radka73 radka73 komentáře u knih

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Očekávala jsem více napětí. Bohužel mě kniha zklamala. Zbytečná omáčka kolem hlavního děje. Sem tam jsem se začetla, ale pak bylo další nudné protahování.

06.03.2016 3 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

V knize byl nějaký děj, tak se dobře četla. Taková červená knihovna z prostředí islámu.

25.02.2016 4 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Poutavý a šílený příběh!

14.02.2016 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Kniha nemá chybu!

14.02.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jedním slovem super! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

31.01.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Autor opět nezklamal. Knihu stačí okomentovat jedním slovem: Perfektní!

31.12.2015 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Kniha, která se sama četla. Napětí čišelo z každé stránky.
Detailní praktiky zabijáka z nichž naskakovala husí kůže. Skvělý autor.

25.12.2015 5 z 5

Místo pro tajnosti Místo pro tajnosti Tana French

První kniha autorky, kterou jsem četla. První dvě třetiny knihy byly napínavé, konec mě zklamal. Čekala jsem více vzrušení.

17.12.2015 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Dříve jsem filmové zpracování Alenky v říši divů. Po přečtení knihy jsem se na film musela mrknout znovu. Kniha byla průměrná. Dost mi vadila zamotanost děje. Kdybych nevěděla o co go v říši, tak bych byla ztracená. Proto jsem si to musela znovu ověřit ve filmu. Pořád nevím přesně, kdo by ten Morfeus. Uvidíme jaký bude druhý díl. Zatím si dám pauzu. V bodování dávám střed.

12.11.2015 3 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Nelze hodnotit nijak jinak, než 5ti hvězdami. Jdu dychtivě načnout další díl.

20.08.2015 5 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Ačkoliv jsem četla, že to je nejslabší autorčina kniha, začala jsem ji číst s pochybami a jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Autorka opět nezklamala!
Záleží na vkusu čtenáře a na jeho empatii. Pokud se dokáže do příběhu vžít, tak není o čem mluvit. Kniha umí čtenáře vtáhnout do děje. A co je cílem každé knihy. Takže za mě kniha opět super!

15.08.2015 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Další kniha spisovatelky, která neměla chybu. Velmi čtivá.

08.08.2015 5 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Člověk se zamyslí nad svým životem, který může náhle skočit, jak mávnutím kouzelného proutku.
Nejhorší je bezmoc. Poutavá kniha.

16.07.2015 4 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Super kniha s rychlým spádem, ten konec mě neskutečně naštval!

16.07.2015 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Psychologický slaďák jedním slovem.

06.06.2015 3 z 5

Tajná dcera Tajná dcera Shilpi Somaya Gowda

Krásná kniha. Stojí za to si ji přečíst. Barvité líčení arabského světa. Člověka vtáhne do děje tak, že neviděné a nezažité se stává skutečným.

25.05.2015 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Perfektní kniha s překvapivým koncem.

25.05.2015 5 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Děj knihy by se dal více propracovat.
Začátek byl skoro o ničem, bylo třeba vydržet a doufat, že se příběh někam pohne. Kdo si počká, ten se dočká. V polovině knihy se konečně něco začalo dít a kniha se četla sama.

24.04.2015 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Poutavá kniha nejen pro milovníky počítačových her. Kniha dokáže čtenáře uplně vtáhnout do děje, což se mi stalo. Neráda jsem ji odkládala, abych se mohla vyspat. Zaslouží si nejvyšší hodnocení.

17.04.2015 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Kniha neměla chybu. Zcela mě pohltila a vtáhla do děje. Zaslouží si plný počet hvězd! Už se těším na další spisovatelčiny knihy.

06.04.2015 5 z 5