Michael Schumacher

Michael Schumacher https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217694/bmid_michael-schumacher-eYU-217694.jpeg 5 2 2

Kniha zachytáva život a kariéru nemeckého pretekára Michaela Schumachera od jeho narodenia až po zisk majstrovského titulu v roku 2001.

MOu598
10.05.2020 4 z 5

Reprezentativní knížka, velká barevná foto (převážně v červené barvě). Přečetla jsem víc než půl. Detaily jednotlivých závodů jsem jen prolistovala - to odnesl čas.
Zajímavá knížka, zajímavý člověk. Řekl o sobě, že se vždy budou probírat jeho špatné vlastnosti (10 procent ) a ne ty dobré. V jeho době jsem závody sledovala a jeho neměla ráda. Dnes bych řekla, že to byl buldog, a myslím, že to není špatně.
V knížce z roku 2001 se uvádí, že to byl všestranný sportovec, mimo jiné rád a dobře lyžoval. Je mi líto, co mu osud připravil. Zvláštní je, že když jsem měla knížku vyndanou z knihovny, proběhla v TV krátká zpráva, že se chystá riskantní ale současně nadějná operace. Držím palce.
Citát u foto Michaela s Nikky Laudou:
"Kdo se směje na začátku, toho smích přejde."

Poeta.kno
28.12.2018 5 z 5

Kniha obsahuje spoustu barevných fotografií z cesty Michaela za prvním titulem ve Formuli 1.