Most mrtvého muže

Jake Cantrell, důstojník propuštěný z armády, a jeho kamarádka Beruška, kříženec psa a vlka, kterého zachránil během služby v Afghánistánu a jediný přítel, který mu zbyl, se snaží hodit trpkou minulost za hlavu. Najde si práci na nejnižším stupni služebního žebříčku v ochrance kampusu malé univerzity na severu státu New York. Situace se však obrátí k horšímu, když je jeden z nejbohatších a nejmocnějších absolventů nalezen oběšený na zábradlí mostu u kampusu v předvečer absolventského srazu. Jake je přesvědčen, že ten muž byl zavražděn, ale jeho slovu propuštěného vojáka nikdo nevěří - dokud se nenajde druhé tělo visící na tomtéž místě. Jake nedokáže potlačit svůj vojenský výcvik a obětavě se pustí do pátrání po vrahovi. Ale zatímco malým městem otřásá hurikán, hodiny tikají a je jen otázkou času, než vrah udeří znovu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352920/most-mrtveho-muze-cF4-352920.jpg 3.910
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Talpress

Kniha Most mrtvého muže

Poeta.kno
13.07.2018

Jednoduchá a snadno čtivá detektivka, kde hlavní hrdina dokazuje, že i bývalý voják je jen člověk. Přečteno jedním dechem

konicekbily
27.06.2018

Poměrně dobrá detektivka napsaná moderním americkým stylem - hlavní hrdina provází celou knihu monologem, popisuje své životní trable a jakoby mimochodem vyřeší vše podstatné.

nycol
21.04.2018

Zvlastni. Nejdriv jsem bojovala s touhou odlozit a necist a najednou jsem byla na konci.

Hanulka25
31.01.2018

Druhá půlka výrazně lepší než první. Jenom bouře je tam nějak navíc.

alzbeta4340
12.11.2017

Celkem jednoduchá detektivka, dobře napsaná a zábavná.
Jack Cantrell, bývalý armádní major, pracuje nyní jako strážník univerzitní ostrahy. Shodou náhod se musí současně zabývat případem vydírání a fingovanými sebevraždami. Z nutnosti vyšetřování není bůh ví jak nadšený, ale dělá, co musí. A to všechno je ještě ztíženo přicházející mohutnou bouří.

Robert J. Mrazek

Robert J. Mrazek