reňa30 reňa30 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Docela se mi líbila..takové trochu oddechové čtení

05.08.2018 4 z 5

Na Moravě nekvetou olivy Na Moravě nekvetou olivy George Agathonikiadis

po přečtení to ve mne zanechalo takový zvláštní smutný pocit...

05.03.2021 3 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

bylo to dobre...

10.01.2021 4 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

Celkem zajímavé, dobře čtivé i bez xanaxu :-)

08.05.2020 3 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

ach jo-tak dlouho jsem ještě knihu nečetla..trvalo mi, než mne začala bavit cca od 300té strany, potom už nešla odložit..bohužel

20.04.2020 3 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Nebylo to špatné, ale na plný počet hvězd to není.
Chvílemi zdlouhavé,nepochopitelné a v pasáži s otevřením deníku už zcela jasné ( ale asi jen pro mne,protože hlavní hrdince ani zdaleka).

15.11.2019 3 z 5

To je Řecko To je Řecko Miroslav Šašek

Velice milá knížka...takové řecké pohlazení

30.12.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

první kniha ze série...čekám, co přinesou další, zatím tak nějak tápu.
kniha se nečetla špatně,ale čekala jsem něco víc.Můj pocit - táhlý děj,tak trochu utahané.

30.12.2018 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Několikrát jsem knihu odložila,ale dostala šanci-psychologický román,který zvláště ženám trochu nasadí brouka do hlavy...za mne 3 hvězdičky,čekala jsem od knihy víc,ale možná mi jen neseděl námět.

15.10.2018 3 z 5

Útěky Útěky Josef Škvorecký

zajímavá kniha a L.Baarová panu Škvoreckému prozradila a vlastně potvrdila mnoho událostí,které později vyvracela,nebo úmyslně vynechala např.v knize pana Kožíka -Života sladké hořkosti.Tato kniha mi přijde víc autentická

17.08.2018 4 z 5

Šifrovaný deník Karla Hynka Máchy Šifrovaný deník Karla Hynka Máchy Pavel Vašák

zajímavé

17.08.2018

Deník sestry Lídy Baarové Deník sestry Lídy Baarové Adam Georgiev

smutné..smutný fakt,jak dokáže být deprese zlá a smutné,jak činy druhých ovlivní i nás.

Dětství a mládí Boženy Němcové Dětství a mládí Boženy Němcové Josef Polák

Pan spisovatel předložil svou verzi,svůj osobitý pohled...ale proč tak kriticky?

Marie Magdaléna Novotná - Čudová Marie Magdaléna Novotná - Čudová Jaroslav Šůla

Přikláním se ke komentáři níže od aktijnov-místy jsem měla dojem,že čtu odbornou práci na dané téma.Ale zase se člověk něco dozví a o to přece jde,ne? :-D

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Dle mého názoru by se s takovým tématem dalo dělat mnohem víc.Jinak se kniha četla velmi dobře

17.08.2018 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

knížka mne nutila číst a číst..obracet stránky a při té poslední si říct..jooo bylo to dobré a je na čase jít něco dělat :-D

17.08.2018 4 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Bohužel do půlky knížky jsem sváděla boj-nekonalo se takové to nutkání čist a čist,s chutí obracet stránky..naopak.Druhá část už byla lepší,ale tentokrát pro Cobena nečekané 3hvězdičky s odřenýma ušima

13.08.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Občas byl moment,kdy mne -jako čtenáře -kniha ztrácela...tak hodnocení ucházející-neurazí,ale ani se nekoná nadšení

09.08.2018 3 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Taková celkem slušná detektivka

09.08.2018 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Dobré počtení,bavilo mne to. konec trochu "přepálený",
proto 4hvězdičky

09.08.2018 4 z 5