Ren95 Ren95 komentáře u knih

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Myslím si, ze tato autorka to umí i lip, ale na odreaagováni posloužila kniha dobře.

09.03.2024 4 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Příjemné oddechové čtení, taková milá víkendovka!

09.03.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Poslední tečka za Milešovice klubem. Je mi líto, ze se s touto celou sérií musím rozloučit, byla asi tou nejlepší, jakou jsem zatím četla. Ale bylo milé mít takovou definitivní tečku a přeci jen jistě vědět, ze vše dopadlo dobře.

01.03.2024 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

I tento díl Milesova klubu stál za to! Krásná romanťárna, milý příběh! Jen to cestování mohlo být trosku blíže popsáno a ne pouze tím, ze tam byly vyjmenované jednotlivé země. Ale jedno vím jistě, k celé sérii se rozhodně znovu vrátím!

29.02.2024 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Knížka se mi moc líbila, příjemná letní oddechovka! Akorát ten konec byl hodně uspěchaný, těším se na pokračování série!

27.06.2023 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Od této autorky zatím nejhorší kniha. Prolínání minulosti a současnosti mi místy přišlo nesmyslné a děsně mě rozčilovalo, celkově se kniha vlekla.

23.06.2023 2 z 5

Opouštím ostrov Opouštím ostrov Tomáš Zástěra

Velmi příjemná knížka, která místy přiměje člověka i k zamyšlení. Tomášovi byl můj velký favorit i v Survivoru, takže přečíst tuhle knihu bylo téměř povinností.

15.02.2023 5 z 5

Dr. Máma: Zpověď pediatričky prvorodičky Dr. Máma: Zpověď pediatričky prvorodičky Klára Sekyrová

Stručná knížka, která nabízí pohled pediatričky a prvorodičky v jednom. Líbí se mi, ze v ní člověk najde nějaké rady, které by se mohly hodit a zároveň i stručné a přehledné vysvětlivky. Mne se kniha jako prvorodičce s čerstvým miminkem moc líbila!

14.01.2023 5 z 5

Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Tereza Maroušková

Dekuji za tuto knihu! Moc mě mrzí, ze jsem si ji neprecetla před porodem a nebo během sestinedeli, myslím si, ze by mi dala velkou víru v to, že je to vlastně normální a důležité je se z toho nepo**** :-D
Přečetla jsem ji ještě rychleji než její první díl a darovala bych jí každé prvorodičce!

11.01.2023 5 z 5

Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Tereza Maroušková

Skvělá knížka! Hodně mě pobavila a bylo milé si přečíst, že ne každé těhotenství je zalité sluncem. Díky za autentický přístup a já se jdu s radostí pustit do druhého dílu!

07.01.2023 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Po dlouhé době milá knížka, ve které nebyla jen tuna sexu, moc příjemné čtení!

30.12.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Prima příběh, který bavil, měl spád, byl vtipný a měl spoustu zvratu! Těším se na další knihu této autorky!

21.08.2022 5 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Na tuhle knihu jsem se velmi těšila, ale bohužel mě strašně zklamala. Moc jsem se u ní nepobavila a vůbec mi neutíkala.. chyběla mi tam nějaká jiskra.

14.08.2022 2 z 5

Poslední let Poslední let Lacie Waldon

Skvělá letní romantická knížka, která se čte sama. Moc milý příběh a já byla nadšena z letecké tématiky!

11.08.2022 5 z 5

Deník zoufalé třicítky Deník zoufalé třicítky Martina Boučková

Vtipná knížka, která se příjemně a svižně čte. Psaná hezky z každodenního života.

07.08.2022 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

První polovinu knihy jsem si říkala, ze i tato autorka sklouzla pouze k románu o sexu, ale ta druha polovina to vytáhla o několik levelů výš, než jsem čekala!

02.08.2022 5 z 5

Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje Linda Finková

Ke knize jsem se dostala v podstatě náhodou, i přes poměrně velký smysl pro humor mi knížka přišla poměrně nijaká. Hvězdičku navíc dávám za grafické zpracování a ilustrace.

29.07.2022 3 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nádherná letní kniha s klasickým happy endem! K vodě jak dělaná!

23.07.2022 5 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Na oddechovou knihu to na mě bylo trošku moc depresivní. Musím ale říct, že Mádl překvapil, kniha se četla dobře, děj se nevlekl, jen mě mrzí, že některé osudy nebyly vyřčeny.

20.07.2022 4 z 5

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Knížka pro mě byla příjemným překvapením, po dlouhé době kniha, která nebyla jen přecpaná kapitolami o sexu. A zároveň bylo milé, jak si k sobě postupně Alex a Poppy našly cestu.

17.07.2022 5 z 5