Petucelli Petucelli komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Mrazive, desive, ale dokonale napsane.

30.07.2023 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Dočíst tuto knihu 17.listopadu pro mě dokonale dokresluje celé poselství knihy. Paní Mornštajnová je vždy záruka dobrého příběhu, skvělých postav a určitého poselství.
Díky za to.
Díky, že můžem.

17.11.2023

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Nádherný příběh, který se v těchto nelehkych časech četl úplně sám a byl krásným pohlazenim po duši.
A je jedno jestli je vám 10..20 nebo 30..JKR mi opět dokázala, ze ke cteni dokáže zlákat všechny věkové kategorie.

17.03.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Skvělá, skvělá prostě skvělá. Moje první seznámení s touto spisovatelkou a určitě se vrhnu i na první dva díly. Hrozně se mi líbila hlavní postava Josie, celá zápletka, napětí a rozuzlení. Klobouk dolů.

01.02.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Ja jsem proste nadšena …od knížky jsem se nemohla odtrhnout a všechny postavy jsem si zamilovala.

26.03.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Strhující od začátku do konce i když jako pro mámu dvouletého syna narocne cteni.

24.07.2022 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Jedna z nejsilnějších knih co mi kdy prošla rukama. Tolik tezkych temat a moralnich otazek....
Plny pocet ⭐️

23.01.2022 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Neskutečné od první do poslední stránky, geniální zápletka.

22.01.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Diky Shari, zase jste si mě povozila a ja hltala každou stránku.
I když tady jsem tusila více než v jiných knihách, presto posledni 3 stranky zase perlicka

27.08.2022 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari si mě pěkně povozila a ja ji vše věřila…takže mi kniha přinesla to co jsem cekala poradny zvrat…
Plus její styl psaní krátkých kapitol miluju. Jediné co vytykam je otevřeny konec.

11.08.2022 4 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Zpocatku neduvera, ale styl i napad autora naprosto skvely.

18.03.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Moje první kniha od L. Keplera a jedním slovem skvelé. Nemám co vytknout. Poprvé jsem se začetla hned od první stránky ne-li od první věty. Oceňuji smysl pro detail, skvělé zachycení okamžiku a přesto,žádné zdlouhavé popisování. Ani jedno slovo nepřišlo nazmar :-). Plný počet bodů!

04.08.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Domnívám se,že Pulitzerovu cenu má právem, toť moje hodnocení :-)!

12.07.2017 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Možná z důvodů mého velkého očekávání, byla pro mě minimálně první polovina knížky zklamáním. Tohle je, že je ten PAN spisovatel Nesbo?!
Druhou polovinu(možná spíš poslední čtvrtinu) jsem však přečetla naráz, rozuzlení pro mě bylo překvapením a řekla bych, že jsem nakonec přišla na chuť stylu psaní. Za mě tedy 3 hvězdy.

07.05.2017 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Moje prvni detektivka od ceske autorky a musim rict, ze povedena:)). Příjemné napětí bez krve a detailních popisu hrůz.
Kdo je vrahem me opravdu prekvapilo. Jedine co jsem obcas preskakovala byly zbytecne dlouhe pasaze o popisu okoli.

06.06.2022 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Vynikajici ????????????

11.04.2019 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Sklanim klobouk paní Březinová! Po celou dobu jsem si myslela, ze se na konci knihy dočtu, ze píšete z vlastní zkušenosti, ale opak byl pravdou.Autenticnost příběhu a zaměření na detaily opravdu vynikající. Realita spousty rodičů, kteří musí bojovat každý den s nepřízni osudu a nepochopením okolí.

24.02.2019 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Miluju ten film opravdu moc. Knížku jsem četla v originále a možná jsem měla přehnané očekávání,ale moc mě nebavil začátek zbytečně dlouhý, ale prostředek a konec to zase vyvážily. Na druhou stranu jsem si z knihy odnesla hned několik úryvků a citátů k zamyšlení :)).

31.12.2018 3 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Životní příběh, který nelze soudit,každý máme nějaký. Bylo zajimavé nahlédnout do prostředí denního života v Africe,ale pro mě jako evropana naprosto nepohopitelné.
Bohužel bylo i hodně znat,že Corrina není spisovatelka,což dle mého názoru se také velmi odráží na kvalitě knihy.

13.08.2017 2 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Letní dokonalá romantika. Chtěla bych pokračování

24.07.2023 5 z 5