4 povídky přehled

4 povídky
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524282/bmid_4-povidky-6529694a75744.jpg 4 17 17

4 roční období, 5 českých autorek, 4 jedinečné příběhy. Povídková sbírka vydaná při příležitosti HumbookFestu 2023.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 4 povídky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Vjeerus
10.08.2024 4 z 5

Hodnotit povídkovou sbírku je obecně náročné, protože málo kdy je šance, že se budou jednomu člověku líbit všechny. Obecně ale mohu říct, že kvalita zvolených příběhů je ve svých kategoriích opravdu vysoká.
4 povídky mě bavili svou rozmanitostí, kdy jsem si prošla snad všemi možnými pocity. Každá z autorek ukázala to, co umí nejlépe a já zjišťuji, že naprosto miluju heavy contempo od Sáry Topinkové. Ona prostě ty emoce vypsat umí.
Rozdělení na čtyři roční období jsem ze začátku moc nechápala, ale po přečtení? Každá povídka krásně navodila atmosféru a to nejen tim, že se během toho ročního období odehrávala, ale i celkovým vjemem. Jaro bylo prostě plné radosti a nových začátků, léto těžké a dusné, podzim bláznivý ale mrazivý a zima plná zapomenutých věcí, ke kterým se člověk vrátí v době, kdy není počasí venku přívětivé.

Nuttelka
22.06.2024 4 z 5

4 povídky.. jednohubka na cestu autobusem.. krásná obálka a povedené povídky, které se mi opravdu líbily.. každá povídka je úplně jiná, ale utváří skvělý celek.. doporučuji!

Hobitka
09.06.2024 4 z 5

4 povídky, každá jiná. A ze všech na mě silně dýchla atmosféra.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 4 povídky v seznamech

v Právě čtených1x