Ren95 Ren95 komentáře u knih

Uragán vášně? Tak ať to lítá! Uragán vášně? Tak ať to lítá! Lenka Macháčková

No.. tak k této knize upřímně nevím, co říct.. nemůžu se vnitřně rozhodnout, jestli mě pobavila nebo vytáčela.. Od autorky jsem četla knihu “já jsem výborná řidička” a ta byla opravdu vtipná a bavila měl což o této říct nemohu. Nejsem si jistá, že ještě někdy v budoucnu sáhnu po nějakém autorčině díle.

08.01.2022 2 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle byla naprosto boží kniha! Konečně pořádný román! Cam je neodolatelný! :-) musím říct, ze tato kniha je za mě lepší než první díl této série!

02.01.2022 5 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Uff.. konečně dotčeno. Musím říct, ze miluji všechny knihy, které se týkají létání, ale tahle pro mě byla trosku utrpením. Těšila jsem se, jak se o Emirates a vůbec celkově o této profesi člověk dozví něco víc. Bohužel se tak nestalo.. kniha je jen plná popisů víceméně nic neříkajících zastávek na “sňídaňky a papu”. Upřímně je za mě kniha poměrně velkým zklamáním a byla jsem ráda, že jsem ji neodložila.

31.12.2021 3 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Skvělá kniha! Idelani vánoční čteni, které končilo šťastnými konci! Přesně takové milé, rychlé příběhy, které jsem dočetla na Štědrý den

24.12.2021 5 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Přečetla jsem ji, protože jsem v tu chvíli neměla nic dalšího po ruce. Neurazila ani nenadchla, vracet se k ni nebudu.

23.12.2021 3 z 5

Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny René Melichar

Klasický, vtipný René Melichar, který nikdy nezklame

23.12.2021 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Skvělá kniha napsaná Edwardovým pohledem, za mě naprostá dokonalost!

23.12.2021 5 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Trošku jinak napsaná kniha od těchto dvou autorek, nápad s časovou smyčkou byl zajímavý, ale trochu mi to k nim nejde.
Celý příběh byl jemnější, než na co jsme od autorek zvyklé. Ale něco jsem v tom postrádala.

23.12.2021 4 z 5

Já jsem výborná řidička Já jsem výborná řidička Lenka Macháčková

Pohodová oddechová kniha idelaní na víkend, místy jsem se smála nahlas, bylo to výborný!

19.12.2021 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Závěrečný a nejkrásnější díl! Už teď se těším, až se k této sérii vrátím v budoucnu!

15.12.2021 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tak ani druhý díl nezklamal, příběh hezky plyne, člověk se u toho rozhodně nenudí! Je potřeba mít všechny tři díly, jinak budete naštavný, že nevíte, jak to dopadne :-)

09.12.2021 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Za mě nejskvelejsi trilogie! Má hlubší příběh, není tam jen tuna sexu a jdu se ihned vrhnout na další díl, potřebuji vědět, jak to s nimi dopadne!

04.12.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tohle byl super vtipný příběh, který krásně plyne a ani chvilku jsem se u něj nenudila :-)

28.11.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Knihy od Whitney G miluji, ale tato je u mě trošku zklamání.. Ani nevím proč, ale začátek mě rozčiloval..

28.11.2021 3 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Příjemný oddechový příběh, který nezklame, ale žádný zázrak se čekat nedá.

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Začátek knihy byl skvělý, pak už to byla trochu nuda, ale furt to bylo příjemné čtení, ke kterému se ráda v budoucnu vrátím.

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Druhý díl této série byl ještě lepší než ten první. Neskutečně mě bavil! A byla to po dlouhé době kniha, u které jsem se musela nahlas smát! Těším se na další pokračování!

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Vtipný, osvěžující příběh, který velmi rychle plynul a najednou byl konec. Ráda se k němu vrátím.

Remy Remy Katy Evans

Musím říct, že za mě zatím nejslabší kniha. Těšila jsem se na podání z pohledu Remyho a víceméně jsem se nic nedozvěděla, akorát převyprávěno vše, co již bylo řečeno.. A těch pár stránek navíc to nevykompenzovalo...

28.11.2021 2 z 5

Šance Šance Katy Evans

Pokračování této série není špatné, ale vytáčela mě Brooke, která už nezná nic jiného než je Remy.. (furt fňukala, místy asi oprávněně.. ale i tak).