Ranuncul Ranuncul komentáře u knih

Želary Želary Květa Legátová (p)

Perfektní knížka,jen opravdu škoda,že tam taky nebyl příběh Lucky Vojníčkové.
Nejvíc se mi asi líbil příběh Ženi Počtářky.

18.03.2016 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Knížka má jedinou chybu-je příliš krátká.
Perfektně napsaný příběh.Strašně se mi líbily myšlenkové pochody Hanule.
,,Usoudila jsem,že žiji pod zvláštní ochranou,avšak můj nový domov se mi začal jevit
v podivném světle.
Vdávám se na Sicilii.´´

13.03.2016 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Mě se knížka teda moc nelíbila.Příběh sice pěkný,ale příliš natažený.Znovu určitě ne.

12.03.2016 2 z 5

Dvanáct úkolů Flavie Geminy Dvanáct úkolů Flavie Geminy Caroline Lawrence

Příjemná oddychová knížka,koupená za pár korun v levných knihách.Možná se podívám i po dalších dílech

09.03.2016 3 z 5

Dívky z Montmartru Dívky z Montmartru Cathy Marie Buchanan

Nelíbila se mi.

09.03.2016 1 z 5

Markytánka Markytánka Iny Lorentz

Tento díl se mi nelíbil tolik jako první,chvílemi docela nuda.A přišlo mi to fakt hodně jednoduché.

07.03.2016 2 z 5

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Příjemná oddychová knížka.

04.03.2016 3 z 5

Mnichovský přízrak Mnichovský přízrak Georges-Marc Benamou

No to byl děs.Myslela jsem,že knížku nedočtu.Nevadilo mi o čem byla,ale jakým způsobem byla napsaná.Nuda!A člověk se moc nedozvěděl.

03.03.2016 1 z 5

Z Čech až na konec světa Z Čech až na konec světa Alois Jirásek

Další z knížek objevená ve staré knihovničce a další co splňovala Čtenářskou výzvu.Vtipně napsané a velice dobře se četlo.Pokud někdo hledá něco jednoduchého,třeba jako povinnou četbu do školy doporučuji.Samotnou mě příjemně překvapila.

27.02.2016 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Asi se mi nelíbila tolik jako první díl,ale i tak to byla příjemná oddechovka.

21.02.2016 3 z 5

Helena Helena Evelyn Waugh

Náhohodu objevená kniha v jedné staré knihovničce.A protože mě zaujal obsah a zároveň i splňovala jednu s podmínek letošní výzvy,tak jsem se rozhodla ji přečíst.Velice zajímavá,rozhodně několik zajímavých,ale i vtipných postřehů,hlavně okolo náboženství.Pro někoho, koho zajímá historie a kdo na ni někde náhodou narazí doporučuji.

18.02.2016 3 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Knížka se mi hodně líbila,hlavně ta část z války.

15.02.2016 3 z 5

Daleko od hlučícího davu Daleko od hlučícího davu Thomas Hardy

Nebyla úplně špatná,výborně vykreslené povahy hlavních postav.Ale znovu už číst nebudu.

05.02.2016 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Velice příjemná knížka,která překvapila.Bohužel to opravdu poněkud kazí prostřední povídka
od Johna Greena.

28.01.2016 4 z 5

Nevěsty bez ženichů Nevěsty bez ženichů Adele Parks

Velice pěkná knížka,která se dobře četla.Jen škoda,že v druhé půlce se autorka soustředila jen na osud jedné z hrdinek a proto dávám jen čtyři hvězdičky.

28.01.2016 4 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Příběh nebyl špatný,jen na můj vkus příliš rozvláčný,knha mohla mít tak o 100 stránek mín a bylo by to mnohem lepší.
Dávám takovou slabou 3.

20.01.2016 3 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Knížka mě nějak moc neoslovila a autorka klidně mohla vynechat pasáže z divadelních představení.Ty byly tak nudné,že jsem je i přeskakovala.Znovu určitě ne.

16.01.2016 2 z 5

Valhalla Valhalla Robert J. Mrazek

Ze začátku mi trvalo než jsem se začetla,ale potom už to byla příjemná dobrodružná knížka.

07.01.2016 3 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Takové slabší čtyři hvězdičky.Ale jen proto,že knihu jsem již víděla zfilmovanou a tak v ní nebylo moc překvapivých momentů.Četla se velice dobře a mohla být klidně i delší.
Pro lidi co rádi cestují doporučuji.

31.12.2015 4 z 5

Katova dcera a čaroděj Katova dcera a čaroděj Oliver Pötzsch

Nejslabší díl z celé série

11.12.2015 3 z 5