popeluška popeluška komentáře u knih

Hrady z písku Hrady z písku Kayla Olson

Jsem z knihy nadšená, moc se mi líbila. Četla se jedním dechem. Budu na ni dlouho vzpomínat :-)

24.08.2021 5 z 5

Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny Laura Ellen Anderson

Věděla jsem, že mě bude kniha bavit....a taky, že ano. Nádherné čtení, úplně jsem se do knihy ponořila :-) Krásné ilustrace jako bonus ke čtení.

24.07.2021 5 z 5

Štěstí, láska, čokoláda Štěstí, láska, čokoláda Menna van Praag

Kniha se četla jedním dechem. Moc pěkná i poučná. Určitě vyzkouším i další knihy od autorky :-)

08.07.2021 5 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Tak tohle čtení mě moc a moc bavilo :-) Pěkně jsem se nasmála, super postřehy :-) Víc takových knih bych si přála :-)

30.06.2021 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Miloučká, kouzelná knížečka :-) Líbila se mi a určitě ji budu číst ještě několikrát :-)

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Neměla jsem žádné očekávání a tak nejsem zklamaná. Naopak některé příběhy byly skvostné. A nádherné ilustrace dokreslují krásný pocit ze čtení :-)

Děvčata první republiky Děvčata první republiky Dita Pepe

Moc pěkně napsané, čte se to jedním dechem. Skvělé dámy, klobouk dolů.

Příliš vysoká očekávání Příliš vysoká očekávání Karolina Hošek

Tak tohle bylo super čtení. Hodně jsem se nasmála a odpočinula. Co víc si přát.....podařená kniha.

16.06.2021 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Kniha se mi moc a moc líbila. Četla se krásně a ty ilustrace, suprová třešnička na dortu :-) Přečtu si i další knihy od autorky

09.06.2021 5 z 5

Zajímavé počteníčko, není to úplně oddechové čtení. Ale líbilo se mi :-) Super ilustrace.

01.06.2021 4 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Právě dočteno a opět úžasné čtení. Moc a moc jsem si knihu užila, skvělé dovršení série :-)

25.05.2021 5 z 5

Příběhy opředený život A. J. Fikryho Příběhy opředený život A. J. Fikryho Gabrielle Zevin

Nic jsem od knihy neočekávala a překvapení se dostavilo. Velmi jsem si čtení užila, krásně napsané :-) Nemůžu jinak než plný počet *****

14.05.2021 5 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Tato kniha je tak moc skvěle napsaná, že se nemůže nelíbit :-) Za mě úžasně dokonalá kniha, která krásně popisuje poruchy autistického spektra. Je moc a moc čtivá, sto hvězdiček by si zasloužila :-)

09.05.2021 5 z 5

TGM TGM Zdeněk Ležák

Komiks se mi moc líbil. Maximálně jsem si ho užila a hodně se dozvěděla. Ilustrace jsou nádherné.

07.05.2021 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Milá, oddechová kniha, která se mi moc líbila. Kniha se čte moc hezky a má povedené ilustrace.Těším se na druhý díl :-)

05.05.2021 5 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Kniha byla moc nádherná, cítím z ní obrovský příval energie :-) nikdy jsem nečetla nic podobného.Nádherné ilustrace umocnily pocit ze čtení. Velký klenot v mé knihovničce :-) Dala bych sto hvězdiček :-)

29.04.2021 5 z 5

Lehce neuvěřitelné příhody z hor Lehce neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Opět naprosto úžasné čtení. Na odpočinek a pobavení je to dokonalá kniha. Klobouk dolů autorovi,kniha se moc povedla.

24.04.2021 5 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Uffff....to tedy byla jízda.Naprosto dokonalé.Mám tuto sérii moc ráda.Vrátit se do známé vesničky za skvělými lidmi.....

20.04.2021 5 z 5

Čtení bylo kouzelné,po grafické stránce nádherné......konec originální a nečekaný. Moc se mi kniha líbila :-)

13.04.2021 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Moc milé a odpočinkové čtení. Jen ten konec jsem si přála jiný .......ale autor měl jiné plány :-)

12.04.2021 4 z 5