Pingu Pingu komentáře u knih

Hadí kůže Hadí kůže Hana Militká

Zaujala mě obálka knihy, to je ale tak vše. Dek nic, zápletka nic, jak z rychlíku popsané události, které spojí tři jména průběhu několika let. Za mě škoda papíru, jsem ráda, že jsem četla e-knihu.

11.08.2022

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Obsah je mnohem lepší než obálka, ta je trochu mimo

20.08.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Krásně napsaný příběh

26.07.2020 5 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Tento díl byl z celé trilogie nejlepší.

23.07.2020 5 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Jsem zklamaná, mohlo vyjít jako jeden díl i s tou první.

23.07.2020 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Romantika, které by stačila polovina stránek. Svým způsobem jsem zklamaná. Jedinou nadějí tomu dává postava babičky a její vtipné poznámky

23.07.2020 3 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Ještě lepší než první díl. Krásně napsaný romantický příběh s dramatickou zápletkou

19.07.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Romantika, na odpoledne k vodě super čtení. Nejvíce mě pobavily vtipné hlášky.

18.07.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Netušila jsem o čem kniha je, pro příště musím přečíst alespoň obálku. Příběh sice předvídatelný, ale zajímavý. Překladatel by se ale mohl více snažit, sem tam nespisovná slova, agramatismy.

18.06.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

zajímavé, ještě by to chtělo pokračování s Blakem - ten byl nejlepší

18.06.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

romantika jak se z parchanta stane sympaťák

15.06.2020 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

zatím nejlepší díl

15.06.2020 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Lepší než 1. díl, pobavila, opět krátké čtení na odpoledne k vodě. Námět zajímavý, neotřelý. Opět dávám plus za děj, kde to autor zná.

15.06.2020 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Svým námětem zajímavé, plus - české prostředí, český autor. Pobavila, neurazila. Zábavné čtení na odpoledne k vodě.

15.06.2020 4 z 5

Dokonalá milenka Dokonalá milenka Stephanie Laurens (p)

Určitě jsou v této řadě o rodině Cynsterových mnohem lepší kousky. Do půlky nuda, pak už to ubíhalo mnohem rychleji. Lady O. příběh oživila, ale i tak to bylo moc rozvláčné.

19.01.2014 3 z 5

Červenka nese smrt Červenka nese smrt Jo Nesbø

Opět zajímavý příběh. Pravda, začátek byl na rozjezd pomalejší, taky mě dost mátlo střídání dějových linií, ale jakmile se to asi v první třetině rozjelo, už s tím nebyl problém. Jako celek opět perfektní.

14.08.2013

Švábi Švábi Jo Nesbø

Skvěle napsané. Jen nutno podotknout, že závěr je takřka neuvěřitelný...vraha jsem neuhádla. Jinak opět super kniha.

09.08.2013

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Příběh perfektní, jen ten konec mi přijde až moc kýčovitý. Jedna z mých nejoblíbnějších.

13.05.2013 5 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Zajímavé, napínavé, čtivé, i ta erotika se mi líbila. Jo, byl to velmí pěkně napsaný příběh.

13.05.2013

Okamžik překvapení Okamžik překvapení James Patterson

Příběh zajímavě napsaný, četl se velmi dobře, na detektivky s Alexem však nedosahuje.

03.05.2013 4 z 5