popeluška popeluška komentáře u knih

Továrna na vafle Továrna na vafle Roman Helinski

Kniha se četla velmi dobře. Líbila se mi, hodně zajímavá kniha....vůbec jsem to nečekala :-)

28.02.2023 5 z 5

Tři muži na Titaniku Tři muži na Titaniku Jindřich Vacek

Moc jsem se na knihu těšila a jsem nadšená. Hezky napsané, nádherné ilustrace. Konec pro mě byl překvapením....

25.02.2023 5 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

To bylo tak nádherné čtení, že teď nemůžu pochopit proč jsem čtení knihy tak dlouho odkládala :-) Knihu jsem si moc a moc užila. Dala bych i sto hvězdiček :-)

14.02.2022 5 z 5

Příběhy památných stromů Čech a Moravy Příběhy památných stromů Čech a Moravy Marie Hrušková

Moc pěkně napsaná kniha. Pověsti byly zajímavé a k tomu krásné ilustrace.

14.12.2021 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Osmý díl od mojí oblíbené autorky opět nezklamal. Naprosto úžasné čtení :-)

20.03.2021 5 z 5

Jako v nebi, jenže jinak Jako v nebi, jenže jinak Aleš Palán

Nádherná kniha moc mě bavila.Užila jsem si ji a nádherné fotografie doplnily pěkný pocit ze čtení :-)

03.01.2021 5 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Měla jsem od knihy velká očekávání, která se splnila na deset hvězdiček. Jsem z knihy nadšená, opravdu hodně moc. Těším se na další knihy od autora.

30.11.2020 5 z 5

Mízovník Mízovník Kateřina Blažková

Tak tohle bylo tak krásné a milé čtení. Moc jsem si knihy užila, suprově vymyšlený ...

30.05.2023 5 z 5

O nejlepším kocourovi O nejlepším kocourovi Cleveland Amory

Třetí díl byl stejně perfektní jako prví a druhý díl. Moc krásné a čtivé knihy. Jsem moc ráda, že je mám ve svojí knihovničce :-)

10.04.2023 5 z 5

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Blogové příspěvky jsem si moc a moc užila. Kniha je i po grafické stránce krásná. Určitě si seženu i druhý díl a těším se na něho už teď :-)

08.03.2023 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Po dlouhé době jsem se začetla do knihy mé oblíbené autorky. A jak jinak opět nezklamala. Ze čtení jsem měla hezký pocit :-)

26.10.2022 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Kniha je moc hezky napsaná, dobře se čte. Čtení bylo oddechové, plné naděje, smutné .... knihu jsem si maximálně užila :-)

28.08.2022 5 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Tato kniha je naprosto ale naprosto dokonalá.Nemůžu uvěřit jak moc mě bavila.Nedala se skoro vůbec odložit.Velké díky autorce :-)

23.02.2022 5 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Moje druhá kniha od autora a opět velká spokojenost. Kniha se čte jedním dechem. Těším se na další knihu od autora :-)

16.01.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Úžasná detektivka, opravdu skvělá.Jako předešlé tři knihy od autora.Kniha se četla jedním dechem skoro jsem ji nemohla ani odložit.Jsem zvědavá na další knihu a moc se na ni těším :-)

08.06.2018 5 z 5

Den zúčtování Den zúčtování neznámý - neuveden

Druhý díl byl opět super. Zasmála jsem se, odpočinula jsem si co víc si přát :-)

22.04.2023 5 z 5

Nejšťastnější na světě Nejšťastnější na světě Menna van Praag

Kniha se moc hezky čte, bylo mi s ní krásně :-) Odpočinkové čtení.

02.12.2022 5 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Moc pěkně napsaná kniha o autistické dívence. Kniha se mi moc líbila, velké díky autorovi :-)

20.11.2021 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Milá, oddechová kniha, která se mi moc líbila. Kniha se čte moc hezky a má povedené ilustrace.Těším se na druhý díl :-)

05.05.2021 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Moje oblíbená autorka mě opět nezklamala. Z knihy jsem naprosto nadšená.Četla se jedním dechem.Těším se na další knihy.

14.02.2021 5 z 5