petra5721 petra5721 komentáře u knih

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Kniha je celkově skvělá. Ať už se jedná o nádherné ilustrace míst, tak vtipné historky proložené historickými fakty mě donutily přečíst knihu za pár dní!

25.11.2020 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Dobré počtení. Bylo fajn zjistit, jak to všechno začalo s laboratorními experimenty a začátek 11.

27.10.2020 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Těžce jsem se do čtení dostávala. Bohužel jsem dříve viděla seriál a měla stejné ne-li větší očekávání. Spisovatelka si libuje v detailním popisu nedůležitých věcí. Nemůžu ale říct, ze by kniha byla hrozná. Takový zlatý střed.

07.10.2020 3 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Moje druhá kniha od Kinga a teď už vím, že je musím přečíst všechny. Opět skvělý příběh, který graduje a nemůžete se dočkat konce!

25.07.2020 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Skvělé a zábavné od začátku do konce! ????

10.02.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět Carterova klasika. Musím ale ocenit, ze tentokrát měla kniha jiný obsahový spád, než obvykle. Velmi dobře se četla.

18.01.2020 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Průměrná kniha, která vás ani nenadchne. Autorka měla u 50 odstínů skončit.

19.09.2019 2 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Je prostě skvělá! Zatím jeden z nejlepších dílů ????

08.09.2019 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Do půlky knihy jsem tušila, jak to dopadne. Když jsem se ale u poslední stránky konečně nadechla, tak jsem byla úplně mimo. Tady jde vidět, jak King přesně ví, jak napsat dechberoucí a zajímavou knihu! Top

08.07.2019 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Kniha není špatná,ale již od začátku je hned jasný cely příběh s koncem

20.06.2019 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Knihy od Moyesové mají vždy zajímavý příběh. Člověk se musí prokousávat vždy zvláštním začátkem, který je mnohdy až nudný, ale pak knihu nechcete pustit z rukou.

17.03.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Moje první kniha od Hartla a příjemné mne překvapila :) velmi vtipné pasáže se střídaly s pocity viny, že už nedělám to co za mlada

23.01.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov!

23.01.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Všude jsem četla, jak je kniha dokonalá, skvělá, nejlepší. Tak jsem se těšila. Těšila jsem se na začátku, uprostřed i na poslední straně, ale pořád se nedostavil ten wow efekt.
Určitě je kniha dobrá, je vtipně napsaná a nebere si servítky při popisu tragických události.

07.01.2019 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

I přes to, ze struktura obsahu knihy je stále stejná, Carterovy knihy vždy přečtu bez mrknutí oka!

26.06.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Zatím první kniha, která mne moc neuchvátila.

26.06.2018 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler