Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje

Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478856/bmid_stara-tlusta-blba-aneb-stb-zasahuje-tI7-478856.jpg 3 13 3

Dárková knížka pro vaši kamarádku, dceru, matku a možná i tchyni, tedy pokud má opravdu veeelký smysl pro humor! Začtete se a zkuste si, jak vidí svět holky z tria Trojhlavá saň. Zjistěte, jak znějí poslední věty před... otěhotněním, co dělat, když svého milého nachytáte oblečeného do vašeho spodního prádla, i jaké by to bylo, kdyby na světě nebyli žádní chlapi. Připravte se na otázky na tělo, zábavné čtení i domácí recepty. Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová vás zvou na babinec, kde se budete bavit až do morku kostí!... celý text

Neumaierová
18.05.2023 4 z 5

Moc jsem se bavila, už se těším na druhý díl!

Ren95
29.07.2022 3 z 5

Ke knize jsem se dostala v podstatě náhodou, i přes poměrně velký smysl pro humor mi knížka přišla poměrně nijaká. Hvězdičku navíc dávám za grafické zpracování a ilustrace.

iceVS
29.11.2021 3 z 5

Já vůbec nepochybuju o tom, že když tyhle tři dámy posloucháte v rádiu, je to neuvěřitelně vtipný pořad.
Jen kniha sama o sobě mi přijde jako můj holčičí deníček z období, když mi bylo tak dvanáct.
A v porovnání s jinými knihami jsou tři hvězdičky velmi nadnesené hodnocení :-)

Kniha Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje je v