protokol protokol komentáře u knih

Zatracenec Zatracenec Simon Hawke

no to je ale kravina. mladík v ktorého hlave je nekolik osobností a neustále siahodlhé debaty o ničom no prosto žvást . hrozné sklamanie .

09.04.2022 odpad!

konečne trocha humoru v knihe . v poslednom čase sú knihy dosť fádne a humor ako by sa strácal. mne sa príbeh páčil a tie hlášky no zábava. sanitár v záchode to bol rop úlet . . som zvedaví ako to pojde ďalej .

12.12.2021 5 z 5

Harry Potter & filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích Harry Potter & filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích David Baggett

ďalšia kniha ktorá sa chce priživiť na slávnej knihe o HP.

05.12.2021 odpad!

Válka Válka Dmitrij Rus

NA TO KOLKO SOM NA TÚ KNIHU ČAKAL A KOLKO PEŇAZÍ ZAPLATIL . BOLO TO SKLAMANIE. ZDÁ SA ŽE AUTOROVI PO ARMAGEDONU DOŠLA NIŤ A LITRPG ŽANER SA JEMNE STRÁCA A JE TO POMALI O IDEOLÓGII VELKÉHO RUSKA . NO NEVIEM ZA TIE PENIAZE TO NESTÁLO, ČIM SA BLÍŽIME KU KONCU OTO VIAC JE TEN PRÍBEH NUDNÝ. ZA MŇA SKLAMANIE .

02.12.2021 1 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

PROSTO A JEDNODUCHO SKVELÁ KNIHA. KONEČNE KNIHA ČO ZAUJME NIELEN PO STRANE FANTAASI ALE AJ HUMORU JA SOM SPOKOJNÝ A VRHÁM SA NA ĎALŠÍ DIEL. :)

01.12.2021 5 z 5

Elénium Elénium David Eddings

nechápem v čom je táto kniha lepšia ako predošlé tri. príbeh to bol skvelí ale velkolepím by som to nenazval . toto samostatné vydanie je len priživovanie sa na popularnom príbehu .

01.11.2021 odpad!

Diamantový trůn Diamantový trůn David Eddings

celkom pútaví príbeh. jednoduché aj keď tváriac sa zložite celí príbeh ale pohoda. jediná malá vada je v názvoch miest kralovstiev a mien jednotlivích vedlajších postáv ktoré si nie a nie zapametať :)

29.10.2021 4 z 5

Eragon: Průvodce po Alagaësii Eragon: Průvodce po Alagaësii Christopher Paolini

no podľa mňa je to kniha len na ťahanie peňazí a nič viac.

28.10.2021 odpad!

Eragon: Jeho příběh a svět Eragon: Jeho příběh a svět Lois H. Gresh

tento odpad je len priživovaním sa na popularnomm príbehu .

28.10.2021 odpad!

Anarchorance Anarchorance Iveta Pernišová

AKO UŽ NESPOČETNE X BOLO OVERENÉ ŽENY NEVEDIA PÍSAŤ DOBRÉ SCIFI .

22.10.2021 odpad!

Jiskry války Jiskry války Gareth L. Powell

hrozná nuda

22.10.2021 odpad!

Krvavá bouře Krvavá bouře Dan Abnett

zo začiatku som uvažoval či mám pokračovať . napokon som sa do toho pustil a celkom ma to zaujalo. nebolo to že vav efekt ale svoju podstatu to naplnilo. tento príbeh bol o niečo krvavejší ako predošlí diel ale aj ta som si zvykol a akosi som začal fandiť tomu zmetkovi. aj tak sa mi najviac páči H auclir či ako sa menuje verný to jinoch Malusa a ako zázrakom stále ujde hrobárovi z pod lopaty . a tak sa idem vrhnúť na 3 knihu som zvedaví ako t dopadne .

ps: nerozumiem tomu že tený elfovia sú na planete z pozemštanmi nakolko vo WH 40 k sú elfovia prastará rasa z galaxie hmmmm asi to je jedn tajov WH.

07.08.2021 4 z 5

Démonova kletba Démonova kletba Dan Abnett

hmm niečo z warhammeru ale akosi si to neviem zaradiť do tochto žánru neviem nejak mi to tam nesedí . ako príbeh to bool celkom podarený sice koniec bol sklamanie ale dalo sa to prežuť. asi mi viac sedí warhammer 400000 . no dám tomu šancu ešte 2 knihu .

24.07.2021 2 z 5

Černá legie Černá legie Glen Cook

jeto celkom pohodová kniha. ale akosi dosť predvídatelná . a miestami dosť vleklá. ale inak dá sa odlachčujú príbeh mne oblúbené postavi skřet a jednooký a ich neustále podpichovanie . čo sa pokračovania príbehu no neni to tak žhavé žwe že by som skočil po 2 knihe. ale je to odichovka kto má rád fantasi kuzla (občasné kúzla ). tak určize pobaví :)

19.07.2021 4 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

a čo dodať diel bol v pohode jedine záver ostal dost brutalne otvorený snád to bude pokračovať . a ak nie slovami kuchárky
"sral to pes :-)"

10.07.2021 5 z 5

trocha slabší začiatok ale potom to nabralo super otáčky . neviem možno keby som točítal by ma to tak velmi nebavilo ale audiokniha s toho robý niečo úplne iné . tak horsa do zatial posledného dielu . bordel v kuchini a kraina tulipánov.

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

no a strasti kockáčky marie pokračujú. moje top postavi sú celé osadenstvo kostky tak je to skvele napísané že po dlhom čase konečne humorná kniha . p kronikách jakuba vandrovca som sa dávno tak nezabával. teším sa na pokračovanie .

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

super a psicho :-) to sa číta v mojo prípade počúva úplne skvelé . predčítajíci dokonale mení hlas jednotlivích postáv a oto viac je to zaujímavejšie a vtipnejšie. neviem ako u osobného čítania ale audiokniha tomu dáva niečo viac .

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

HROZNÉEEEEEEE.
tešil som sa na skvelú knihu a dostal som presladený ulízaný nudný žvást. toto dielo je určené pwe kockaté znudené a vcelku jedno čo čútajúce osoby . je to presladená omáčka jednej profesorke zamiloovanej do pretepleného upíra no hrozné

23.06.2021 odpad!

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

SUPERZÁBAVNÁ KNIHA JE TO SKVELÉ A AUDIOKNIHA JE O TO LEPŠIA.

23.06.2021 5 z 5