Ren95 Ren95 komentáře u knih

Jednoduché pravdy, jsem zvědavá, co si o knize bude myslet, když si ji přečtu třeba za 10-20 let..

08.07.2022 4 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Ufff, tak za mě to autorka umí rozhodně líp. Vzhledem k tomu, že kniha byla psána jako oddechová v rámci covid pandemie, tak za mě byla taková beh radosti, celkem ponurá a strašně jsem se musela přemlouvat, abych ve čtení byla ochotná pokračovat.

06.07.2022 3 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Po přečtení recenzí zde se mi upřímně do čtení této knihy nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Příjemné oddechové čtení vhodné na letní dovolenou od kterého nic kromě happy endu nečekáte.

24.06.2022 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Za mě byl třetí díl tím nejlepším! Nebylo to uspěchané, příběh příjemně plynul a rozhodně jsem se pobavila!

23.06.2022 5 z 5

Blb na zahrádce Blb na zahrádce René Melichar

Za mě je to nejslabší kniha autora, ale i tak jsem se pobavila a budu se těšit na nějakou další!

18.06.2022 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Druhý díl této série byl o hodně lepší než ten předchozí, ale přesto mi to přišlo stále uspěchané, tak doufám, že třetí díl bude stát za to!

14.06.2022 4 z 5

Deník psa Aragorna Deník psa Aragorna Lucie Nachtigallová

Vtipná knížka plná příhod jedné obyčejné rodiny, nikdy nezklame a je ideálním parťákem na letní odpoledne.

12.06.2022 5 z 5

Panda a dráček Panda a dráček James Norbury

Nádherná knížka! Ještě krásnější ilustrace! Citáty, u kterých se zamyslíte. Musím říct, že pro mě to byl jeden z nejkrásnějších dárků k narozeninám a těší mě tou krásou jen tak pro radost listovat.

12.06.2022 5 z 5

Pilotkou Boeingu 737 Pilotkou Boeingu 737 Kristýna Jupová

Moc hezky napsaná kniha, která se čte sama. Bylo super nakouknout pod pokličku letectví zase z jiné perspektivy. Autorce bych prala, aby se brzy vrátila zase do vzduchu!

10.06.2022 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Kniha je naprosto skvělá! Čte se naprosto sama, je plná velkého množství zajímavých informací, které vás opravdu překvapí!

02.06.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První a nejoblíbenější díl Harryho Pottera, přečteno znovu díky čtenářské výzvě.

09.03.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Elle Kennedy je skvělá, ale tahle kniha je trošku zklamání. 160 rychlých stránek, které jsou v podstatě o ničem, sotva příběh začne, už je zase u konce. Jediné + je, že to má happy end.

22.02.2022 3 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Poslední let je za mě naprosto skvělou knihou! Příběh byl příjemně napínavý od začátku až do konce, líbilo se mi, že postupně byla odkryta všechna tajemství a člověk pak nemusí přemýšlet co asi jak mělo být.

17.02.2022 5 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Ufff, trošku přemáhání a trápení, než jsem se prokousala do konce. Oddechová kniha, od které se opravdu nedá nic očekávat.

16.02.2022 2 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

(SPOILER) Kniha mě na první pohled zaujala svou nádhernou obálkou, anotace nezněla špatně, tak jsem se rozhodla, že ji přečtu. Bohužel na mě kniha působí stylem, že v anotaci bylo obsaženo to nejdůležitější a ještě možná až přehnaně, protože: "Křehké pouto, které mezi nimi vzniká, je podrobováno zkouškám", nějak mi chyběly ty zkoušky... Ve většině případů měli akorát jak Andie tak Cooper odmítavý postoj, protože kdysi se něco stalo... Takže bych to asi neuváděla v množném čísle. A neskutečně mě vytáčelo neustálé používání slov: "maminka a tatínek". Pochopila bych to u Andy, když ztratila maminku, ale rozhodně bych nečekala, že bude Cooper o svém otci, který ho odmítl hovořit jako o tatínkovi... Celkově je kniha velmi průměrná a něco mi v ní chybělo, nějaká jiskra... 3 hvězdy pouze kvůli pejskovi Ponožce! A z části proto, že kniha byla na střídačku psána z pohledu obou hlavních postav. Druhý díl si asi přečtu, protože mi Mason a June přijdou jako hodně zajímavější dvojka.

04.02.2022 3 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

(SPOILER) Svým počtem stran je to ideální kniha, kterou přečtěte během jednoho odpoledne. Název bezchybní velmi vystihuje oba hlavní hrdiny, neboť oba jsou opravdu téměř bezchybní a žijí naprosto ideální životy. Musím říct, že mě velmi zklamalo, jak rychle Liam odsoudil Zoe… tam u něj vidím obrovskou chybu, i přesto že kniha měla samozřejmě happy end. Oceňuji, že kniha měla zajímavou dějovou linku týkající se vývoje aplikace, ale za mě byla kniha sama o sobě taková hodně rychlá a uspěchaná, pár stránek navíc by ji určitě neuškodilo.

20.01.2022 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Moc milý příběh odehrávající se v horách, jsem zvědavá, zda bude mít v budoucnu pokračování.

18.01.2022 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Musím říct, ze knihy od Jo Watson mě opravdu baví! Romantická zápletka, která má ale přeci jen něco navíc oproti dnešním romantickým knihám.

15.01.2022 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Příjemná oddechová kniha, která splnila veškerá má očekávání! Líbilo se mi, že příběh Bena a Sery byl trosku odlišný dějem oproti ostatním románům pro ženy.

14.01.2022 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Skvělá kniha od těchto dvou autorek, která po dlouhé době nebyla naplněna jen častým popisem sexuálních scén, ale velmi milého a oddechového příběhu!

12.01.2022 5 z 5