Raislin Raislin komentáře u knih

Nové nebe Nové nebe Margit Steinborn

(SPOILER) Příběh z druhé světové války z Německa, který je skvěle napsaný. Emočně náročnější, ale moc hezký. Bylo mi líto, jak skončil vztah Hannah a Petera, ale taková byla tato doba. Obdivuji sílu Hannah. Za mě rozhodně stojí za přečtení.

13.01.2024 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Příjemná “pohádka" pro velké holky ke sklenice vina, když se chcete zasnít a utéct od předvánočního kolotoče.

05.12.2023 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Nádherná kniha! Věděla jsem co Wrena čeká a vůbec jsem se nemohla odhodlat ten konec dočíst. Snažila jsem se na jeho rozhodnutí koukat z různých úhlů, ale u všech mi tekly slzy proudem! Samozřejmě jsem se u knihy i nasmála. Jak zde psala Ketfl, jedna z nejlepších knih, možná nejlepší, která zatím letos vyšla.

04.12.2023 5 z 5

Sestry od majáku Sestry od majáku Gill Thompson

Krásná, čtivá kniha. Příběh o Normanských ostrovech. Hlavní hrdinové jsou skvělí. Já jsem si knihu užila!

30.11.2023 5 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Bohužel tady musím souhlasit s LenRan. Tato kniha byla úplně bez nápadu. Hlavní hrdinka je strašná (úplně jsem na ní i na její sestru měla averzi) a příběh je komický až hloupý. Zbytečná ztráta času.

23.11.2023 1 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Hezká oddechovka, ale od této autorky je to sázka na jistotu. Bylo to opět fajn čtení a dle mého názoru stojí za přečtení.

19.11.2023 4 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Tak jsem si dala sklenku šampaňského a s chutí si přečetla knihu o Remeši a oblasti Champagne, která je moje srdeční záležitost. Romantický příběh je jen třešničkou na dortu.

16.11.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Moc milá oddechovka! Jasně předvídatelný příběh, který mě moc bavil. Já si knihu užila. Za mě stojí za přečtení.

13.11.2023 5 z 5

Začína sa to nami Začína sa to nami Colleen Hoover

Námi to končí je jedna z nelepších knih a přečetla jsem si jí znova, abych přešla rovnou ke knížce Námi to začíná. Tento díl mě ale zas tak neoslovil. Ano, byl čtivý a Atlase jsem si zamilovala i když jsem takového muže (světce) v životě nepoznala, ale ty emoce z knihy zdaleka nedosahovaly při čtení do výšin na které jsme u Colleen zvyklá.

04.11.2023 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Ach jo. Dva díly opravdu hezké čtení, ale jako závěrečný díl tato slátanina, vážně? Aneb jak se stanou z vlků beránci a vše je zalité sluncem. Prostě zklamání.

26.10.2023 2 z 5

Knihkupkyně z Dachau Knihkupkyně z Dachau Shari J. Ryan

Krásný román, plný lásky, přátelství, ale také zrady. Obdivuji sílu a odvahu hlavních hrdinů. Vůbec si nedokážu představit žít v této době. Knihu řadím k mým oblíbeným a rozhodně stojí za přečtení.

22.10.2023 5 z 5

Diplomatova žena Diplomatova žena Pam Jenoff

Hezký příběh z období po druhé světové válce. Některé události jsou nepravděpodobné až nereálné, ale kdybych chtěla číst fakta, nesáhnu po románu. Jak mi Marta nebyla sympatická v prvním díle, zde se vše změnilo. Jsem spokojená a kniha dle mého názoru stojí za přečtení.

06.10.2023 5 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Hezký příběh z druhé světové války z Krakova. Některé události jsou nepravděpodobné až nereálné, ale kdybych chtěla číst fakta, nesáhnu po románu. Já jsem spokojená a kniha dle mého názoru stojí za přečtení.

06.10.2023 5 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

První díl se mi líbí o poznání víc. Tato kniha byla trochu "nudná" a příběh pro mě neměl žádnou jiskru.

01.10.2023 3 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Nenáročná, čtivá oddechovka, která nenadchne ani neurazí.

28.09.2023 3 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Moc hezký příběh. Autorku mám ráda a kniha mě moc bavila. Je to oddechovka na letní dny, když se chcete zasnít a začíst do pohádky pro dospělé.

15.09.2023 5 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Milá oddechovka na letní dny, když se chcete zasnít a věřit, že vše dobře dopadne. Mě kniha moc bavila a dle mého názoru stojí za přečtení.

22.08.2023 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Skvělá kniha na dovolenou. Oddechovka, která zahřeje u srdce. Já jsem si knihu užila.

21.08.2023 5 z 5

Poslední měsíční dívka Poslední měsíční dívka Barbara Davis

Kniha mi úplně nesedla. Přišla mi zbytečně zdlouhavá. Do čtení jsem se občas přemlouvala. Druhá kniha autorky se mi líbí o hodně víc.

21.08.2023 3 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Tato kniha mě bavila. Úplně skvělý příběh na letní dovolenou i když moje spálený záda s tím asi nesouhlasí (nechtělo se mi knihu odložit) Těším se na pokračování. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

10.07.2023 5 z 5