Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Místnost 19 Místnost 19 Marc Raabe

Super a super. Tohle mělo spád. Chci další díl!

12.08.2023 5 z 5

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Super příběh. Napínavé,propletené. Troufám si říct, že to bude jedna z těch top sérií.

08.08.2023 5 z 5

Osud Osud Haohui Zhou

Ty jména byly šílený. Opravdu jsem často musela hodně přemýšlet, o kom to teď vlastně píše. Ale ani taková věc mě nepřesvědčila k tomu, dát hvězdičku dolů. Byl to super. Hltala jsem to od začátku až do konce a už aby byl třetí díl.

02.08.2023 5 z 5

Alan Rickman: Deníky Alan Rickman: Deníky Alan Rickman

Mám z toho rozporuplné pocity. Hodně jmen,hodně cestování,hodně práce. Ale vždycky ho budu obdivovat ve Smrtonosné pasti,Robinu Hoodovi a samozřejmě v Harry Poterrovi.

25.07.2023 4 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Myslím si, že skvělý závěr série.

14.07.2023 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Teď už to bylo napínavé od začátku až dokonce. Opravdu jsem zvědavá, jak celá série bude ukončena. Pevně věřím, že skvěle. Zatím tomu vše nasvědčuje.

12.07.2023 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Začátek trošku zdlouhavý, ale pak se to rozjelo a četlo se to dobře. Jsem zvědavá na další díl.

10.07.2023 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Skvělý závěr série. Opravdu se mi vyústění všech linek líbilo. Jen jsem pořád tajně doufala,že Percy bude nakonec hrát vůči Jamesovi a Lydii úplně jinou roli. Ale to by asi bylo moc překombinované.

08.07.2023 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Tyhle dramatický konce mě ničí.

08.07.2023 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Tento typ knížek mám ráda. Člověk tak nějak ví,co se asi tak stane, ale stejně pořád potřebuje číst dál a dál.

07.07.2023 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Souhlasím s tím, že jmen tam bylo opravdu hodně a ze začátku bylo složitější se v tom orientovat. Jakmile se to ale povedlo,tak to bylo super. Mně se tyhle příběhy z normálního života líbí.

04.07.2023 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Takový jednoduchý příběh. I když slovo jednoduchý knihu neprávem shazuje dolů. Moc se mi to líbilo. Četlo se to samo. Aleš je velký sympaťák, kterému jsem celou knihu fandila.

28.06.2023 5 z 5

Mám z toho hodně rozporuplné pocity. Něco se mi líbilo a i jsem si z toho něco vzala. Ale něco mi přišlo hodně přehnané.

17.06.2023 3 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Knižní příběh postavený na reálných základech obchodu se zvířaty. Příběh se mi moc líbil,bylo to čtivé a napínavé. Taky jsem to přečetla za tři dny A musím říct,že Rob mi byl velmi sympatický. Na to,že je to rocková hvězda.

12.06.2023 5 z 5

Nikdo neví, že jsi tady Nikdo neví, že jsi tady Nicoletta Giampietro

Musím souhlasit s některými názory,že začátek byl trošku zdlouhavější. To ale nemění nic na to,že dávám všechny hvězdičky,neboť zbytek knihy byl naprosto skvělý. Dojemný,srdceryvný příběh zasazený do doby, která se bohužel opravdu odehrála.

09.06.2023 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Tak tohle. Tohle byla bomba. Musím říct,že mě to vůbec nenapadlo,jakože fakt vůbec. Takže tleskám za skvěle odvedenou práci.

03.06.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

I když jsem to tušila, tak mě to stejně rozsekalo. On to prostě umí. Umí psát příběhy,které vás chytnou za srdce a vy prostě posledních pár stránek jen brečíte a brečíte, až skrz ty slzy ani nevidíte na písmenka.

26.05.2023 5 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Nějak nevím jak to hodnotit. Je to určitě zajímavý a člověk by měl zkusit všechno....ale některý ty věci mi přijdou až moc nereálný.

15.05.2023 3 z 5

& synové & synové David Gilbert

Vlastně vůbec nevím, co si o knize myslet a jak na mě ve výsledku působila. Co se mi určitě nelíbilo, bylo to neustálé přeskakování z postavy na postavu. Bylo to hodně zmatečné a člověk se tak třetinu knihy snažil rozluštit způsob jak je to napsané. A vlastně ani ten závěr na mě nijak zvlášť nezapůsobil. Myšlenka knihy dobrá,ale provedení nic moc.

12.05.2023 3 z 5

Příběhy z Akademie Lovců stínů Příběhy z Akademie Lovců stínů Cassandra Clare (p)

Miluju svět Lovců stínů, takže tohle jsem si zase parádně užila. Doufám, že ještě nějaký ten příběh dostaneme.

29.04.2023 5 z 5