playada playada komentáře u knih

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Když odmyslím, co se hlavní představitelce stalo, a co jí samozřejmě nikdo ani v nejzlejším snu nepřejeme, tak jinak musím zkonstatovat, že to nebyla sympatická postava. Hlavně před amnézií. Taková dominantní, bohatá hysterka. Nesnášenlivá a cholerická. Vždycky mám s takovými dámičkami problém. Ale o tom ten příběh není. Je o tom, co se jí stalo a jak se s tím poprala, a to už si musíte přečíst sami :-).

03.05.2015 3 z 5

Šarlatové zrnko Šarlatové zrnko Edith Pargeter

Kdyby ten Isambard nebyl takový beran !! Ušetřil by si spoustu mrzutostí a svůj život by býval obohatil o nějaké ty přátele... Jako že patrně neměl vůbec žádné :-(. A to je smutné. V jádru to není špatný chlap. Ale tak umanutý!

02.05.2015 5 z 5

Zelená ratolest Zelená ratolest Edith Pargeter

Ten Harry je ale horká hlava. Lepší by snad bylo hlídat pytel blech..

01.05.2015 5 z 5

Ten báječný den Ten báječný den Ira Levin

Raději bych byla, aby to dopadlo tak, jak to nakonec nedopadlo, ale jak se to jednu dobu zdálo, že to dopadne. Jsem totiž realistická.

30.04.2015 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Dobré to bylo :-).

14.04.2015 5 z 5

Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Philipp Vandenberg

Pýcha předchází pád. Co dodat...

29.03.2015 3 z 5

Nebeský strom Nebeský strom Edith Pargeter

Vžila jsem se do hrdiny a vše jsem s ním prožívala. Na závěr jsem si pořádně poplakala. Spisovatelka ve mně probudila celou škálu emocí. Neuvěřitelné. Prima , primisima.

29.03.2015 5 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Bohužel mne také zklamal konec.

04.03.2015 1 z 5

Dráhy Dráhy Benoît Duteurtre

Tak tohle bylo také moc hezké, jako kdyby autor popisoval můj region ;-).

23.01.2015 5 z 5

Třetí světlo Třetí světlo Claire Keegan

To je opravdu roztomilé.

22.01.2015 5 z 5

Provokatér Provokatér Karin Fossum

Bylo to o maličko slabší, než " kdo miluje jinak", proto "jen" čtyři hvězdy. Ale jinak samozřejmě Fossumová jede pecky, o tom žádná. Prostě je fakt dobrá.

21.01.2015 4 z 5

Kdo miluje jinak Kdo miluje jinak Karin Fossum

Vše už bylo řečeno. Pěkné, neotřelé, zvláštní pohled, prostě dobré.

11.01.2015 5 z 5

Dolores Claibornová Dolores Claibornová Stephen King

Tuhle knížku budete mít přečtenou na jeden zátah. Je to fakt dobrý a film je taky bezvadnej.

23.12.2014 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Taky to šlo, bohužel jsem nevydržela a zkoukla i film, knížku jsem už pak nedočetla. Když jsem znala konec...

22.12.2014 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Nebylo to špatný, chvilkama trošku přitažený za vlasy, ale nevadí. Dalo se to.

22.12.2014 4 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Šlo to. Konec byl překvapivý.

16.12.2014 3 z 5

Dračice a mazánek Dračice a mazánek Torey L. Hayden (p)

Opět pecka, není co dodat, zhltenete jak malinu. Do poslední chvíle napínavé.

14.12.2014 5 z 5

Tygřice Tygřice Torey L. Hayden (p)

Knihy od této autorky jsou úžasné, nikdy se jich nepřejíte a budete chtít přídavek :-).

07.12.2014 5 z 5

Výhra Výhra Patricia Wood

Je to taková pohádka. Ale v krutém světě pohádky potřebujeme.

27.11.2014 5 z 5

Růžový hotel Růžový hotel Anna Stothard

Vzhledem k tomu, že to byl debut, tak to zas tak špatné nebylo. Autorka je talentovaná a jistě se od ní ještě dočkáme výborných knížek.

18.11.2014 2 z 5