Péťa11 Péťa11 komentáře u knih

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Bože nádherná knížka. Doufám, že budou vydávat další knihy od této autorky.

11.03.2014 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Musím říct, že jsem snad takovouhle knížku nečetla. Je strašně emotivní, nedovedu si představit, že by se něco podobného stalo mě. Dokonce i na konci mi ukápla slza, jak prozracovala Joshovi co vyděla když umřela.... Opravdu doporučuju

28.02.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Prostě nádherná knížka. Všem doporučuju. Nic víc psát nebudu neboť bych se nezastavila. Těším se na další knihy od této autorky

23.02.2014 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Zatím nejlepší díl pokrevních pout co jsem četla nejen proto že se konečně dali Adrian a Sydney dohromady, ale také proto že se objevují i postay z předešlé serie - Lissa, Rose, Dimitri a další, dokonce nějakou dobu se děj odehrává u královského dvora. Ale proboha ten konec.... zase budu celej rok jak na trní co se bude dít dál a při rychlosti naší země jak překládá to bude dlouhé čekání :(

21.02.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

No můžu říct, že jsem se dlouho takhle u knížky nezasmála až mě z toho bolelo břicho. Už od 3 stránky jsem čekala kdy na něj vlítne a rozkope mu jeho dveře a něco řekne. Vůbec jsem se od knížky nemohla odtrhnout. Klidně bych si přečetla pokračování pokud nějaké bude.

17.02.2014 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Úžasná knížka. Četla jsem zž docela dost knížek o upírech ale tadle je zase uplně jiná, strašně se mi zamlouvali hlavní postavy Violet a Kaspar..... už se těším na další díl :) akorát si myslím že v něm hlavní roli bude hrát ta první hrdinka a ne violet

22.01.2014 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Moc pěkný díl. Brala bych pokračování jejich příběhu. Oba dva díly byly super ale podle dojmu se mi líbil asi víc ten druhý díl. Každopádně jsem zvědavá na příběh Cally - podle anotace si myslím, že už to nebude z prostředí vysoký školy tak jsem zvědavá :)

31.12.2014 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Autorka opět nezklamala. Opět jsem se u knížky nasmála jak dlouho ne u žádný jiný. doufám že bude další díl :)

25.11.2014 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Krásný díl, až to není možný, že by se to ve skutečnosti stalo a to platí i o prvním díle. doporučuju všem přečíst. Nevím o čem teda bude 3 díl.... zdálo se mi to uzavřený. asi to bude z pohledu Remyho..... :)

22.06.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tento díl se mi líbil o něco víc než první. Na tomhle dílu bylo dobrý to, že se často objevují hlavní postavy z předešlého dílu což se u mnoho knih nevyskytuje, a tím se dozvídáme něco víc o jejich budoucnosti. Už se těším na další díl

25.02.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Ještě nikdy se mi nestalo abych přečetla knížku za 4 hodiny. Knížka se četla velmi dobře, místy jsem se i docela nasmála. Krásná oddechovka na večer. Doporučuji

27.01.2014 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Musím říct, že tato kniha je jedním slovem prostě úžasná. Přečetla jsem jí jedním dechem asi tak za den a půl. Podle anotace a komentářů jsem čekala, že knížka bude pěkná, ale že až takhle. Hlavní hrdinové jsou úžasní i ty vedlejší postavy jsou bezva...... no už víc k tomu psát nebudu... jinak bych se moc rozepsala........ A už se strašně těším na další díl, doufám že vyjde brzo :D

19.01.2014 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Krásné zakončení serie... ikdyž bych klidně mohla číst další díly. Vůbec by mi to nevadilo. :)

26.11.2013 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Moc pěkná knížka. Všem doporučuji. Z počátku jsem moc nevěřila, že se mi bude tato knížka líbit, jelikož mám ráda romantické příběhy z fantasy. Ale od první chvíle jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Chvílema jsem se i nemohla udržet se smíchem, chvílema jsem byla naštvaná na Abby pak zase na Travise. Chvílema jsem si myslela, že je Travis nějakej narušenej psichopat. :) ale ten konec mě uplně dostal. Ukápla i slzička. Moc pěkná knížka

01.06.2013 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

opět jsem se zasmála. kniha je vyprávěná z pohledu hlavního hrdiny a to byla bomba. hlavně ty jeho hlášky a rady.... docela bych takového chlapa s takovým sebevědomím chtěla potkat. už se těším na druhý díl.

05.03.2015 5 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

přečteno jedním dechem. nemohla jsem se od toho odtrhnout. doporučuju

15.02.2015 5 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Opět podařený díl, těším se na závěrečný.

27.04.2014 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Kniha, která se dá lehce přečíst za 3 hodky

03.02.2014 3 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Nemyslela jsem si, že bude druhý díl lepší než první, ale byl. Díl od dílu je to lepší. Jsem zvědaví co nám autorka naservíruje ve třetím díle o Ashovi, už se nemůžu dočkat A doufám,že ve třetím díle proběhnou ty svatby.

02.02.2014 5 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Velmi povedený díl, lepší než první. Mrzí mě že nebude pokračování se stejnými postavami :(

29.01.2014 5 z 5