petvet petvet komentáře u knih

Žár Žár Maya Banks

Třetí díl série Bez dechu byl také dobrý, opět se rychle četl - byl zajímavější než 2.díl.
V celé trilogii se mi líbilo, jak se jednotlivé díly do sebe prolínají. Hodnotím tak, že Pád byl nejlepší ze všech, další díly byly už nudnější.

28.10.2015 4 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Druhý díl popisuje příběh Jacea (bratra hlavní hrdinky z 1.dílu Pád) a mladičké dívky Bethany. Autorka tentokrát zvolila pro tento žánr "netradiční" hlavní hrdiny (boháč a bezdomovkyně)..Za mě nebyla kniha špatná, dobře se četla, ale mrzelo mě, že se děj více nerozvíjel, napínavé to bylo akorát na konci, jak byla Beatrice v nemocnici. Tento 2.díl CHLAD byl horší než Pád - ale i tak si zaslouží hezké hodnocení :)

28.10.2015 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Tak jsem ráda, že jsem po dlouhé době narazila na čtivou knihu -(dost mi připomínala děj Padesáti odstínů...) :)
Ze začátku mi sice chybělo jakési nadbíhání ze strany Gabea - všechno to bylo moc "hr".
Hlavní postavy Mia a Gabe mi jinak sedly. Líbilo se mi, jak si Mia dokázala skoro vždy udržet chladnou hlavu,u Gabea zase jeho hezký vztah s matkou. Jsem nadšená. A ten konec?...stálo to za přečtení!

25.10.2015 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Nechce se mi ani věřit, že ta stejná autorka napsala i super sérii Crossfire, ale tohle? Jedním slovem - KATASTROFA (a to vydržím fakt hodně - odpad!)

16.10.2015 odpad!

Priznanie tohto muža Priznanie tohto muža Jodi Ellen Malpas

Kniha byla super, dokonce mi ani nevadilo,že je psaná ve slovenštině. Děj poutavý, hlavní postavy mi sedly, pohádkový konec... nemám co dodat :)

26.09.2015 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Nevím, co dodat? Čtvrtý díl série Crossfire mě trochu zklamal... Čekala jsem od knihy více - všechny tři díly jsem četla jedním dechem, kde byly zajímavé situace, vývoj vztahu hlavních hrdínů. Tento díl byl jakýmsi "ukončením" - čekala jsem něco překvapivého, ale byla to nuda :( :( . Kdyby ale nevyšel- nic by se nestalo. Škoda, dávám jen 2*.

17.09.2015 2 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Hezký děj se zajímavým milostným poměrem mezi Avou a Jessiem, vztah plný otázek s nedostatkem odpovědí. Líbilo se mi, že druhý díl skončil hezky..
Škoda, že jsem si tento díl neužila naplno-četla jsem ho na PC a ještě k tomu ve slovenské verzi...takže hodnotím 3*. Třetí díl u nás bohužel ještě také nevyšel, tak se mi opět dostane do ruky slov.verze, ale tentokrát jsem si už objednala knížku :)

05.09.2015 3 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Docela zajímavá kniha :) Poprvé, když jsem si přečetla, že je Jessiemu 21let, tak jsem chtěla knihu odložit - těšila jsem se vyspělého muže, ne na cucáka :D Ale pak si postupně na věku přidával - stále jsem ale v napětí, kolik mu vlastně bude??
Také nevím, co mám čekat od jeho "kamarádky" Sarah (že by druhá Mrs.Robinson ?)
No,jsem zvědavá na další díly :)

29.08.2015 4 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Podle hodnocení na databaziknih jsem od knihy moc nečekala, ale musím říct, že mě hodně překvapila - dobře a rychle se četla, měla poutavý děj s prvky detektivky. Autorka chtěla zaujmout psaním a dějem - a myslím, že se ji to povedlo. Trochu mi v knize vadily podivné slovní výrazy a chování hl.hrdinky (kolikrát mi připadalo, jak kdyby nepřemýšlela ...), naopak se mi líbilo,jak byly v knize popisovaná skutečná místa,oblasti a památky Itálie, aspoň jsem se něco nového (i s Googlem) dozvěděla. Za mě knihu doporučuji.

27.08.2015 4 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Emma Wildes

Prvních pár stran mi trvalo, než jsem se do knihy začetla - ale pak musím říct, že mě děj uchvátil. Kniha se četla jedním dechem.Líbilo se mi, že se tam popisovaly dva milostné příběhy. Jedna z těch lepších erotických a historických románů (kam se na to hrabe Sedm let hříchů nebo Nemravné hrátky). KNIHU DOPORUČUJI :)

24.08.2015 5 z 5

Pokušení Pokušení Lisa Jane Smith

Tak a celou sérii Tajného kruhu jsem právě dočetla.Závěrečný díl byl napínavý a vše nakonec dobře dopadlo :)

19.08.2015 4 z 5

Lov Lov Aubrey Clark (p)

Tento díl byl pro mě nekonečný-všechno se tam pořád opakuje dokola. Podle mě to byla nejméně povedená kniha série. Normálně bych knihy už dávno odložila,ale když je mám nakoupené-tak je dočtu.Docela mě zajímá,jak ale celá série dopadne..

14.08.2015 2 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

V prvních třech dílech se projevovala hlavní hrdinka Cassie jako naivní a bázlivá,ale teď po 4.díle mně přijde,že se strašně změnila..je taková odměřená,povyšuje se a dělá věci za zády kruhu.
Zajímavá byla akorát zápletka ze starého domu v Cape Cod...a také zajímavý konec.

09.08.2015 3 z 5

Moc Moc Lisa Jane Smith

Konečně mohu napsat,že se v tomto 3.díle něco událo-konečně nějaká zápletka,která mě nutila knihu dočíst :)

Přemýšlela jsem nad tím,že ve skutečnosti to není vůbec špatná série,akorád už ji nedokážu tolik prožívat.Možná,kdybych byla náctiletá,tak by mě to chytlo více.Ale knihy nejsou brak,tak je doporučuji ;)

08.08.2015 4 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Druhý díl mě zaujal mnohem více než ten první.Co se týče hlavní hrdinky-pořád jsem se s ní moc nesžila,přijde mi naivní a kolikrát jsem nechápala její chování...
Kniha je z roku 1992-takže mě to občas nutí k smíchu,když píší o tom,že mají holky luxusně vybavené pokoje s videorekordérem,magneťákem,apod :) Mám radši novodobé knihy.
Jinak se děj zajímavě rozvíjí-hlavně ke konci to bylo napínavé,takže hned pokračuji 3.dílem ;)

05.08.2015 3 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

První díl série Tajný kruh jsem četla podruhé (poprvé jsem ji četla po premiéře TV seriálu Tajemství kruhu-a strašně mě kniha zklamala.Pořád jsem čekala,že tam bude více spojitosti kniha=seriál,ale nic. Knihu jsem nedočetla.
Po dvou letech jsem se ke knize vrátila a musím říct,že už tak špatná nebyla,docela rychle se četla.Také mi trochu vadila nudnost hlavní hrdinky. Stejně jsem zvědavá na 2.díl :)
Není to mu oblíbený čtenářský žánr,tak dávám 3*.

04.08.2015 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Třetí díl série Crossfire byl podle mě o něco slabší než první dva díly. Celkem se nic nového neudálo,kromě rychlé svatby Evy a Gideona.
Jsem zvědavá, čím mě zaujme 4.díl :)

Co se týče knihy-psaní autorky je mi blízké,knížky se dobře a rychle čtou,nejsou tam žádné zapeklité situace,které by čtenář nepochopil. Hlavní postavy jsou mi sympatické, oblíbila jsem si vedlejší postavu Caryho (...kamarád,který by se hodil i mně) :)
Zatím mě série nezklamala.

02.08.2015 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Tento díl byl parádní-taková malá detektivka,která mě bavila,udržovala v napětí (až do konce jsem nevěděla,jak vše dopadne)!Hlavní postavy mi jsou milé-líbí se mi,že mají svůj příběh (opět se u nich opakuje špatná minulost).
Kniha SPOUTANÁ mě nezklamala-všem doporučuji!
PS: opravdu to měl Gideon dobře promyšlené :)

30.07.2015 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Kniha se mi opravdu velice líbila-super děj,hlavní postavy mi sedly,dobře se kniha četla a hlavně nebyla jen o sexu. Líbilo se mi,jak je děj detailně a promyšleně popsaný,zápisky z novinnových článků,apod.

Po dlouhé době konečně kniha,která stála za přečtení!VŠEM DOPORUČUJI!

28.07.2015 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Dočetla jsem poslední díl a musím říct,že se dobře četl :) Sice se vše točilo jen kolem sexu a vztahu Katheriny s Dominkem a těhotenství,ale mně se to líbilo.
Tento díl se mi líbil více než druhý,tak hodnotím 4*. Knihy jsem si přečetla,ale už se k nim znovu vracet nebudu.

27.07.2015 4 z 5