popeluška popeluška komentáře u knih

O nejlepším kocourovi O nejlepším kocourovi Cleveland Amory

Třetí díl byl stejně perfektní jako prví a druhý díl. Moc krásné a čtivé knihy. Jsem moc ráda, že je mám ve svojí knihovničce :-)

10.04.2023 5 z 5

Továrna na vafle Továrna na vafle Roman Helinski

Kniha se četla velmi dobře. Líbila se mi, hodně zajímavá kniha....vůbec jsem to nečekala :-)

28.02.2023 5 z 5

Tři muži na Titaniku Tři muži na Titaniku Jindřich Vacek

Moc jsem se na knihu těšila a jsem nadšená. Hezky napsané, nádherné ilustrace. Konec pro mě byl překvapením....

25.02.2023 5 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

To bylo tak nádherné čtení, že teď nemůžu pochopit proč jsem čtení knihy tak dlouho odkládala :-) Knihu jsem si moc a moc užila. Dala bych i sto hvězdiček :-)

14.02.2022 5 z 5

Příběhy památných stromů Čech a Moravy Příběhy památných stromů Čech a Moravy Marie Hrušková

Moc pěkně napsaná kniha. Pověsti byly zajímavé a k tomu krásné ilustrace.

14.12.2021 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Osmý díl od mojí oblíbené autorky opět nezklamal. Naprosto úžasné čtení :-)

20.03.2021 5 z 5

Jako v nebi, jenže jinak Jako v nebi, jenže jinak Aleš Palán

Nádherná kniha moc mě bavila.Užila jsem si ji a nádherné fotografie doplnily pěkný pocit ze čtení :-)

03.01.2021 5 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Měla jsem od knihy velká očekávání, která se splnila na deset hvězdiček. Jsem z knihy nadšená, opravdu hodně moc. Těším se na další knihy od autora.

30.11.2020 5 z 5

Mízovník Mízovník Kateřina Blažková

Tak tohle bylo tak krásné a milé čtení. Moc jsem si knihy užila, suprově vymyšlený ...

30.05.2023 5 z 5

Den zúčtování Den zúčtování neznámý - neuveden

Druhý díl byl opět super. Zasmála jsem se, odpočinula jsem si co víc si přát :-)

22.04.2023 5 z 5

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Blogové příspěvky jsem si moc a moc užila. Kniha je i po grafické stránce krásná. Určitě si seženu i druhý díl a těším se na něho už teď :-)

08.03.2023 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Po dlouhé době jsem se začetla do knihy mé oblíbené autorky. A jak jinak opět nezklamala. Ze čtení jsem měla hezký pocit :-)

26.10.2022 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Kniha je moc hezky napsaná, dobře se čte. Čtení bylo oddechové, plné naděje, smutné .... knihu jsem si maximálně užila :-)

28.08.2022 5 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Tato kniha je naprosto ale naprosto dokonalá.Nemůžu uvěřit jak moc mě bavila.Nedala se skoro vůbec odložit.Velké díky autorce :-)

23.02.2022 5 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Moje druhá kniha od autora a opět velká spokojenost. Kniha se čte jedním dechem. Těším se na další knihu od autora :-)

16.01.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Úžasná detektivka, opravdu skvělá.Jako předešlé tři knihy od autora.Kniha se četla jedním dechem skoro jsem ji nemohla ani odložit.Jsem zvědavá na další knihu a moc se na ni těším :-)

08.06.2018 5 z 5

Gallant Gallant V. E. Schwab (p)

Kniha pro mě byla oddechovým čtením. Po grafické stránce je nádherná, umocní to ten správný pocit ze čtení.... jen ten konec jsem chtěla jiný...

29.03.2023 4 z 5

Nejšťastnější na světě Nejšťastnější na světě Menna van Praag

Kniha se moc hezky čte, bylo mi s ní krásně :-) Odpočinkové čtení.

02.12.2022 5 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Moc pěkně napsaná kniha o autistické dívence. Kniha se mi moc líbila, velké díky autorovi :-)

20.11.2021 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Milá, oddechová kniha, která se mi moc líbila. Kniha se čte moc hezky a má povedené ilustrace.Těším se na druhý díl :-)

05.05.2021 5 z 5