Pronikavý smích

Pronikavý smích https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292444/bmid_pronikavy-smich-mV5-292444.jpg 3 11 4

Případy kpt. Váchala série

Další napínavý detektivní román autorky, navazující na titul Záhadný šepot. Kapitán František Váchal opět zasahuje. Poradí si s neobvyklým stážistou? Odhalí bandu zlodějů diamantů? Podaří se rozluštit záhadnou smrt mladé kolegyně? Čtěte román Pronikavý smích. Dozvíte se víc…

Luigi1
04.05.2023 3 z 5

Pomalý rozjezd se nepodařilo napravit ani časem

Marcik7
07.01.2022 2 z 5

Nesedl mi způsob psaní autorky, text sestával často z holých vět, měla jsem dojem, že čtu telegram...neučesané, trochu vtipné, zkrátka nic moc.

Iki1
09.01.2021 2 z 5

Tohle je taková česká soft detektivka. Vrchní detektiv hodný, hlavní představitel hravý, plný humoru. Na druhou stranu postavy jsou zdařile vykreslené, divadelní prostředí je autorce velmi blízké. Takže, pokud si chceš před spaním oddechnout a nemáš po ruce zrovna jinou knihu, je tahle přesně pro tebe.

maličkán
03.11.2016 4 z 5

Tuto knihu jsem vyhrála a abych se přiznala, moc se mi do ní ani nechtělo. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapená, docela dobrá detektivka se spoustou mrtvol, psaná s takovým humorným nadhledem. Po severských thrillerech krásná relaxační oddechovka.

české detektivky

Hana Militká