pupopony pupopony komentáře u knih

Rozervané království Rozervané království James Aitcheson

Nějak jsem se do knihy nemohl začíst. Škoda, protože popisovanou dobu mám moc rád

12.04.2022 3 z 5

Putinovi agenti Putinovi agenti Ondřej Kundra

Skvělá kniha. A v kontextu dnešních dní musíme dát autorovi za pravdu.

12.04.2022 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak tu máme opět tu starou známou Kim. Minulá kniha se mi moc nelíbila, tato ovšem je opět perfektní !! 90%

24.02.2022 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Tak tento díl mi přišel nejméně záživný

18.02.2022 4 z 5

Černá věž Černá věž P. D. James (p)

Hrozně rozvláčné. Bohužel zklamání

28.01.2022 2 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Skončil jsem u stránky 450, dál už to opravdu nešlo. Ztráta času. Skoro žádný děj, akce, nic. Když se už k něčemu schyluje tak vše vyšumí do ztracena. Ploché postavy. Přeskakování z místa na místo, z postavy na postavu, a přitom nic se sebou nemá souvislost. A když došlo na postavy náctileté vše bylo ještě horší. To se opravdu nedalo číst. Jediné co celkem šlo bylo prvních 100 stran.

17.01.2022 odpad!

Přechod Přechod Justin Cronin

Skončil jsem u stránky 500, dál to už opravdu nešlo. Ztráta času. Ploché postavy, skoro žádný děj. A když už se k něčemu schylovalo, tak to velmi rychle skončilo. Děj se odehrává někde a hned jinde, skáče se z postavy na postavu, a tito nemají nic společného. Obrovské zklamání

17.01.2022 odpad!

100 nejlepších hororů 100 nejlepších hororů Miloslav Švandrlík

Dlouho jsem nečetl tak skvělou knihu hororů !!!

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Nemohl jsem se do knihy začíst. Ale to do žádné knihy od p. Kinga :-(

05.01.2022 1 z 5

Světla a stíny islámu Světla a stíny islámu Břetislav Tureček

Perfektní zobrazení světa na blízkém východě. Je to propastný rozdíl v knihách od p.Turečka a p.Belici. V této knize je a i v jiných knihách p.Turečka je na prvním místě objektivita !!

Strach Strach Franck Thilliez

90% - tajemné

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nemohl jsem se odtrhnout od knihy !

05.01.2022 5 z 5

Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Ondřej Kundra

Inu to jsou rusové, co jiného od nich čekat

Praha na hřbitově metropolí Praha na hřbitově metropolí Miroslav Belica

Belica opět nezklamal. Zaujatá, neobjektivní kniha, která je rádoby pokládány za fakta. Ta autorova nenávist je cítit z každé strany jeho knih. Ztráta času

10.12.2021 odpad!

Mělké sibiřské hroby Mělké sibiřské hroby Michael Krupa

Ohromující kniha, navíc když si uvědomíme, že je to podle pravdy !!

10.12.2021 5 z 5

Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti Shaun Walker

Bezemoční vstup do ruské "kuchyně". Skvěle napsáno. Hodně jsem už o ruských reáliích načetl, takže mě nijak tato kniha nešokovala, ale stejně je úžasná.

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Joo, tak takové knihy mohu.

10.12.2021 5 z 5

Na hradech, v klášterech, v podhradí - Středověk, jak ho neznáte Na hradech, v klášterech, v podhradí - Středověk, jak ho neznáte Dieter Breuers

Skvělé, opravdu jsem se vžil do středověké doby. Klidně bych snesl dvojitou nálož stránek !

10.12.2021 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Je jedno zda je příběh pravdivý nebo ne - ale ta doba je vystižena perfektně !! Doporučuji !!

26.10.2021 5 z 5

Některé příběhy mi přišly trapné

26.10.2021 1 z 5