Wolverine

Logan je mutant s duší sžíranou temnou minulostí. Celou svoji hrdinskou kariéru neustále bojuje proti svému zvířecímu já. Člen X-Menů známý všem jako Wolverine si vydobyl ostruhy střety s těmi nejtužšími protivníky, které marvelovský svět nabízí. V tomhle svazku se dočtete o jeho prvním velkém souboji, ve kterém se pustil do křížku s Hulkem, a objevíte, jak doopravdy komplikovaný je jeho vztah k Mystique, mutantce s minulostí stejně tajemnou, jako je ta jeho....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313224/big_wolverine-EOw-313224.jpg 4.2115

Kniha Wolverine

Raido26
13.04.2021

Parádní oddechovka. Neznat tento příběh, tak Vám asi ani chybět při čtení jiných sérií nebude, na druhou stranu je to akční a děj tu rychle odsýpá. Aaron, jako scenárista, nikdy nezklame a tak i tady je konec doprovázen celkem zajímavým zvratem. Kresba není úplně typicky marvelovská, nicméně je povedená.

wullcann38
20.11.2020

Dobrý komiks

jenda88
28.06.2020

Super komiks

trudoš
26.06.2020

Celkově spokojenost. První komiks je ještě taková hříčka, ve které oceňuji pouze Hulkovu mluvu, jinak ale jde o duel poplatný době. Na druhou stranu, kdyby album shrnovalo všechna střetnutí těchto dvou zmutovaných titánů, zde by mi to vůbec nepřekáželo.
Další sešity má na svědomí Jason Aaron a ten rozjíždí drsňáckou jízdu plnou výbušné akce a jízlivého podtextu. Škoda jen, že v závěru vyměkne, ovšem vzhledem k tomu, že jde o Marvel, tak se vlastně není čemu divit. Osnova každopádně povedená, především první finta Mystique mě příjemně uzemnila, podobně jako závěrečné odhalení, že sám Wolverine nebýval vždycky svatoušek. Což je vůbec Aaronova specialita, ukazovat ty horší stránky jinak ikonických hrdinů a tím je stavět do kontrastu s celkovým děním. Ostatně - ani samotný konflikt v Afghánistánu nijak nepřikrášluje a otevřeně přiznává paradox, že když tam válčili Rusové, byli místní bojovníky za svobodu, jakmile se však kormidla ujali Američané, proměnili se kouzlem v hanebné teroristy.

milan1935
27.04.2019

Příběh moc o Wolverinovi neřekne je to spíš o vztahu s Mystique. Kresba je pěkná.

KillHurt
24.02.2019

Zjišťuji, že staré komiksy s prvním objevením hrdinů jsou sice zajímavé a rád si je přečtu, ale opravdu mě nebaví. Zbytek knihy popisuje dvě Loganovy životní etapy. Jednu z dávné minulosti a jednu ze současnosti a obě se týkají Mystique. Osobně si myslím, že Mystique, její povaha a osobnost měly víc prostoru než samotný Wolverine. Možná to bylo tím, že se jednalo o moje první větší setkání s modrou mutantkou v komiksové podobě. Celkově příběh funguje jako dobrá sonda do psychiky obou postav a jejich vzájemného vztahu.

Aki12
11.01.2019

Nejmocnější hrdinové Marvelu 3: Wolverine" je možná nejlepším představením Wolverina. V prvním komiksu bylo úsměvné sledovat první krůčky Wolverina vedle již tehdy známého Hulka.
Největším tahákem tohoto komiksu je příběh "Hon na Mystique". Zápletka je příjemně zajímavá a kresba je perfektní. Pokud přehlédnete, že příběh je vcelku prostý, bude se vám komiks líbit. Koupí tohoto NHM rozhodně nebudete zklamaní.

TimeLord
15.08.2018

Obsahuje komiks Hon na Mystique, ktorý je podľa mňa úplne mega. Kresba sa mi moc páčila. Predtým je len nejaké to retro, kde sa Wolverine objavil po prvýkrát.