Hadí kůže

Hadí kůže https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446865/hadi-kuzeY92Iub-7Bs-.jpeg 2 3 3

První titul z nové řady detektivek Hany Militké přináší napínavý příběh mladé dívky, jejíž život obrátí naruby nečekané události. Dokáže se s nimi vypořádat? Čtěte v krimi románu „Hadí kůže“. Tváří obálky je herečka a modelka Nikol Nejedlíková. Portrét vytvořil Karel Juda. Předmluvu věnoval Martin Koláček.

Luigi1
02.05.2023 2 z 5

Nějak jsem tomu nemohl přijít na chuť

Pingu
11.08.2022

Zaujala mě obálka knihy, to je ale tak vše. Dek nic, zápletka nic, jak z rychlíku popsané události, které spojí tři jména průběhu několika let. Za mě škoda papíru, jsem ráda, že jsem četla e-knihu.

vlkodlaq
01.07.2020

Chtěl jsem zkusit něco nového, ať mi můj oblíbený žánr sci-fi fantasy nezevšední (nebojte, to se hned tak nestane), ale asi jsem sáhl vedle. Prvních patnáct stran jsem vyloženě přetrpěl, než jsem si přiznal, že tohle opravdu není pro mě. Nedočetl jsem a dočítat nebudu, proto by nebylo fér hodnotit, pokud máte rádi detektivky mixnuté románem pro ženy, asi se vám to bude líbit, mě to strašně nudilo a pokud bych to měl skutečně ohodnotit dle svého pohledu, byl by to odpad.