pipetka5566

Jiná Gabriela KoukalováJiná Gabriela KoukalováMartin Moravec

Olympijská vítězka X Obyčejná holka z Jablonce... Kdo by to do ní řek,že se od schovaných zavodních čísel dostane takhle daleko... Gábi seš dobrá!

24.07.2018

NárodNárodTerry Pratchett

Pan Pratchett trochu jinak,ale rozhodně né ve špatném slova smyslu. Na tuhle knihu jsem ve svojí knihovničce právem pyšná. Parádní počtení.

14.11.2017

BabičkaBabičkaBožena Němcová

Ke knize jsem se dostala díky povinné četbě a jsem za to ráda. Příběh babičky a jejích vnoučat jsem si zamilovala dokonce i ve filmové podobě. Rozhodně si jí ještě někdy přečtu.

DuliDuliMarie Tippmannová

Nejmilejší Duli a její patálie. Knížka kterou jsem podělila po svojí mamince a kterou jsem díky čtenářské výzvě znovu vytáhla ze staré knihvoničky.Čtení spíše pro děti,ale ráda jsem si ji znovu přečetla.

MarinaMarinaTomáš Klvaňa

Po několika stránkách mě příběh totálně vtáhl do děje. Nenáviděla jsem Garryho Ardanjance a fandila Marianimu aby se znovu setkal s krásnou Marinou a hltala stránku po stránce. Za mě 5 hvězdiček :-)

Kurýr na jih / Země lidíKurýr na jih / Země lidíAntoine de Saint-Exupéry

Je vidět,že létání opravdu miloval. Nebyl to sice úplně můj šálek kávy,ale dočetla jsem až dokonce a rozhodně toho nelituji:-).

Velký BojVelký BojTerry Pratchett

Po prvé co jsem měla tu čest setkat se s Nomi a rozhodně to nebylo naposled :-).

Soudné sestrySoudné sestryTerry Pratchett

3 čarodějky a jejich vtipné příhody. Další Pratchettovka,která nezklamala a na kterou jsem ve své knihovničce pyšná.

18.10.2017

Alenka v kraji divů… a za zrcadlemAlenka v kraji divů… a za zrcadlemL. Carroll (pseudonym)

Četla jsem ji jako malá a znovu si jí připomněla díky čtenářské výzvě. Rozhodně toho nelituju. Krásné počtení :-).

MlhovinaMlhovinaAmy Kathleen Ryan

Přečteno skoro na jeden nádech a v knihovničce už mám další 2 díly :-).

Hrdý BudžesHrdý BudžesIrena Dousková

Na kostele zvoní zvon,seru sereš sere on :-D. Nemá chybu :-)

18.10.2017

Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a VochomůrkyPohádky z pařezové chaloupky Křemílka a VochomůrkyV. Čtvrtek (pseudonym)

Kdo by neměl rád Křemílka,Vochomůrku a jejich povidla :-D Jako malá jsem je zbožňovala a i dnes se ráda podívám se synovcem :-)

08.08.2017

Plavat se žralokyPlavat se žralokyClaire Bidwell Smith

Na Knihu jsem náhodně narazila v knihkupectví, a asi rok mi ležela v knihovničce než jsem se odhodlala. Při čtení jsem se chvílemi smála, chvílemi plakala,totálně mě dostala. Za mě rozhodně 5 hvězdiček.

21.04.2017

Doktor Proktor a prdicí prášekDoktor Proktor a prdicí prášekJo Nesbø

Knížka pro děti která dokáže rozesmát i dospělého :-) Těším se až ji jednou budu číst svým dětem :-)

04.04.2017

Nekonečný příběhNekonečný příběhMichael Ende

Nekonečný příběh jako film je moje citovka, takže sem neodolala ani knize. A nezklamala. Krásný příběh, který čtenáře totálně vtáhne:-) 5 hvězdiček bez přemýšlení!

16.02.2017

ProměnaProměnaFranz Kafka

Abych řekla pravdu proměna mě nijak nenadchla.Po 30 stránkách třepotání nožiček, jsem dokonce myslela, že to ani nedočtu...

16.02.2017

Velký GatsbyVelký GatsbyFrancis Scott Fitzgerald

3 slova...Totálně mě nadchla! Ten styl jakým je kniha napsaná a to jak jsem chvíli některé postavy milovala a nakonec zase nesnášela. Rozhodně knížka na kterou jsem ve své malé knihovničce pyšná :-)

15.02.2017

Pensylvánský upírPensylvánský upírDavid Wellington

Na první díl sem narazila v knihkupectví uplně náhodou a zalíbil se mi na tolik, že jsem musela mít i další díly :-) Podle mě sympatičtější pojetí upíří tématiky. Žádnej med kolem huby,prostě chladnokrevní zabijáci,jak si je představuju já:-) Za mě super!

12.02.2017

Honzíkova cestaHonzíkova cestaBohumil Říha

Tak milionkrát mi jí četla mamka a pak sem jí ještě milionkrát jako capart četla já :-) Báječná dětská knížka :-)

12.02.2017

Heidi, děvčátko z horHeidi, děvčátko z horJohanna Spyri

Nádherná knížka.Jako malá jsem jí četla snad milionkrát. Za mě 5 hvězd :-)

07.02.2017

První příběhy ze ZeměplochyPrvní příběhy ze ZeměplochyTerry Pratchett

První věc od Pratchetta kterou jsem na doporučení kamaráda četla a hned mě totálně učarovala. Zhltala jsem ještě další dvě jeho knihy a rozhodně u toho nezůstanu :-) Za mě 5 hvězdiček.

06.02.2017

Něžný barbarNěžný barbarBohumil Hrabal

Hrabala zbožňuju a při čtení téhle knihy tomu nebylo jinak. 3 pivaři,Praha a jejich zábavné historky:-) Rozhodně si tuhle knížku ještě někdy přečtu.

31.01.2017

Obchodník se smrtíObchodník se smrtíHugh Laurie

Trochu jsem se toho bála,ale nakonec mě kniha překvapila :-) Dobrá a zábavná kniha.Hugh Laurie rozhodně nezklamal :-)

Labyrint: ÚtěkLabyrint: ÚtěkJames Dashner

Jsem fakt ráda, že jsem se nenechala zlákat a přečetal si knížku dřív než viděla film...Naprosto dokonalá kniha.Hltala jsem stránku po stránce a nemohla se odtrhnout :-) Troufám si říct, že jedna z nejlepších knih co jsem za poslední dobu četla.