putpuda putpuda komentáře u knih

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Knihu jsem přečetla celkem rychle. Dokonalého cizince si tedy, abych byla upřímná, moc nepamatuji, tak to nebudu srovnávat. Četla se dobře, ale pořád jsem čekala nějaký zvrat a ten se nekonal. Ani konec to nezachránil (trochu jsem nad tím, jak se Christine rozhodla, kroutila hlavou;)). Ale čtivé to je :)

22.09.2020 3 z 5

Cukrářova dcera Cukrářova dcera Laura Madeleine

Pěkné to bylo, ale asi jsem se více namlsala u knihy Kde rostou divoké třešně. Ta se mi líbila mnohem více. Ale mám ráda střídání časových rovin, takže mě to bavilo. Určitě si přečtu další knihu autorky.

19.09.2020 4 z 5

Pod rozpáleným sluncem Pod rozpáleným sluncem Adrienne Benson

Mě se kniha taky líbila. Není to tak dávno, co jsem četla Bílou masajku a vyhledávala info o masajích a jejich stylu života. Příběh byl moc pěkný, ale dosti smutný... nejvíc jsem fandila Simi.
Určitě sáhnu i po další knize autorky, pokud bude ;)

09.09.2020 4 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Mě tedy tři linie knihy vůbec nevadily, naopak to mám ráda, nutí mě to číst dál...sice se mi víc zamlouvá, když se příběh odehrává ve Three Pines, ale zase se člověk dozví i něco nového. Jako zde, z historie Quebecu. A já jsem také ten typ, co hned googlí a vyhledává ;)

27.08.2020 4 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Příběh se mi moc líbil, hlavně ta historická linka. Katy mi nějak ne a ne přirůst k srdci. Ani mi to nepřišlo nijak zdlouhavé. Nádherná obálka ;)

21.08.2020 4 z 5

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Podle mého názoru jedna z nejlepších knih E. Haran.
Moc hezky se četla, příběh se mi moc líbil....co dodat. Už se těším na další knihu ;)

10.08.2020 5 z 5

Svítání nad savanou Svítání nad savanou Hana Hindráková

Knihu jsem otevřela včera večer a před chvílí dočetla. No tentokrát to nebylo ono. Alespoň pro mě. Čte se rychle a dobře, ale chybělo mi to napětí z předchozích a rozhodně zajímavějších příběhů. Určitě se těším na další knihu paní Hindrákové, jen doufám, že bude více ve stylu Nezlomného a Smrtícího byznysu ;)

30.07.2020 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Konečně jsem se propracovala k jednomu z vánočních dárků :D
Nojo, tahle série je skvělá, čtivá a napínavá. A taky mě hóódně zajímá Kimin soukromý život ;)
Už se třesu na Pokrevní pouta;)

29.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tato spisovatelka se velice dobře čte, ale...opět jedna z knih, na kterou si za chvíli nevzpomenu. Ale bavilo mě to a o to především jde ;)

29.07.2020 4 z 5

Kde rostou divoké třešně Kde rostou divoké třešně Laura Madeleine

Po dlouhé době kniha, u které jsem měla co dělat, abych nenakoukla, jak to dopadne. Miluju knihy, kde se prolínají dvě časové linky. Krásný příběh, plný tajemství, naděje a lásky, ale ne žádná červená knihovna. Ne jednou se mi sbíhaly sliny a teď po dočtení knihy mám hlad :D
Jako bonus pár otázek pro paní spisovatelku a recept na třešňový koláč ... Mňam!
Už se těším na další knihu a doufám, že bude v podobném duchu ;)

20.07.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Až jsem se lekla, jak je kniha tenoučká ;)
Taková knižní jednohubka na pár hodin, na jedno líné odpoledne. Čte se hodně rychle a dobře. Mě to bavilo. Zlatá klec byla sice mnohem lepší, ale i toto bylo fajn.
Určitě sáhnu po další knize autorky.

08.07.2020 4 z 5

Zítřek nedoženeš Zítřek nedoženeš Sidney Sheldon

Já bych to se Sidney Sheldonem vůbec nesrovnávala, myslím, že to knize spíše uškodí. Mám ráda knihy TB, ale tato se moc nepovedla. Mě to přišlo jako mix Dannyho parťáků a Danielle Steelové ;) Ale jako taková oddechová četba je to fajn.

27.06.2020 3 z 5

V hlavní roli V hlavní roli Danielle Steel

Sáhla jsem po delší době zase po Steelové, potřebovala jsem pauzičku od všech krváků a nerváků ;)
Nebylo to až tak přeslazené, příběh pěkný, takže se to dalo. Takové odpočinkové čtení :)

24.06.2020 4 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Moje druhá kniha autorky. Ze začátku jsem byla trochu zmatená - kapitoly na střídačku z pohledu hlavních aktérů, ale rychle jsem se začetla ;)
Čekala jsem akčnější závěr. Ale jinak dobré. Na druhou stranu je to ten typ knihy, na kterou brzy zapomenete.....ale určitě půjdu i do dalších knih autorky ;)

15.06.2020 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Velmi pěkná kniha. Mám tušení, že jsem viděla i film, ale nevím, už se mi to vše plete ;)
Dobře se mi četla, příběh je hodně zajímavý o to více, že je podle skutečnosti. No jo, asi jako většina si také nedovedu představit žít někde ve slaměné chajdě
tak primitivním životem ( možná tak v létě o prázdninách a v 16 letech :D), ale co já vím....láska je slepá ;)
Bylo mi i docela líto, že jim to nevyšlo. Nojo, život není jednoduchý!

27.05.2020 5 z 5

Odpusťte mi Odpusťte mi Daniel Palmer

Knihy tohoto spisovatele jsem si dosti oblíbila ;)
Nejlepší byl zatím Zoufalec, ale toto bylo taky dobré. Napínavé, čtivé, stále aktuální téma o "obchodování s bílým masem".
Bavily mě obě dějové linky, jak s Nadine, tak s Angie. Konec byl docela akční a ikdyž jsem něco tušila, tak mě stejně překvapil.
Už se těším na další knihu DP ;)

14.05.2020 5 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Jsem zvědavá, jak to bude dál, takže už mám zamluvený další díl ;)
Tato série se dobře čte a jak píší i jiní čtenáři,má prostě děsně příjemnou atmosféru :D

10.05.2020 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Moje první knížka od této autorky, a super! Čtivé, napínavé. Sice jsem si myslela, že to dopadne tak jak to dopadlo, ale to vůbec nevadí. Už mám zamluveného Cizince na pláži, tak se těším ;)

02.05.2020 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Coben je záruka dobrého čtení, ale tato kniha mě tak trochu zklamala. Ano, četla se dobře a stránky rychle ubývaly, ale něco mi tam prostě chybělo. Nebylo to tak napínavé. A jak píší mnozí přede mnou.... nevýrazné, nemastné, neslané....tak zase příště ;)

23.04.2020 3 z 5

Na tenkém ledě Na tenkém ledě James Patterson

Alexe a jeho nesmrtelnou babču mám moc ráda, takže si vždy přečtu další díl, bez ohledu na hodnocení ;)
Jen mám teď nějaké líné a nečtecí období, tak mi to trvalo poměrně dlouho :D
Čtivé, akční jako vždy....
Fandům JP se určitě bude líbit.

11.04.2020 5 z 5