Petule5 Petule5 komentáře u knih

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi jako vždy líbila, až na Emu která mi občas lezla na nervy, ale hodnotím kladně, díky příběhu který určitě připomněl každé z nás co máme doma za poklady :-)

16.06.2016 5 z 5

Čo to bude? Čo to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Další skvělý příběh, který mě bavil od začátku do konce. Táňa je jednička!

28.05.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Ze začátku jsem si myslela, že to bude americká romanťárna, která mě nebude bavit, ale po delším čtení se mi velmi příběh zalíbil.Postavy se mi líbily všechny a to hlavně Jacob, který mě bavil po celou dobu čtení :-D určitě sáhnu i po dalších knížkách od této spisovatelky :-)

16.03.2016 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Tato knížka mě strašně bavila. Prečteno velmi rychle a určitě se pustím do dalšího dílů.
Doporučuji!!!

12.03.2016 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Moc se mi tento příběh líbil.:-) Viděla jsem i film, ale je jasné, že knížka je mnohem, mnohem lepší. Doporučuji přečíst :-)

23.11.2015 5 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Snad všechny knížky od paní Vasilkové jsou úžasné a tato není výjimkou :-)

12.11.2015 5 z 5

Čaro všednosti Čaro všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Další skvělá knížka ze života.

25.10.2015 5 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Další dobrá detektivka, která mě bavila od začátku do konce.

15.10.2015 5 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi četla pěkně a mužů jen doporučit.

29.09.2015 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Jsem strašně ráda, že jsem si mohla tuto knihu přečíst, protože byla opravdu ohromující! Četla se mi dobře a velmi mě bavila.
Mohu jen doporučit :-)

24.08.2015 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Kniha byla velmi napínavá, je až neuvěřitelné co dokáže člověk udělat s člověkem.
Je to takový smutný příběh, ale určitě doporučuji si ji přečíst :)

17.08.2015 5 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Opravdu skvělá detektivka, doporučuji všem :-)

23.07.2015 5 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Příběh pěkný, ale nelíbil se mi styl psaní.

22.06.2015 3 z 5

Dívka, která nesměla mít sny Dívka, která nesměla mít sny Barbora Walterová Benešová

Kniha mě zaujala obálkou ,ale také díky tomu, že není moc příběhů o životě žen v Africe. Příběh je velice poutavý, zábavný a nedá se jen tak odložit, ale bohužel jsou v knize i pasáže u kterých je vám smutno, kvůli jejich přihlouplým zvykům a tradicím.
Opravdu velice zajímavý příběh a těším se na další pokračování:-)
Doporučuji a dávám *****

30.04.2015 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Tak do této knihy jsem se nezamilovala. Musela jsem se nutit číst a jakmile jsem ji dočetla byla jsem ráda, že je to za mnou. Příběh nebyl špatný, ale neohromilo mě to.

11.03.2015 2 z 5

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Perfektní čtení od začátku do konce! Skvělý příběh ,od kterého jsem se nemohla odtrhnout:-) Paní spisovatelka je skvělá :-)

01.03.2015 5 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Moc pěkné čtení :-). Začátek byl opravdu moc smutný, ale konec se hezky vydařil. Doporučuji.

22.02.2015 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Ze začátku byla moc fajn, ale pak mě přestávala bavit. Děj tam sice byl, ale od půlky knihy je to pořád o tom stejném. Uvidím jestli se pustím i do dalšího dílu :-)

02.02.2015 3 z 5

Tá druhá Tá druhá Táňa Keleová-Vasilková

Tato kniha byla skvělá!! Příběh mě velice zaujal a musím říct, že jsem se nemohla odtrhnout. Příběh ze života a nemohu bodovat jinak než pěti hvězdičkami! Autorka mi padla do noty a píše velmi pěkně :-)

07.01.2015 5 z 5