Pitbullka

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiHeather Morris

Silný příběh a určitě nezpochybňuji ty hrůzy, které tehdy lidé museli zažívat. Ale tenhle případ byl plný náhod, Lale byl na mě až moc neohrožený, chvilkami jsem měla problém příběhu věřit.

22.06.2019

Už nikdy pěšky po Arménii a GruziiUž nikdy pěšky po Arménii a GruziiLadislav Zibura

Sledovat Ládíkovo putování je zajímavé, ale přijde mi to hodně takové ve stylu někam jde, opije se, jde dál a zase potká někoho, s kým popije. Dozvěděla jsem se pár zajímavostí, ale vypadá to, že ani tato knížka ze mě nadšeného fanouška cestopisů neudělá.

23.04.2020

Šikmý kostelŠikmý kostelKarin Lednická

Tohle byl opravdový čtenářský zážitek. Příběh mě neskutečně chytl a dávkovala jsem si ho, abych si mohla vychutnat každou větu. Je to složitější kniha, ale čtení stojí za to. Moc se těším na druhý díl.

HanaHanaAlena Mornštajnová

Čím déle čtete,tím je kniha lepší. Nic není tak,jak se na začátku zdá. Silný příběh.

19.01.2018

My děti ze stanice ZOOMy děti ze stanice ZOOChristiane Vera Felscherinow

Hrůzné, děsivé a pravdivé. Ani se mi nechce věřit, že tohle může být vyprávění tak mladé dívky.

03.08.2018

Chci tvůj životChci tvůj životAmber Garza

Skvělé, akční, plné zvratů, absolutně jsem neodhadla konec. Tohle mě hodně bavilo.

Havran (14 básní)Havran (14 básní)Edgar Allan Poe

Prostě dokonalé, rozhodně nemohu říct :"Never more." :-)

30.10.2013

NaslouchačNaslouchačPetra Stehlíková

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Poutavé, napínavé, moc se těším na druhý díl!

31.10.2018

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Temné, znepokojující, autorka odvedla bravurní práci, moc mě to bavilo. Nevíte absolutně co čekat a jaké tajemství na koho bude odhaleno.

13.06.2020

Nelituju ničehoNelituju ničehoColleen Hoover

Silný příběh, jak to Colleen umí. Líbilo se mi, že jsme sledovali dvě hrdinky, matku s dcerou a bylo vidět, jaké problémy každá generace řeší.

29.11.2020

ListopádListopádAlena Mornštajnová

Smutný příběh s velice tíživou atmosférou. Ale bravurně napsaný.

Padesát stínů EvyPadesát stínů EvyRossella Calabró

Prosím autorku o navrácení promrhaného času při čtení této knihy!

30.10.2013

Námi to končíNámi to končíColleen Hoover

Moje třetí kniha od autorky a zase skvělé čtení, přečteno za jedno dopoledne. Colleen je jedna z mála autorek, jejíž knihy mě dokážou opravdu dostat a pobrečím si u nich.

04.01.2020

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Ten námět nebyl špatný, ale zpracování mi přijde trošku z takového béčkového hororu. Chvilkami byla atmosféra skvělá, ale autorka to neuměla udržet, proto pro mě kniha je průměrná.

05.02.2020

ÚstavÚstavStephen King

Trošku jiná Kingovka, ale líbila se mi, i když pár výhrad bych měla. Určitě je to jiný styl psaní než Kingova starší tvorba.

21.10.2020

Zelená míleZelená míleStephen King

Na tohle není co dodat, nádherný, dojemný příběh, který Vás zničí a stejně se k němu budete chtít vracet.

14.12.2020

KyticeKyticeKarel Jaromír Erben

Lehkost, hravost češtiny a morbidní nádech, jedním slovem krása a moje srdcová záležitost!

19.08.2013

Břicháč TomBřicháč TomTomáš Kosačík

Člověk se nedozví nic převratného ale kniha neurazí. Ovšem některé recepty byly až zarážející, opravdu dám do knihy jako recept žitný chleba s mozzarellou a mandarinkou? To snad ne. Ale pár receptů se mi líbilo. Nicméně kniha měla lepší propagaci než je její skutečný obsah.

14.01.2017

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuPaula Hawkins

Kniha,která měla lepší marketing než samotný obsah. Věčně opilá Rachel byla chvílemi až otravná. Kniha mohla být minimálně o třetinu kratší, protože ve velké části knihy se toho moc nedělo. Vlastně až v závěru. Tím se podle mě autorka snažila všechno tak nějak dohnat, tak to zdramatizovala jak to šlo. Za mě kniha opravdu slabý průměr.

03.04.2018

Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?Martin Lavay

Za mě letos zatím nejlepší přečtená kniha. Líbí se mi detailní popis,různé teorie,vysvětlené souvislosti.

02.05.2018

PovzneseníPovzneseníStephen King

Krásná povídka, něžná, milá, dojemná. Na Kinga nezvyklé, ale skvělé.

22.09.2019

LunaparkLunaparkStephen King

Ačkoliv to vůbec není typický styl Kinga, kniha mě moc bavila. Byla romantická, milá, ale zároveň smutná. Detektivní a duchařská zápletka tomu dodala bravurní šmrnc.

19.09.2020

Na pokraji silNa pokraji silSamantha M. Bailey

Výborné knižní překvapení, které jsem měla přečtené během 3 hodin. Rychlé, svižné, přesně ten typ thrillerů, který mě baví. Hvězdičku strhávám za jednu linku, která mi trošku vadila a byla patrná od začátku. Jinak ale opravdu skvělé čtení.

27.10.2020

Vánoční koledaVánoční koledaCharles Dickens

Byla jsem velice překvapená, jak se mi příběh líbil a dobře četl.

23.12.2020

Na smrtNa smrtJozef Karika

Dokonalé, propracované, smutné, dechberoucí. Nejlepší kniha od auta a asi nejlepší kniha s námětem druhé světové války. Postava Viktora byla naprosto skvělá. Na konci příběhu jsem se neubránila slzám.

451 stupňov Fahrenheita451 stupňov FahrenheitaRaymond Douglas Bradbury

Když tady čtu ty komentáře, mám pocit, že jsem četla snad úplně jinou knihu. Očekávala jsem něco, co mě opravdu pohltí, ale tohle byla nudná a nezáživná slabota. Ačkoliv jsem knihu nespálila, ze čtečky je definitivně odstraněna.

16.03.2016

FajaFajaPetra Stehlíková

I druhý díl série neměl chybu a bavil mě. Už ať máme další díl, potřebuju nutně vědět, co bude dál! :)

01.12.2018

Takoví normální #přáteléTakoví normální #přáteléSarah Alderson

Od knihy jsem neměla moc velká očekávání, ale to jsem se zmýlila. Kniha je skvělá, za dopoledne jsem ji přečetla, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. A ten konec? Opravdu síla.

21.07.2019

ChirurgChirurgPetra Dvořáková

Tak Chirurg mi sedl mnohem více než Dědina. Ačkoliv jsem měla trošku problém se stylem psaní autorky, příběh byl hodně uvěřitelný, čtivý a bez jakýchkoliv příkras. Za mě mile překvapení.

01.02.2020

Aristokratka u královského dvoraAristokratka u královského dvoraEvžen Boček

Přijde mi, že autor opět nabral dech a píše skvěle jako napsal první a druhý díl. Jen mám pocit, že občas zbytečně moc tlačí na pilu, co se humoru týče. Jinak ale fajn oddechové čtení.

08.11.2020