Rea_Rea Rea_Rea komentáře u knih

Útočiště Útočiště Karen Lynch

Parádní pokračování. Nové postavy a příběh se rychle posouvá dál.

19.03.2024 5 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Po dlouhé době kniha, která mě úplně pohltila. Připomnělo mi to doby, kdy jsem byla v pubertě a četla jsem Stmívání :D

19.03.2024 5 z 5

Moudra pro holky Moudra pro holky Lucie Úblová

Kniha je velmi krásně zpracovaná, to je vidět už podle obálky. Hlavní myšlenky se v kapitolách vícekrát zopakují, aby jsme si moudro správně "zapsali za uši" :)
Není to dlouho co jsem si knihu pořídila, a můžu říct, že rozhodně stojí za přečtení a zamyšlení nad ní. Některé části nebyly přímo pro mně, ale i tak jsem si z nich vzala to co jsem potřebovala a využiji to v jiných oblastech svého života :) ... a i když je těžké rady převézt do skutečného života, tak s Moudry je to o něco snazší. Děkuji, že jste takhle krásně sepsala své zkušenosti a znalosti :)

17.05.2023 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Když jsem si přečetla anotaci, tak jsem se na knihu ani moc netěšila...ještě že jsem nedala na první dojem z anotace. Kniha byla úžasná! Zamilovala jsem si několik postav a i když jsem děj v některých místech odhadla, tak autorka tak pěkně vykreslovala příběh, že mi to předpokládaný děj vynahradilo :) ...doufám, že brzy bude pokračování, ale při čekání si můžu přečíst předchozí dvě série :) ...užijte si čtení :o)

18.11.2021 5 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Skvělý, skvělý, skvělý :) ....čtivý příběh který má spád. Brala bych trošku konkrétnější epilog, ale i tak se mi kniha moc líbila, takže hurá do čtení ;)

14.03.2019 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Chytlavá a napínavá knížka. Až na ten fakt blbý konec, díky kterému se nemůžu dočkat druhého dílu :)

03.06.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Zvláštní kniha, ale to jí na zajímavosti neubírá :) ...líbila se mi a jak píší níže už se moc těším na další díl.

29.05.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Teda byl to hodně drsný příběh, jen z té představy mi běhá mráz po zádech. Knížku doporučuji, jen si dejte pozor na časové posuny mezi kapitolami. Pokud nedáváte pozor na názvy kapitol tak to pak může být matoucí :)

28.05.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Knížku jsem přečetla velmi rychle. Je jednoduše napsaná a má strhující děj. Bohužel jsem velmi brzy nemohla vystát ani jednoho z rodičů. Kniha nakrásně popisuje jak se vztah mezi rodiči odráží na dětech :/ Jinak to docela jde...

28.05.2018 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super napínavá kniha, která vás chytí a nepustí :)

28.05.2018 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Jde o romantický příběh, ale je psaný tak že čtete a čtete až jste na konci a říkáte si né teď to nemůže skončit :) ....rozhodně stojí za přečtení.

25.11.2017 5 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Knížku jsem četla na doporučení a jsem ráda že jsem tak udělala. Bavilo mě to, i když jak je uvedeno o pár komentářů níž občas bych Ambru zabila jak si zbytečně všechno komplikovala. Kniha plná intrik, nebezpečí, lásky a dramat.

25.11.2017 4 z 5

Ztracená brána Ztracená brána Arnošt Vašíček

Moje první knížka od Arnošta Vašíčka a myslím, že to byla super volba :) knížka je čtivá, napínavá a má spád.

25.11.2017 5 z 5

Knihu jsem si koupila až po shlédnutí filmu a bylo super si přečíst o kouzelných zvířatech. Je neuvěřitelné co dokázala J.K.Rowlingová vymyslet a do jakých podrobností se jí to povedlo.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knížku jsem četla několikrát v rámci povinné školní četby jak na základce tak k maturitě, ale až teď mě knížka opravdu nadchla. Asi to chce čas než autora správně pochopíte.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá oddychová kniha :)

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Krásná a jedinečná kniha. Je to jeden z těch příběhů, který vás zahřeje u srdce a vy čtete a čtete. Po přečtení knihy jsem začala plánovat cestu do Provence a doufám že jí někdy uskutečním. Tahle kniha určitě stojí za přečtení :)

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Knižku jsem četla v rámci knižní výzvy, je to neuvěřitelně silné čtení, člověk k takové knize musí dospět.

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Moc se mi líbila, byla to taková správné oddechová knížka, pro podzimní večer. Strasti kolejního života, nerozhodnost co dál po škole, hledání místa ve světě a další zajímavé náměty.

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Knížku jsem přečetla jedním dechem...jak je u knih od Keplera zvykem bylo to drsné, napínavé a děj měl spád. Pro slabší povahy nic moc, ale ty snad takové knihy nečtou. Takže směle do toho :)