Druhý břeh

Sestry Hermína a Stefanie, které po revoluci uprchly z Francie, nacházejí po dlouhé a dobrodružné cestě Evropou nový domov v Čechách. Život na malém panství však komplikuje nenávist příbuzných, kteří se všemožně snaží připravit je o majetek. A tak obě nakonec z existenčních důvodů uzavírají sňatek. Stefanie ale záhy ovdoví a ani Hermína se nevyhne komplikacím – ve Florencii je konfrontována s minulostí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/231395/druhy-breh-231395.jpg 4.4100

Kočár do neznáma (3.)

Romány, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Druhý břeh

LéňaM

Opet strhujici příběh.
Nadherne napsano.uzasne téma

ivca84

další neuvěřitelné osudy Herminy a Stefanie je zavedli zase zpět do slunné Itálie a pak zpět do Čech

pip11
19.12.2018

Skvělé, opět přečteno jedním dechem. Doporučuji.

hapac
12.09.2018

Série je pěkná, takže ani další díl mne nezklamal a jdu na další.

EvikU.
23.05.2018

Moc se mi tahle série líbí. Je to napínavý a hezký se to čte. Těším se na další díly.

helenah
14.04.2018

Celá modrá série Kočár do neznáma se krásně čte. Jako všechno od této skvělé autorky:-)

Pet007
08.04.2018

Ráda jsem se vrátila ke starým známým. Naštěstí autorka předchozí díly na začátku stručně připomíná, tak jsem se chytla dobře. Kňiha přečtená za večer.

Toňula
12.02.2018

Stejně jako předchozí díly čtivé, napínavé, plné zvratů a nečekaných situací, ve kterých nejen Hermína,ale i její sestra Stefanie projeví nejen nečekanou odvahu i bystrý úsudek, ale i cit pro spravedlnost a smysl pro čest.