Štěstí, láska, čokoláda

Maya žije životem, který jí samotnou netěší, v zajetí svých vlastních předsudků, omezení a negativního myšlení. Jejím jediným zdánlivým potěšením je čokoláda, která jí nahrazuje skutečné pocity štěstí, lásky a naplněnosti. Dokud se v jejím životě neobjeví postupně několi zajímavých lidí. ....Ti jí postupně otevřou oči a pomůžou uvidět, jak sama sobě škodí. Podělí se s ním o životní moudrost a díky nim najde Maya způsob, jak se osvobodit a začít žít šťastným a naplněným životem. Tato knížka je o cestě od cynismu a hořkosti k sebedůvěře a štěstí. Toto laskavé vyprávění je inspirované autorčiným skutečným životním příběhem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135838/stesti-laska-cokolada-135838.jpg 3.687

Kniha Štěstí, láska, čokoláda

popeluška

Kniha se četla jedním dechem. Moc pěkná i poučná. Určitě vyzkouším i další knihy od autorky :-)

Jája92
05.12.2020

Na knize mě zaujala lákavá obálka a anotace. Samotný příběh se četl celkem dobře, i když tam bylo až podezřele mnoho náhod, které hrdinku dovedly ke zdárnému štěstí. Na druhou stranu kniha obsahuje pár zdánlivě jednoduchých mouder, které aplikuje na hlavní hrdince. Přiznávám však, že mi Maya byla blízká svým přáním stát se spisovatelkou, neboť to byl i můj sen, než ustoupil všední realitě. Mile mě potěšily recepty na konci knihy :-)

janadibelkova
25.07.2020

Zní to divně, naivně a možná i trochu hloupě, ale proč se nezačít mít ráda? Víte, kolik změn pak může přijít? Tahle kniha možná není pro každého, ale prožila jsem velmi podobnou změnu a rozhodně na té knize něco pravdy je. Přečtěte si ji..

Monika164
23.01.2020

Hezká , motivační......doporučuji

adlak
13.05.2018

Knížka mi dala hodně... byla jsem v období, kdy jsem něco takového potřebovala číst, tak se to ke mě opravdu dostalo..

menalinda
20.02.2018

V podstatě milá knížka.Název vystihuje,ale praxe s pojídači čokoládek je trošku jiná.Hlavní hrdince přeji vše nejlepší a knížku posílám dál.

makynka911
02.02.2018

Knihu jsem si vybrala kvůli obálce a příběhu, který sliboval popis knihy. Myslela jsem si, že to bude běh na dlouhou trať, že hrdinka dospěje k rozhodnutí, ale samozřejmě, že to nebude hned, že nám bude vyprávěn příběh, kdy hrdinka doběhne doslova přes překážky.
Místo toho jsem začala hned ze začátku být alergická na její jméno, protože to autorka používala snad častěji než tečky. Celkově mi přišlo, že styl psaní byl neohrabaný. Nicméně to celé zabila babička (být to chlap tak je to dědeček hříbeček), a taky věštkyně nebo jak jí říkat, kterým stačilo vypustit z pusy pár rozumných slov a jako zázrakem se hrdince začal měnit celý život. Netvrdím, že poselství knihy není pravda (zhubneš až se sebou smíříš, nehledej chlapa on si tě najde), ale tohle mi přišlo opravdu přestřelené. Dočetla jsem, zvědavá, jaký to bude mít konec, ten mi nakonec přišel asi nejsmysluplnější. Takže hvězda za nápad, za obálku a třetí za recepty na konci :)

Danka22
07.12.2017

Zajímavá knížka, ale moc mě neoslovila.