Nejšťastnější na světě

Co je v životě důležitější - láska, nebo úspěch? May Fitzgeraldová získala všechno, po čem kdy toužila. Léta se trápila tím, že je tlustá a nemožná, a zoufale se snažila najít lásku. Teď ale žije konečně tak, jak si vždycky přála, a navíc potkala muže svých snů. Tohle by přece nemělo mít chybu - šla za hlasem svého srdce a ten ji dovedl až ke splnění všech tajných přání. Jenže s tím, jak se May rozjíždí úspěšná kariéra spisovatelky, se také znovu objeví její démoni. Opět se cítit nejistá a začíná podléhat touze po uznání a pozlátku slávy. Její vysněný přítel Ben přestává její chování zvládat a zdá se, že konec jejich vztahu je na dohled. Povede se to May ještě zvrátit a dokáže, že je opravdu možné být nejšťastnější na světě? Tato knížka volně navazuje na knihu Štěstí, láska, čokoláda....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182666/nejstastnejsi-na-svete-182666.jpg 3.727
Literatura světová, Pro ženy, Duchovní literatura
Vydáno:, Synergie

Happier than she’s ever been (2011)

Kniha Nejšťastnější na světě

Sarajana

Mě se kniha moc líbila, je skvělá.

pafčaodřeky
06.12.2017

Ehm, já vždycky nadávám, když někdo, kdo evidentně nečte/nemá rád hrdinskou fantasy namátkou přečte třeba mého oblíbence Mirdu Žambocha a ohodnotí ho za jednu hvězdu s komentářem "kniha mě dost zklamala, místy až moc chlapského pohledu".
Takže nebudu oplácet, Nejšťastnější na světě mi přistála na stole jako dárek (jak to, že si někteří myslí, že mi TOHLE nějak pomůže ke štěstí??budu jim to muset laskavě vysvětlit) a hned ji nabídnu v bazárku. Ani bych ji nečetla, ale o víkendu došly zásoby čtiva a tahle byla po ruce...
Tákže co na ni říct. Psaná velice jednoduchým stylem. Asi aby nám docvakly ty hluboké myšlenky. Keré to sou...no třebas, že vztahy jsou složité a někdy musíte myslet na sebe (jinak budete závislá chuděra), ale néé moc, jinak bude partner na druhé koleji cítit se vykolejeně a osaměle...Tož vo tom to je. Omlouvám se za ironii, dávám krásné tři hvězdy-nebudu úzkoprsá a objednávejte v bazárku :)

Danago
24.11.2017

Komu se líbila předchozí knížka Štěstí , láska , čokoláda, ten si tuto knížku nenechá ujít. V tomto příběhu je rozebíráno jak dosáhnout úspěchu a jestli je úspěch důležitější než láska nebo se to dá obojí skloubit. Ukazují se zde rozdíly v myšlení žen a mužů , jak lehce vzniknou konflikty a jak se dají vyřešit. Je to opět motivační beletrie, ale velice nenásilným způsobem napsaná.

BadAngel
19.01.2017

Tato kniha mě velmi zaujala doporučovala bych přečíst, nejen že je příběh velmi zajímavý a poutavý, ale v této knize jsou i velmi dobré rady do života a z této knihy si můžeme mnohé vzít.

RenataP
26.11.2015

Zatím pokračování není, že?
Taky mne tato kniha zaujala...

Peace
18.12.2014

"Pravá láska je, když miluješ druhou osobu více, než chceš, aby ta osoba milovala tebe."

Obstojný pokračovatel předchozí knihy. Tato navíc měla i svižnější a záživnější začátek, takže jsem spokojená a pokud vás zaujal titul předchozí, se čtením tohoto určitě neváhejte.
Jsem zvědavá, zda autorka plánuje pokračování, protože závěr knihy by tomu napovídal.

osobní rozvoj

Menna van Praag