perpe2a perpe2a komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

přečetla jsem první knihu ze série a jsem nadšená. jasně do chrise cartera ještě kousek chybí, ale musím uznat, že je to napínavé, překvapivé a hezky čtivé. doporučuji všema deseti

20.09.2017 5 z 5

Dočteno, bylo to milé, oddechové a psáno s humorem. Bavilo mě to, přestože podobné žánry opravdu nečtu.

26.08.2017 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Bohužel za mě je to průměrná, oddechová kniha. Čekala jsem malinko víc.

23.08.2017 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

silný příběh... moc se mi líbila a mohu vřele doporučit

22.07.2017 5 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Úžasné, čtivé, napínavé...neodolám a vrhám se ihned na poslední, 5.díl.

18.07.2017 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Úžasné, stejně jako předchozí díly. Nemůžu se odtrhnout a vrhám se po 4. dílu :-)

17.07.2017 5 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Ještě o chloupek lepší, než první díl. Jsem nadšená, čte se rychle, má to spád. Hned se vrhám na třetí díl.

14.07.2017 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Nejdříve se mi to moc nezdálo, tak trochu podivný příběh...ale potom..ANO, doporučuji. Ten závěr byl výborný.

11.07.2017 4 z 5

Cukrová panenka Cukrová panenka Laura Lane McNeal

Kniha se mi líbila. Doporučuji. Krásné vztahové spletence a rasová otázka. Za mě ano.

11.07.2017 4 z 5

Večery v Umbrii Večery v Umbrii Marlena de Blasi

Dávám 3 hvězdy jen proto, že Itálii miluju. Osudy žen mě nezaujaly, do toho hooodně motanice s vařením. Pro mě zklamání.

11.07.2017 3 z 5

Dobří sousedé Dobří sousedé A.J. Banner

zvláštní, plýtká zápletka, průměr

18.06.2017 3 z 5

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Moje první kniha od autorky. Za mě průměr, četlo se to dobře, ale je to spíše pro střední generaci, která už má něco odžito. Určitě zkusím i nějakou další knihu.

10.06.2017 3 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

No tak mám rozporuplné pocity, na jedné straně je pravda, že to může potkat každého z nás, ale že by se ta hlavní hrdinka chovala jako psychopatická kráva...no nevím. A i ten konec...chjo za mě trochu škoda času, který jsem mohla věnovat jiné knize.

08.05.2017 2 z 5

Světlo pod hladinou Světlo pod hladinou Diane Chamberlain

Nejlepší díl z celé série, moc se mi líbil. Lacey jsem si oblíbila a rozuzlení na konci bylo překvapivé. Rozhodně stojí za přečtení.

07.05.2017 4 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Výborná krimi, mělo to spád, moc doporučuji.

18.04.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha se mi moc líbila, rozhodně stojí za přečtení. Nebudete se u ní tolik smát jako u Malého pražského erotikonu, ale ty životní příběhy jsou tak reálné, že by to mohlo potkat i vás. Moc se mi líbil ten dvojí pohled na stejný život ze strany Veroniky a Jáchyma. Ano, toto je čtení dle mého gusta, doporučuji.

16.04.2017 5 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

dočteno.... mám zvláštní pocity a přemýšlím o vztazích ... ve společnosti, o postavení člověka, který něco dělá jinak než většina... ano, toto je me poslání z knihy, líbila se mi

10.04.2017 4 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Kniha se četla poměrně dobře, i když děj byl smutný. Škoda, že konec nebyl více propracovaný, ale i tak knihu mohu doporučit.

26.03.2017 4 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Zklamání. Ze začátku se mi zdálo, že to by to mohlo být dobré, ale děj je plýtký, opakující se, je chaotický, občas se v něm ztrácíte....no za mě nee. Nápad dobrý, ale asi napsáno horkou jehlou, chtělo by to víc propracovat.

26.03.2017 2 z 5

Nesnesitelná lehkost Nesnesitelná lehkost Portia De Rossi

Dobře napsaná zpověď. Musím říct, že jsem nic neočekávala, brala jsem ji pouze jako oddychovku, ale to, s jakou otevřeností a upřímností byla od Portie napsána mě dostalo. Bylo mi za ni smutno a věřím, že její trápení, které prožívala s anorexií řeší dalších x dívek, kterým by přečtení možná otevřelo oči.

26.03.2017 4 z 5