Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Ian Ian Lauren Layne

Kniha se mi četla moc hezky. Bylo to svižné a krásné napsané. Taková trošku knížky jednohubka pro prima odpoledne s chlapem jménem Ian. Přesně tohle jsem teď potřebovala odreagování. Skvělé.

03.08.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Krásný svět, krásně propracovaný. Vlk je kouzelný a dokonalý. Jednu postavu jsem v knize nenáviděla. Co dodat, dost mi to připomínalo Dvory. Jen tohle je trošku jiné a má svoje kouzlo. Rozhodně doporučuji a chci další díl honem rychle..

01.08.2023 5 z 5

Děti krve a kostí Děti krve a kostí Tomi Adeyemi

Zajímavá kniha. Moc se mi líbila a rozhodně si přečtu další díl.

31.07.2023 5 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Zřejmě tohle není kniha pro mě, ale i tak se mi trošku líbila. A doporučím ji ráda. Nejsem holt její věková hranice.

30.07.2023 3 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Velmi čtivé. A napínavé. Doporučuju

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Je to úchvatný a silný příběh, nejenom o křehkosti lidské duše, ale i o neobyčejné
přírodě Aljašky. Při čtení se mi nejednou draly slzy do očí, síla okamžiku mě přemohla Jen stěží hledám slova, Velká samota není pro slabochy.
Krásné, dojemné, neuvěřitelně působivé - to je tato silná a neobyčejná kniha !!

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

Tahle kniha skvěle ukazuje, jak snaha o zachování bezpečí pro sebe a své blízké může dohnat člověka s pevnými zásadami k páchání toho nejhoršího zla a jak je obtížné si tento přerod ve zrůdu přiznat. Pokud vás zajímá, jak druhou světovou válku mohli prožívat ti, kteří nakonec stanuli na straně poraženého, pak směle do toho!

Mlha Mlha Stephen King

Kniha se mi velmi líbila a vřele ji doporučuji všem čtenářům. Akorát ji rozhodně nedoporučuji číst večer před spaním

30.07.2023 4 z 5

Zářivá noc hvězd a ledu Zářivá noc hvězd a ledu Rebecca Connolly

Přečteno doslova jedním dechem a ani jsem nedutala. Mráz po zádech a místy i slzy v očích. Krásně napsaná knížka. Doporučuju, kdo má rád Titanic a vše okolo tuhle knihu by si měl přečíst.. Opravdu krásné.

29.07.2023 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Kniha má krásné ilustrace, ale mě se nelíbil vnitřek.. Pohádky nebo co to bylo, byly takové divné.. Prostě ani jednu jsem nepochopila. Za mě zklamani a to je škoda, byla by to krásná kniha... Škoda.

28.07.2023 3 z 5

Sonny Boy Sonny Boy Annejet van der Zijl

To je tak, když dlouho knihu odkládate.. Teprve teď jsem ji konečně přečetla a to skoro jedním dechem.. Pribeh je smutný moc smutný. Poplakala jsem si. Film jsem viděla a proto hledala knihu. Smekám, krásný příběh a však hodně smutný.

25.07.2023 5 z 5

Průzkumník krabic a jiná důležitá kočičí zaměstnání Průzkumník krabic a jiná důležitá kočičí zaměstnání Lisa Swerling

Tak tohle byla jednohubka na pár minut. Ale pobavila mě tak moc, že se smeju ještě další hodinu.. Po přečtení sem se podívala na svoji kočku ona na mě a zeptala sem se jí "nejsi mimozemšťan" kočka na mě divně cumela.. A sem si jasně vědoma, že asi doma máme mimozemšťana. Doporučuju.

24.07.2023 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Kouzelný příběh. Krásně napsaný a moc kouzelný. Tohle se musí líbit všem,je to dokonalá pohádka. A i plno ponaučení. Mě se to líbilo. A určitě přečtu někdy znovu.

24.07.2023 5 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Tohle je ještě lepší než předešli díl. Moc jsem se bavila a knihu si užila. Krásné a napínavé do poslední stránky. Nechápa jsem a mrazelo mě v zádech. Moc krásna kniha. Doporučuju

22.07.2023 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Měla jsem pocit, že bych si mela asi na zahradě udělat novou jámu velice hlubokou kde bude voda.. A hlavně zabránit aby mi voda někam utekla.. E tu jámu opravdu velikou, prevelilou.. Dalo by se říci nekonečné hlubokou... Ale teď ke knize, kniha mě nebavila.. Nemohla jsem se začíst. Ale nálad dobrý.

12.07.2023 2 z 5

Kdo to je, kdo to je, kdo ten záchod blokuje? Kdo to je, kdo to je, kdo ten záchod blokuje? Hynek Vilém

Bavilo nás to. Smály jsme se. Jen teď doufám, že nějakou básničku se nenauci nazpaměť až bude větší a budeme číst znovu a nezačne ji někde říkat na veřejnosti. To by bylo.. Hahaha..

10.07.2023 4 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Co to sakra bylo. Ze začátku se mi knížka líbila, ale pak se to začalo tak šíleně podobat stmívání, že sem málem knihu zavřela.. Copak neumí někdo vymyslet něco jiného než jen kopírovat díla ostatních. A přidat tam jen tak na oko jiné postavy no potěž a slatanina je na světě.. Jako nejspíše zůstanu u svého milovaného Stmívání.. Asi kdybych byla mladší a neznala dřívější sagu tak bych tuhle knihu i milovala, ale tohle dám někam do kouta knihovny a nebo pošlu dál.. Ne tohle opravdu ne...

10.07.2023 2 z 5

Alan Rickman: Deníky Alan Rickman: Deníky Alan Rickman

Tohodle herce jsem milovala a stále miluji. Jen tento denik se mi nelíbil. Přijde mi to totiž jako zneucta jeho památky a podle mě by s tím i nesouhlasil aby se jeho deníky dostali takhle veřejně. Knihu hodnotím takto, upřímně nelíbila se mi a bylo mi divně při čtení. Alan měl úžasné myšlenky a úžasně vše popsal. Ale tohle mělo být někde jinde.. Přijde mi, že si zde někdo na smrti pěkně namastil kapsu. Smutná doba.. A herci budiž země lehká .. Always forewer....

05.07.2023 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

No musím říct, že se mi knížka "docela" i líbila. Bylo to krvave, místy až nechápave a nedokázala jsem pochopit jak a proč... Konec knížky je takový divný, předvídatelny dej a čekala jsem, že to dopadne jinak. A ne takový divný zrychlený a nedoladeny . Je tu prostor pro další díl... Což nechápu moc.... Ale budiž.. A ty jména.. Boze to nemohla vybrat jiné jména a ne pořád podobné... Ne mě se to pletlo jak....takze za 3.. .

04.07.2023 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Úžasná knížka. Je v ní od každého trošku. Já jsem byla maximálně spokojená. Teď jen čekat na druhý díl.. Bože můj asi objev tohodle roku. Úžasné.. A habibi bože to je chlap ehmmm.....

02.07.2023 5 z 5