Začína sa to nami

Začína sa to nami https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504974/bmid_zacina-sa-to-nami-6440cdbca8091.jpg 4 564 119

Lily a jej bývalý manžel Ryle sa práve dohodli na starostlivosti o dcéru Emerson, keď Lily na ulici nečakane natrafí na svoju prvú lásku Atlasa, ktorého nevidela takmer dva roky. Raduje sa, že aspoň raz im čas praje, a tak neváha a prijme Atlasovo pozvanie na rande. Neteší sa však dlho. Uvedomí si, že hoci s Rylom už nie sú manželia, ešte vždy má miesto v jej živote. A Ryle zas nestrpí Atlasa v blízkosti svojej dcéry a bývalej manželky. Začína sa to nami nadväzuje na úspešný román Končí sa to nami a ponúka pohľad na udalosti z Lilinej aj z Atlasovej perspektívy. Lily prihral život druhú šancu na pravú lásku, lenže za neželaného dohľadu žiarlivého exmanžela. Ako sa jej má za daných okolností chopiť? Tento strhujúci príbeh len potvrdzuje, že Colleen Hooverová je majsterkou emotívneho zobrazenia ľudskej duše.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

It Starts with Us , 2022

Toledo
17.04.2024 3 z 5

O dost slabší druhý díl.
Je pravda, že z prvního jsem byla úplně u vytržení, takže jsem ani neočekávala, že by "vynucené" pokračování bylo na takové úrovni. Ráda jsem si to však přečetla, bylo to milé a bez zbytečných dramat.

Nunynka
14.04.2024

Knihu jsem četla jedním dechem. Není to můj žánr,ale fakt mě moc bavila. Líbí se mi knihy nad kterými se musí čtenář zamyslet a tato k nim patří.

Kubikuli
13.04.2024 3 z 5

Oproti prvnímu dílu je tahle knížka tak 20 %. Laťka byla nasazena moc vysoko a tady chyběla jakákoliv zápletka, cokoliv, co by čtenáře trochu vtáhlo do děje. Čekala jsem aspoň nějaké zajímavé rošambo s bývalým, ale taky nic. Kdyby měl první díl o sto stránek víc, příběh by se hezky uzavřel a všichni by jsme byli spokojení. Tohle je úplně zbytečné číst, protože to je vše tak predvídatelné, že nikdo nemůže být překvapen :)

Denča__02
09.04.2024 4 z 5

CH mám ráda, protože skvěle popisu je problémové vztahy, rodinu, atd...., takže jsem byla zvědavá co napíše do 2. dílu Námi to končí.
Sama autorka říkala že nechtěla psát 2. díl. Ale když viděla, že lidé chtějí vědět, jak to s hlavním hrdiny dopadne, tak si řekla, proč ne.
Kniha byla v pohodě, četla se rychle, ale v realitě by asi tak pohádkový konec nebyl.
Po dočtení mám jedinou otázku. Co se stane s Rylem?
3,5*

Teddy2023
07.04.2024 2 z 5

Konečně přečteno :) přestože jsem první díl četla před delší dobou, musím uznat, že pokračování mi přišlo už slabší..oproti jednicče

Terka18
05.04.2024 5 z 5

Pro mě je kniha krásným, šťastným romantickým pokračováním. Sice jsem první díl četla už před delší dobou, takže jsem si jej ani nevybavila, ale nějak mi to nevadilo. Užila jsem si příběh Lily a Atlase a jsem za něj ráda, protože pohladí po duši a dal mi něco ze sebe.

Radka1727
30.03.2024 3 z 5

Bylo znát,že si pokračování vynutili čtenáři. Možná by bylo lepší nechat na představivosti čtenářů, jak příběh Lily a Atlase pokračoval.....

Kanimůra2
25.03.2024 2 z 5

Mě se víc líbil první díl. Colleen vždycky píše takové oddychovky, ale tahle mi přišla až moc "šťastná".

Vivetkav
25.03.2024 4 z 5

Jsem ráda, že autorka napsala pokračování i to mělo dost do sebe, jak těžké je vymanit se z manipulace, nátlaku a agrese, i když se rozvedete, ale máte s ex dítě a není to lehké ani potom, ale pokud máte to štěstí a máte podporu v rodině nebo v přátelích dá se to zvládnout jen je těžké se nebát podniknout nějaké kroky.. krásně napsané a krásně dořešené..ano konec už byl dost sladký, ale kéž by to v životě takto hezky končilo ve více případech.. doporučuji

Romča11
25.03.2024 4 z 5

Tak tohle je snad první kniha od Colleen Hoover, která je převážně pozitivní a skoro bez žádného velkého dramatu. Takové pohlazení po duši a dodávající naději, i když pro někoho by se to mohlo zdát až trochu moc sluníčkové a přeslazené. Ale i když by se tak nemuselo zdát, někdy tyhle příběhy potřebujeme.
Autorce se povedlo v obou knihách vedle sebe ukázat, jak partnerský vztah nemá a poté jak naopak má vypadat a to naprosto skvěle. Vztah mezi Lily a Atlasem je tím ukázkovým a postava Atlase je skvělým příkladem toho, jak by se měl muž ke své partnerce chovat.
K tomu se mi ale i líbilo, jak na Lily neustále vykukovala její minulost v podobě Ryla a že rozvodem to bohužel nekončí, zvlášť pokud máte s partnerem dítě. Příběh pak působil více reálně.
V knize se také nachází spousta krásných myšlenek, které jsou hodny zapamatování.
Po dějové stránce se toho v knize bohužel až tak moc nestane.
Námi to začíná je skvělým pokračováním prvního dílu, který vám dodává naději, že všechno bude jednou lepší. Pokud se vám líbil první díl, běžte i do tohohle pokračování.

luckomar
23.03.2024 3 z 5

Oddychovka, ale jak už bylo řečeno...až moc ideální..téměř bez zápletky

Mišák240
21.03.2024 3 z 5

Příjemná a oddychová kniha, místy na mě až trochu naivní, ale jinak pokračování příběhu Lily a Atlase se mi celkem líbilo.

Sixtínka
19.03.2024 5 z 5

Niekomu autorka týmto pokračovaním ulahodila, niekomu sa zdá byť zbytočné. Ja sa hlásim k tej prvej skupine. Pre mňa táto kniha bola nežným pohladením po duši.

Máca216
17.03.2024 5 z 5

Moc hezké čtení, nic náročného, pohodové, krátké, příjemné.

Annie10
17.03.2024 3 z 5

Trošku jsem se nechala ovlivnit komentáři, že pokračování knihy je lepší než první díl. Bohužel je pro mě kniha zklamáním. Četla jsem jen ódy Atlase na Lily a naopak. Žádná linka s Rylem, která by měla hloubku.

Kskaja
16.03.2024 1 z 5

Jak jsem první díl hltala, tak tento cukrblik byl na mě moc. Knížky C.H. mám moc ráda. Ale toto se nedalo, kroutila se mi u toho pusa i prsty u nohou. :/

Dardos
16.03.2024 5 z 5

Přesně to jsem v tyhle dny potřebovala. Žádný stres, milý, hezký příběh...

klarinka9974
13.03.2024 4 z 5

Předešlou knihu jsem četla už před 4 rokama ale díky deníku Lily, jsem si hned vzpomněla. Je to taková milá, oddychová kniha o lásce, která si opět najde cestu tam kam patří, o úspěchu, štěstí a bezpečí. Kniha se skvěle čte, má pár stránek a krátké kapitoly, taková jednohubka.

martineknatasa
12.03.2024 5 z 5

Ani tento díl mě nezklamal. Škoda, že nejsou díly další. Krása.

Alexxxka
03.03.2024 5 z 5

Já Lily a Atlasovi hrozně fandila už v Námi to končí. Tohle pokračování bylo jako pohlazení na duši. Děkuji