Eragon: Průvodce po Alagaësii

Vítej Dračí jezdče! Gratuluji ti - být vybrán mezi Dračí jezdce je veliká čest. Sestavil jsem pro tebe průvodce, který představuje nejdůležitější národy, místa a věci v Alagësii. Pečlivě si jej prostuduj! Nejedenkrát mě zachránil před jistou smrtí. A může se stát, že na těchto poznatcích bude jednou záviset i tvůj život! Už se nemůžete dočkat čtvrtého pokračování Odkazu Dračích jezdců? Nejste v tom sami. Abychom vám čekání trochu ukrátili, přinášíme vám tuto unikátní ilustrovanou encyklopedii těch nejzajímavějších míst, postav a věcí v Alegaësii, kterou sestavil autor celé série, Christopher Paolini. Knihou provází sám Eragon, který bedlivému čtenáři prozradí i několik náznaků, jakým směrem se bude příběh vyvíjet dál. Kromě ilustrací v průvodci najdete také rozkládací modely, mapy, dopisy a řadu dalších vychytávek, jako je třeba kousek pravé dračí kůže. Christopher Paolini o knize říká, že to je nejzajímavější projekt, na kterém zatím pracoval, a že si opravdu užíval možnost pozorovat, jak ilustrátoři vdechují jeho Alagaësii život. Bez průvodce po Alagaësii se neobejde žádný správný fanoušek Eragona a jeho přátel!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40494/odkaz-dracich-jezdcu-40494.jpg 4.391
Fantasy, O literatuře, Encyklopedie
Vydáno:, Fragment (ČR)

Eragon's Guide to Alagaësia (2009)

Kniha Eragon: Průvodce po Alagaësii

Konfu97

Pro každého "Dračího jezdce" nepostradatelná kniha v knihovně :D Krásné zpracování, člověk se Dračím jezdcem opravdu stává. :)

notsohappyanny
01.04.2017

Parádní pro fanoušky..Měla jsem ji půjčenou z knihovny, ale brzo si ji taky pořídím domů. Kdyby vyšly další doplňky této série, určitě mají u mě na poličce místo

Pepek24
02.01.2017

Moc jsem si ji přál a ježuch mi ju donesl..... je paradní...

Jůšo
06.11.2016

Kresby elfů, trpaslíků a dalších tvorů z Alagaësie jsou úžasné, ale přece mě zklamala jedna věc. V jedné malé kapsičce měl být černý okvětní plátek Aryiny nejoblíbenější květiny, kterou pro ni stvořil Faölin. Jenže na mě vykoukl obyčejný modrý kvítek, ze kterého se na dušičky dělají věnce. :/

Gluszny
19.06.2016

nedávno jsem dočetl poslední díl série a můžu říct že se to může trošičku rovnat ale ne úplně na stejnou úroveň s Pánem prstenů, ale na druhou stranu já to četl v e-formátu nikoliv v tištěný orig.podobě, ale tak jako tak mne hodně mrzí že nedokončili i filmovou sérii. ale na to že to borec začal psát v 15 tak dobrý no :D teď už jenom sehnat tuhletu poslední (opět e-formát) :D

Lalina3
25.03.2016

Neustále tím listuju, úžasně zpracované :-)

Hoshi
26.10.2015

Eragona jako takového se teprve - někdy v budoucnu, chystám přečíst. Ale tento průvodce se mi velmi líbil. Má nádherné ilustrace, i když představy jsou vždy mnohem lepší .)

Arya25
19.10.2015

Tuhle knížku scháním už dost dlouho a doufám že teď se mi to podaří! :-)