Raislin Raislin komentáře u knih

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Na knihu jsme se moc těšila, protože všechny knihy z této série mám moc ráda, ale tento díl byl pro mě bohužel nejslabší. Dokonce jsem knihu překřtila na "uspávací". Jakmile jsem knihu otevřela a začala číst, chtělo se mi spát. Snad další díl bude "povedenější".

27.11.2022 3 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Dneska poprvé letos nasněžilo a tak jsem si uvařila čaj a začetla se do úžasné knihy! Samozřejmě jsem si hned zamilovala Japonsko a hlavní postavy. Za mě rozhodně stojí za přečtení.

20.11.2022 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Jej! To bylo tak sladké, jako všechny zákusky v knize! Taková "pohádka". Jsem přeslazená a potřebuji teď něco trochu vážnějšího. I tak mám, ale z knihy fajn pocit a usmívám se. Takže kdo hledá něco nenáročného, vřele doporučuji.

18.11.2022 4 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Jsem asi už stará na takový příběh. Asi čekám od knihy víc než 3/4 knihy číst řekne - neřekne o sobě víc či uzavře se - neuzavře se do sebe. Za mě celkem nuda.

14.11.2022 3 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Příjemná oddechovka, kterých je na toto téma opravdu hodně. Byla čtivá to ano, ale na zadek si z ni nesednu. Takže nenadchne ani neurazí.

09.11.2022 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ach, zase jedna pohádka, kterých je milion! Příběh je od začátku celkem předvídatelný, ale je hezky napsaný a dobře se čte. Taková oddechovka, která neurazí.

23.10.2022 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Tak takové knihy mám ráda. Krásně se četla a příběh byl moc hezký. A i když je příběhů na toto téma opravdu hodně, přesto mě moc bavil. Oddechovka ke sklenice vína, když se chcete zasnít a zmizet do světa romantického příběhu. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

20.10.2022 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Koupila jsem si knihu a dle anotace jsem se na ní těšila. Bohužel jsem dostala méně než jsem očekávala. Neříkám, že to bylo úplně špatné. To bych lhala, ale mnohdy jsem se nudila, hlavní hrdinové mi vůbec nesedli. Takže si ještě rozmyslím, jestli se pustím do druhého dílu.

16.10.2022 3 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Krásná, milá, nenáročná oddechovka, když se chcete zasnít a zasmát. Autorku mám ráda. Prostě kniha na deštivý den.

03.10.2022 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Oddechovka ke sklenice vína. Autorky mám ráda, ale mám pocit, že v poslední době to není úplně ono. Prostě nenadchne, ale ani neurazí.

28.09.2022 4 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Knihy od Jo Watson vám určitě zlepší náladu a vykouzlí úsměv na tváři. Moc ráda čtu její skvělé příběhy. Ze začátku, jak je zde napsáno, mě také trochu rozčilovat ten Facebook a instagram, ale do příběhu to patří. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

21.09.2022 5 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Zajímavý příběh z druhé světové války z Itálie, který prožil mladý, odvážný a zamilovaný Pino. Více se mi líbí jiné knihy, ale i tato stojí za přečtení.

16.09.2022 4 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

U prvního dílu jsem psala, že knihu nemohu hodnotit vzhledem k otevřenému konci. Tak teď přemýšlím o čem bude třetí díl! Tento díl byl úžasný plný napětí. Celkem jízda a smršť pocitů. Ano je to samozřejmě oddechovka a děj není úplně reálný, ale proč se nezasnít a neprožít čas u knihy v tomto prostředí! Takže za mě stojí za přečtení.

29.08.2022 5 z 5

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Poprvé jsem četla knihu od této autorky a musím říct, že mě chytla za srdce. Strhující příběh z Austrálie, který mě nadchl a přečetla jsem jedním dechem. Za mě jednoznačně stojí za přečtení. Těším se na další příběhy od autorky.

24.08.2022 5 z 5

Měli štěstí Měli štěstí Catherine Hokin

Se slzami v očích jsem dočetla tuto knihu. Ten konec byl náročný. Přála jsem si, aby příběh skončil jinak, než jak ho autorka ukončila, ale to je život.
Kniha je neuvěřitelně čtivá. Strhující příběh z druhé světové války. Většinu knihy jsem četla se zatajeným dechem a se slzami v očích. Felix a Inge jsou pro mě hodně stateční. I když byl jejich život krutý.
Mě kniha nezklamala a jednoznačně stojí za přečtení.

21.08.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Zatím nevím, jak knihu hodnotit vzhledem k otevřenému konci a k tolika tajemstvím, které zatím netuším, jak se budou vyvíjet. Těším se na další díl.

13.08.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

To byl zase příběh! Hlavní hrdinové byli báječní a občas mi ukápla slza. Kniha byla čtivá. Takže za mě stojí za přečtení. Těším se na další díl.

02.08.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Jedním slovem wau! Nádherná kniha! Tekly mi slzy proudem a nedokázala jsem knihu odložit dokud jsem ji nepřečetla. Hlavní hrdinové byli báječní. Určitě se ke knize opět vrátím. Celá série patří k mým oblíbeným. Za mě jednoznačně stojí za přečtení!!!

27.07.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Tuto autorku mám moc ráda. Její knihy jsou neuvěřitelně čtivé a vždy je tam pěkný příběh, který má šťastný konec. I tato kniha není jiná. Takže rozhodně stojí za přečtení.

25.07.2022 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Tento díl mi přijde nejslabší. Hlavní hrdinka mi není sympatická a neustále se opakující oslavy její dělohy mi přijdou trapné nikoli humorné. Stejně tak i její výhrůžky fyzickým násilím. Navíc od prvních stránek je příběh naprosto předvídatelný a ničím nepřekvapí. Takže já jsem zklamaná!

24.07.2022 3 z 5