Sama doma

Sama doma https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505957/sama-domatRZcYG-F9z-.JPG 4 33 12

Jen já, prázdný dům a můj oblíbený vánoční film. Co by se mohlo pokazit? Vánoční povídka od autorky Alespoň prozatím.

Fortuna7
25.03.2024 4 z 5

Jednohubka s vánoční tématikou, kterou máte přečtenou během pár minut, ale culit se nad ní budete ještě pár dalších hodin.

Hobitka
29.12.2023 3 z 5

Docela fajn vánoční jednohubka.

B.Wilde
28.12.2023 4 z 5

Milá vánoční povídka, kterou přečtete za pár minut, ale i tak jsem se na konci usmívala a to nejen kvůli narážkám na profláknutou sváteční klasiku Sám doma.

kniho_terka
26.12.2023 3 z 5

Krátká vánoční povídka. Pokud se nudíte při pár minutách, tohle je ideální na čtení. Taky je z toho cítit atmosféra z filmu Sám doma.

Pitbullka
25.12.2023 4 z 5

Milá oddechová vánoční povídka. Hezké čtení.

Knihomol_ka
24.12.2023 5 z 5

Krásná povídka na Vánoce. Slupla jsem to jak malinu a užívala jsem si to. Doufám, že Amélie brzy opět něco skvělého napíše. Doporučuji všem

Damonka12
23.12.2023 5 z 5

Ideální kniha na Vánoce. Je to taková jednohubka, kterou jsem přečetla prakticky během chvíle.

evineckY
21.11.2023 5 z 5

Spoiler:
A někdy je fajn, když věci nejsou pořád
stejné. Můžou se pak totiž měnit k lepšímu. Pokud tedy
plníte sliby vesmíru, samozřejmě. Konzervatizmu se možná vzdám, ale pověrčivosti nikdy. A ačkoliv život není film
– tedy většinou – nebo není tím filmem, co byste si přáli,
šťastné konce existují. Jen jim někdy musíte trochu pomoct.

Fani
29.01.2023 5 z 5

Jednohubečka k odpolední kávičce. Je to opravdu miloučké a i teď v Lednu mě to vrátilo do te atmošky Vánoc

Lejčís
30.12.2022 4 z 5

Milé a sladké vánoční čtení, které obzvlášť milovníky Sám doma rozhodně potěší, a protože já ten film zbožňuju, povídku jsem si fakt užila :)

Zatoulana
24.12.2022 5 z 5

Tuhle povídku z druhého ya boxu jsem si schválně šetřila na Štědrý večer. Jsem sama v práci a Vánoce šli tak nějak mimo mě ale tenhle miloučký příběh mě z toho krásně dostal. ️
Moc moc jsem si to užila a neskutečně mě příběh Mary na motiv filmu Sám doma bavil. Určitě doporučuji a s čistým srdcem mohu říct že se z toho od letošního roku stává má nová tradice.
Děkuji!

PerfectionistKa
22.12.2022 4 z 5

Roztomiloučká, jednoduchá vánoční jednohubka na pár minut. Jakožto stejný milovník filmu Sám doma jako hlavní hrdinka musím pochválit tu analogii, zejména konec s pokojem. Vlastně bych to brala i delší, vánoční romantické kýčovinky já můžu vždycky.

2022  88%Alespoň prozatím
2022  87%Snad jednou