Vražedný lov

Vražedný lov https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342433/mid_vrazedny-lov-VT6-342433.jpg 2 7 4

Případy kpt. Váchala série

Třetí detektivní román uvádí na scénu kapitána Váchala. Krásná studentka Eva se ocitne v atraktivním prostředí mezi modelkami. Kdo má na svědomí nečekané úmrtí? Podaří se odhalit zločince? Čtěte detektivku Vražedný lov, dozvíte se víc.

Luigi1
06.05.2023 2 z 5

Tak to byla teda dřina

bbara155
18.10.2021 odpad!

Tak tohle jsem fakt nedala. Kdyby tam aspoň byl správný pravopis. Můj a svůj. Je mi líto.

Trina1
04.10.2017 3 z 5

Tak tohle byla hodně divná knížka. Příběh zvláštní, styl psaní zvláštní. Spousta krátkých vět, plno uvozovek, které ale neoznačovaly přímou řeč, což bylo zpočátku velmi matoucí. Knihu jsem přečetla v rámci čtenářské výzvy a rozhodně se k této autorce už nehodlám vrátit.

Iki1
20.09.2017 1 z 5

Román s detektivními prvky z prostředí módních přehlídek tak trochu mapuje start kariéry na předváděcím molu studentky brněnské farmacie Evy. Vyhlédl si ji majitel agentury a všemožně ji podporuje v jejím růstu. Do toho jsou přimíchány vraždy, únosy, řevnivost modelek, prapodivný policejní vyšetřovatel...
Celá kniha je tak opravdovým mišmašem všeho a vlastně se v ní ničeho kloudného nedobereme. A tak ze všeho nejvíc připomíná červenou knihovnu. Hlavně rozplizlým koncem, jako by se autorka ztratila a nemohla nalézt nápad, jak pokračovat. Kladem je snad jen dobrý jazyk a možná i náhled do prostředí modelek předvádějících nejnovější módu.