Renike Renike komentáře u knih

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

No nebylo to spatne, hezky se mi cetlo, ale nebylo nejak dilo dokonceno..neobjasnili jak ztratil Cade svoje bydleni? Co bylo ze psem? Kdo ho pronasledoval? Atd atd...

14.10.2020 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Film byl lepsi, nicmene neni muj salek kavy cist o nicem jen o pomlouvani, o vztazich a o lidskych povah..to nemeli lide nic na praci? :)).. v te dobe zit by se mi moc nelibilo.. hvezdicky davam za humor pana Benneta

09.10.2020 2 z 5

Domov U Huňatých tlapek Domov U Huňatých tlapek Megan Rix

Hezký a roztomilý zvířecí příběh, na jedno odpoledne

07.10.2020 5 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Uff..precetla..a jsem rada ze uz konec..hodnekrat jsem se v pribehu ztracela..propletene casy, nektere linie ani nedotahle do konce..nebo mi to uniklo? Takovou komplikovanou knihu jsem jeste necetla..priste asi od zacatku udelam poznamky :)

09.09.2020 3 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Každou knihu jsem od autorky četla, ale tahle mě absolutně ničím nenadhla..přečetla jsem nakonec,ale trvalo to..asi znát, že to je její první kniha

19.08.2020 3 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Tak..stalo to za precteni,ale..soucasna linie zdlouhava, nezajimava, za to valecna byla krasna..az na ten konec

30.06.2020 4 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Silný příběh i pro mě lékařky..krásná hudba..přečteno jedným dechem

22.06.2020 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Zajímavé story, ale na konci jsem čekala nejaké "bumm" a nestalo se..půlka knihy je erotika, asi jsem čekala něco jiného, proto jen 4*

19.06.2020 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Zacatek me nudil ale cca od 150stran rozbehl pribeh a nemohla jsem odlozit..chtela jsem kvuli zacatku dat 4 ale nakonec zaslouzila kniha 5*

07.06.2020 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Mě nadchla..nádherný dojemný příběh..kniha se hezky se četla-za víkend..doporučuji

24.05.2020 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Precetla jsem vsechny knihy od autorky,ta byla posledni.. kdybych ji cetla jako prvni, nikdy by dalsi nezacala..kazda totiz zaslouzila 5 hvezdicek,ta ale jen 3..do 60% jsem cetla jen s nechuti..moc me nenadchla ani konec

03.05.2020 3 z 5

Zvířata mluví Zvířata mluví Penelope Smith

Naučná a skvělá kniha jak porozumět zvířata .. doporučuju

08.02.2020 5 z 5

Můj dům, můj hrad aneb devatero řemesel Můj dům, můj hrad aneb devatero řemesel Zuzana Francková

Nic proti spisovatelce, ale takovou ptákovinu jsem už dlouho nečetla..možná táhle kniha dá přehled mládeži jak ta doba tehdy vypadalo, ale mám pocit, co se týče řemeslníků není ani dnes o hodně líp, kromě výběru zboží..knihu jsem četla jen kvůli výzvě

28.01.2020 odpad!

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Nádherný příběh

19.01.2020 5 z 5

Apoštol Apoštol Sándor Petőfi

Četla jsem v maďarštine, čili v originalu..nádherné dílo..100%

02.01.2020 5 z 5

Africký příběh lásky Africký příběh lásky Daphne Sheldrick

Co dělala Joy Adamson pro kočkovité šelmy, dělala Daphne pro slony...statečné ženy...nádherný životní příběh

14.09.2019 5 z 5

Neznámy Kimi Räikkönen Neznámy Kimi Räikkönen Kari Hotakainen

Kimi :) už jsem to v maďarštine o Vánocích přečetla..kdo je fanoušik určite ocení.

05.09.2019 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Knížku jsem náhodou našla v knihovně, pár měsíců po Bílé Masajce jsem byla zvědavá na pokračování, nebylo špatné. Nejvíc se mi líbil popis výstupu na Kilimandžáro, to mě dostal, hezký konec knihy, proto dám 5*.

30.08.2019 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Příběh dojemný, ale dlouho jsem nějak nemohla pochopit souvislost a do půlky knihy jsem čekala, kdy přijde ten zlom, pak už se četlo jedním dechem.

08.06.2019 4 z 5

Ohrožená zvířata Ohrožená zvířata Bernard De Wetter

Velice naučná kniha, kterou by si mohl přečíst každý člověk naší planety.

07.04.2019 5 z 5