Placi Placi komentáře u knih

Defenders Defenders J.M. DeMatteis

Skvělý příběh! Nejlepší byli rozhodně Banner s Namorem, ale ostatní nezaostávali. Rozhodně dávám 5*

20.07.2017 5 z 5

Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá Jeph Loeb

O něco slabší než první část. Trochu jsem čekal jiný konec. Navíc mě drobně otravovalo, že se tam pořád dokola objevovaly popisné rámečky ohledně postav. Chápu, že šlo o jednotlivé sešity, a proto bylo dobré si připomenout, kdo je kdo, ale takhle v knize, která přináší příběh v jednom kuse, mě to trochu obtěžovalo. Není to však žádná tragédie, jen malá připomínka. Detektivní příběh mě ale bavil, nejvíc se mi opět líbila Catwoman, i když ve vedlejší roli, ale opět skvělá.

17.07.2017 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Na knize se mi líbí propracované osobnosti a příběhy prakticky u všech postav, které se dějem i jen mihnou. V tomto je Rowlingová opravdu výborná. O tyto popisy by prakticky mohl být celý detektivní příběh kratší, ale mě tyto popisy životních osudů vedlejších postav nevadily, naopak, i když někomu to vadit může. Jako vždy jsem se během čtení po celou dobu snažil přijít na vraha a jeho motivy k vraždě, u této knihy jsem byl ale úplně vedle a rozuzlení mě překvapilo. Dvojici hlavních postav jsem si opravdu oblíbil a těším se na další díly.

13.07.2017

Není to špatná kniha, ale v podstatě nepřišla s ničím novým, co by ještě ve světě HP nebylo. Až budu příště číst sedmidílnou klasickou sérii, budu to mít trochu poznamenané tím, co zjišťujeme v této knize. Jak říkám, není to špatné, ale podle mě by bylo nejlepší již po Relikviích smrti nevydávat nic, kde přímo vystupují postavy z původní série.

13.07.2017 2 z 5

Batman: Dlouhý Halloween: Kniha první Batman: Dlouhý Halloween: Kniha první Jeph Loeb

Když píšu tyto řádky, mám rozečtenou 2. část příběhu a stále tedy nevím, kdo je oním vrahem. Příběh se mi moc líbí, solidní detektivka. Rozhodně doporučuji!

Superman: Utajený počátek Superman: Utajený počátek Geoff Johns

Krásná kresba a logický a přehledný děj. Příběh se částečně shoduje s nedávno natočeným "Mužem z oceli".

Batman: Ticho: Kniha druhá Batman: Ticho: Kniha druhá Jeph Loeb

Perfektní zakončení skvěle rozjetého a brilantně nakresleného detektivního příběhu!

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Skvělý detektivní příběh s napínavým dějem a úžasnou kresbou.

Strážci galaxie Strážci galaxie Dan Abnett

Parádní kniha, kde se můžete setkat s původním týmem strážců, tak s tím novým, který všichni známe z kin. Příběhově skvělé, druhá část má perfektní kresbu a opět notnou dávku humoru, který ke strážcům zkrátka patří.

Black Widow Black Widow Stan Lee

Smrtící kráska Nataša a příběh, ve kterém odhaluje vlastní minulost. Byl jsem naprosto spokojen.

X-Men X-Men Chris Claremont

Paráda, pokud někdo váhá nad zakoupením tohoto kusu, opravdu neváhejte a jděte do toho! Oba příběhy se čtou perfektně. Děj má hlavu a patu, kresba je více než pěkná a už jen ten x-menovský origin v novém kabátě za to stojí.

Fantastic Four Fantastic Four Marv Wolfman

FF jsou marvelovskou klasikou. Ze začátku mě tento kus moc nebavil, ale je třeba vytrvat a příběhu přijdete na chuť. Když odbočím - škoda, že se nejspíš nedočkáme zapojení této čtveřice do filmového univerza Marvelu, které v dnešní době neuvěřitelně šlape.

Bratři ve zbrani Bratři ve zbrani Bill Willingham

Bratři ve zbrani jsou odsouzeni k tomu, aby byli vedlejšími postavami. V této knize máme však možnost sledovat, jak se potýkají s hlavní úlohou. Druhý příběh s Lokiho triky a úskoky se mi četl malinko hůře, ale přesto tuto knihu hodnotím velmi kladně. Chcete-li se s touto veselou a úsměvnou trojkou seznámit, tato kniha Vám to umožní.

Power Man Power Man Chris Claremont

Postavu jsem až do přečtení neznal. Luke Cage mě dost zaujal, chystám se na jeho vlastní seriál od Netflixu.

Hulk Hulk Paul Jenkins

V tomto příběhu nemáte jednoho Hulka, ale rovnou celou řadu štěpení Bruceovi osobnosti, takže si můžete vychutnat několik jeho osobností. Za mě super!

Captain America Captain America Roger Stern

Pěkný příběh, čtení tohoto kousku mě bavilo. Líbila se mi Capova výprava do Británie.

Iron Man Iron Man Larry Lieber

U obou příběhů parádní kresba. Příběhově se mi více líbil první kus se zrozením Iron Mana. K 5 hvězdám pro tento komiks mi chybí jen Robert Downey Jr. :)

Hawkeye Hawkeye Stan Lee

Příběhově jde o slušný průměr. Kresba se mi moc líbila.

13.07.2017 3 z 5

Wolverine Wolverine Len Wein

X-menů si v sérii Nejmocnějších hrdinů Marvelu zřejmě moc neužijeme, o to více bychom měli docenit tento kus s Wolverinem. "Hon na Mystique" měl grády, příběh se četl moc dobře a kresba byla perfektní!

Avengers Avengers Stan Lee

Hodně lidí toto vydání shazuje, mně se naopak líbilo. Nejdřív zde čteme starší klasiku, příběh o vzniku Avengers - ta je nutně jednodušší. Druhý příběh o boji s Ultronem byl slušný krvák.