Poeta.kno Poeta.kno komentáře u knih

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Kniha mi přijde srovnatelná s prvním dílem, jen škoda, že se nekoná překlad dalších dílů do češtiny.

14.08.2019 3 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Kniha se dá přečíst dost rychle, ale je to jen taková předehra před napínavějším druhým dílem.

08.07.2019 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Ano, klidně by to mohla být kniha napsaná dle skutečné údálosti. Vše se zdá být tak věrohodně napsáno, že mne kniha vtáhla do děje, až jsem nevnímal čas.

08.06.2019 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Příběh se snaží tvářit abnormálně vážně, ale není to tak "ostré".

04.02.2019 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Spousta omáčky okolo a hlavní příběh se místy pomalu ztrácí. Čekal jsem od této knihy mnohem mnohem více.

28.01.2019 3 z 5

Seznam smrti Seznam smrti Frederick Forsyth

Ulovit kohokoliv ze seznamu smrti není hračka. Všechno musí do puntíku vyjít a Stopař musí být vždy o několik kroků napřed. Přijde mi, že se autor nikde zbytečně nerozepisuje, děj pekně odsýpá, další kniha přečtená za pár dní.

14.01.2019 3 z 5

Bran Mak Morn Bran Mak Morn Robert Ervin Howard

Přečetl jsem první dva příběhy a do dalšího čtení jsem nedostal chuť a knihu vrátil do knihovny. Nebylo to špatné čtení, ale prostě mne to nechytilo.

02.01.2019 3 z 5

Michael Schumacher Michael Schumacher Ondrej Gajdoš

Kniha obsahuje spoustu barevných fotografií z cesty Michaela za prvním titulem ve Formuli 1.

28.12.2018 5 z 5

Věčný plamen Věčný plamen Daniel Levin

Dopředu nevíte, co se stane na další stránce. Dobře promyšlený a uvěřitelný příběh.

26.12.2018 3 z 5

Vlčí srdce Vlčí srdce Wolfgang Hohlbein

Krásný příběh, kde ještě pár stránek před koncem nevíte jak to celé dopadne a chvílemi si říkáte, co vše ještě je či není možné.
První kniha, kt jsem od autora četl a věřím, že ne poslední.

05.12.2018 4 z 5

Chilli kuchařka pro labužníky Chilli kuchařka pro labužníky Jan Pavlas

Moje nejoblíbenější kuchařka. Každý milovník pálivého, kt nemá problém si doma sám uvařit by ji doma měl mít!

22.11.2018 5 z 5

Orgie s Pivrncem Orgie s Pivrncem Petr Urban

Vtipy od Petra Urbana mám rád už hrozné dlouho, tato kniha se mi dostala do rukou náhodou. Některý vtip lepší, jiný horší, to už tak bývá, že každému sedne jinak.

09.11.2018 3 z 5

Čas vlků Čas vlků William Horwood

Taková vlčí bible. Závěr jsem čekal napínavější, ale jinak je příběh moc krásný, nedá se přestat číst.

05.11.2018 4 z 5

Fluke Fluke James Herbert

Příběh je napsaný tak, že se dá opravdu věřit, že ho vypráví člověk v těle psa. V situacích jsou vystiženy pocity lidské a zároveň i psí s věrohodným přesvedčením. Těžko se dá uvěřit, že je to vše jen šťastná náhoda. Kniha přečtena za pár chvil.

17.09.2018 3 z 5

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Jednoduchý příběh, kde pointu můžete odhalit dopředu. Nicméně námět se mi líbil a knihu jsem přečetl během pár volných chvil. Co dodat, karma je holt karma.

07.09.2018 3 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Přijde mi to stejně dobré jako první díl, jen škoda, že není přeložen třetí díl, ptž mne zajímá, jak Penryn s rodinou a Raffem zvládnou nástrahy Světa poté. Snad se někdy dočkáme

02.09.2018 4 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Jednoduchá dějová linie s milou a odvážnou hlavní postavou. Přemýšlím, zda je konec dobrý, nebo špatný. Jdu se začíst do druhého dílu a uvidím.

28.08.2018 4 z 5

Most mrtvého muže Most mrtvého muže Robert J. Mrazek

Jednoduchá a snadno čtivá detektivka, kde hlavní hrdina dokazuje, že i bývalý voják je jen člověk. Přečteno jedním dechem

13.07.2018 4 z 5

Náruč zelené matky Náruč zelené matky Piers Anthony

Děj se pomalu rozjíždí, ale kvalitou je na úrovni prvního dílu, navíc ještě pár stránek před koncem nevíte jak to dopadne.
Je to vše vize nebo realita?
A dopadne to špatně nebo dobře?
Doporučuji přečíst :)

10.07.2018 4 z 5

Vláda rudého meče Vláda rudého meče Piers Anthony

Tento díl mi nepřišel tak poutavý jako první či třetí. Čím více mám z této série přečteno, tím více mi každý díl připadá stejný...Láska - převtělení - boj se satanem - vítězství.

23.06.2018 3 z 5