Tá druhá

Tá druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142580/ta-druha-142580.jpg 4 230 62

Manželka a milenka. Manželka je presvedčená, že ich manželstvu nič nechýba, jediným tieňom spoločného života je, že Róbert býva v práci príliš dlho a na rodinu mu zostávajú len omrvinky času. Daniela verí, že Róbert sa čoskoro rozvedie, a v snoch si s ním spriada spoločnú budúcnosť. Každá z nich je tá druhá. Ktorá bude prvou?... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Ikar (SK)

Tá druhá , 2012

Radka1911
12.05.2023 4 z 5

Příjemný ženský román o klasickém manželském trojúhelníku. Kniha se dobře čte.

regulax
29.09.2022 4 z 5

Jednoduché sladké čtení o životních trampotách.

knihovniceS
10.08.2021 4 z 5

Druhá
Dočetla jsem krásný román ze života a je mi líto, že už je konec. Krásný román jako všechny knihy této autorky, děkuji. Zajímal by mě další osud Aleny, její rodiny, jejích přátel a jak se vyvine vztah s Braněm. Další osudy Daniely a Filipa mě také zajímají. Brala bych pokračování

vorlice28
29.03.2021 5 z 5

Knížka se mi líbila, taková milá oddechovka se šťastným koncem. Jako v pohádce :-)

DominaCZ
06.03.2021 odpad!

SPOILER.
Jak píšete, jako přes kopírák. Opět kopíruje scény z Julinčiny pekárny:manželka rizik. těhotenství a týpek si nedostatek sexu kompenzuje u milenky-to tam taky padlo.

Na JEDEN LOK vypije celou sklenici vody- lol, to jako jak? :)

Nějak jsem nepochopila, jak by díky pár hodinám učení na soukromý škole mohla ta milenka mít tak úžo bydleníčko a volnej free bohatej lajf. Nebylo vysvětleno.

Zas jako Julina: Milenka si užívá jak je nezávislá a nic nemusí a přitom závidí kámoškám, že maj fakany. Je ráda že ona nic nemusí, ale přitom taky chce děcka a manžu.
Manželka je utahaná ve vytahaným triku-snad matky taky nosej doma něco jinýho ne?? Proč by měly bejt furt jen neučesaný?? Ale záhy si přizná že má boháče a je vlastně ráda...Tak jak??

V 10 letech uměla nabídnout kompletní menu-uhm, sure :)

Na jeden pohled si byly sympatické jo? ...jistě no.

A klasika-doktor operující kluka začne s maminou tentit a je z toho láááásečka až do nebes, už na manžovi není ve vteřině závislá a je báječná v práci...trapný.

vekkr
14.01.2021 4 z 5

K této autorce tak přistupují.Nenáročné čtení s obvykle pozitivním koncem a nic jiného nečekáte.Pokud bych něco jiného očekávala,tak sáhnu po jiném autorovi.

jankasvanka
16.07.2020 5 z 5

Spisovatelku a její knihy mám moc ráda.Opět mě kniha nezklamala,pěkně napsaný příběh ze života.

vojteska70
02.05.2020 4 z 5

Docela fajn odpočinek

Nunynka
15.02.2020 4 z 5

Když chci oddych od detektivek a thrillerů přečtu si nějakou tu romantiku. A tato kniha byla přesně to,co jsem potřebovala. Příběh ze života se šťastným koncem. Četla se sama.

Vatter83
03.02.2020 4 z 5

Čtivé jako většina knih této autorky, oddychovka, kterou zhltnete jedním dechem. Nevěrný manžel, utrápená manželka se dvěma dětmi, ... Potud realita, pak už jen červená knihovna, přeslazené, vše příliš jednoduché pro rozvedenou ženu se dvěma dětmi v podstatě bez prostředků. Takhle snadno to v životě asi nechodí, že?

medlovice
11.01.2020 2 z 5

I když jsem knižku četla s velkým nucením, dočetla jsem ji. Autorčin styl je tu zas. Alena zapla pračku , Alena zapla myčku a vypily se hektolitry kávy. Asi i takový život je . Jenže Alena mi vůbec nebyla sympatická, to mi víc sedla milenka . Pak se kniha mění v motivaci pro ženy po rozvodu. Alena se skamarádí s neznámou dívkou , cvičí, najde nové přátele , nový život, v práci je jednička,všichni jí pomáhají . Je to jak ze špatné telenovely. Ale motivační o tom, že život jde dál i bez chlapa.

Allla9
17.07.2019 5 z 5

Paní spisovatelka na úvod napsala: "Věnuji všem mužům, pro které existuje jen ta... jediná." Pochopila jsem, až po přečtení této krásně napsané knihy.

zdenaR
01.07.2019 4 z 5

Klasický příběh ze života - nevěrný muž a žena s malými dětmi, která se nechce s jeho nevěrami smířit.
Trochu červená knihovna, trochu přeslazené (plno skvělých lidí, kteří pomohou), trochu reálného života a výsledek se velmi dobře čte.
Prostě oddechovka na léto :-)))

Kerberos
13.06.2019 3 z 5

Plno detailů v knize je ze života, ale málo kdy to končí tak pozitivně.

pingu1
05.03.2019 5 z 5

Pěkně, svižně napsané, sice trošku pohádka, ale stojí za přečtení :-)

LeSk
22.02.2019 5 z 5

Velmi příjemné čtení ... že života každé třetí rodiny. Realita všedních dní s pozitivním zakončením. Kniha se četla výborně, přečteno jedním dechem. DOPORUČUJI.

JancaMia
04.12.2018 5 z 5

Jedna z mých oblíbených, škoda že ty konce tak nedopadají i v běžném životě ..

Janynka
31.08.2018 3 z 5

Že života. Akorát že málokdy to někomu v životě takto bezvadně vyjde, jako hlavní hrdince. V podstatě červená knihovna, nijak překvapující děj, ale četla se velmi příjemně, oddechové čtení :-)

Jirinamac
01.04.2018 3 z 5

Všechny autorčiny knížky jsou na jedno brdo, ale čtou se dobře.

mirunda
17.03.2018 3 z 5

Odpočinková četba. Nemusela jsem u toho vůbec nad ničím přemýšlet, ale přijdou mi autorčiny knihy jedna jako druhá, o tomtéž ...