Peetullka Peetullka komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Knihu jsem opravdu “hltala” a byla jsem napnutá jak kšandy.
Říkala jsem si, že přece nemůže být tak blbá a že někdo zatím stojí i když v polovině knihy jsem začala tušit. Ale kdo byl vrah to byla opravdová třešnička na dortu.

03.12.2018 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Už bych tuhle knihu číst nemusela, podlě mě je zbytečná a číst kapitolu o mém milovaném kapitánovi (proč zrovna tato část jeho života? ) - musela jsem nutit a opravdu velké zklamání.
A o povídce o Vlkovi taky nemluvím .
Za mě byla nejlepší poslední povídka, hezké zakončení série.

26.11.2018 4 z 5

Mistrovská hra Mistrovská hra Sidney Sheldon

Kniha s velmi zajímavým tématem - bohatství, intrikářství atd.
První část knihy - příběh Jamieho mě naprosto uchvátil - honba za diamanty a za pomstou.
Druhá část knihy mě už tolik nenadchla - děj zbytečně zrychlený a Kate jakože hlavní hrdinka, čím více jsem četla tím méně mi byla sympatická - vše získat, manipulovat .
Další části o tom ani nemluvím a Eve, je to vůbec reálné ?
Po Sheldonovi knize zase určitě někdy sáhnu :-)

26.11.2018 4 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Svižně napsané, zajímavé téma i když mi přišlo, že Noře šlo tak vše na ruku.
Osobní zápletka dodávala příběhu ten správný švih a obohocoval děj.

13.11.2018 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Měsíční kroniky jsem si zamilovala a upřímně dočíst Winter těch posledních 100 stran jsem odkládala asi týden, abych se s tímto příběhem nemusela loučit. Autorce se série velmi povedla a s klidným srdcem ráda doporučím. Nejvíce se mi teda líbili scénky s Cress a s kapitánem Thornem , protože tyhle dva jsem si opravdu zamilovala.

11.11.2018 5 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Temné, náboženské až občas děsivé a tedy velmi čtivé. Závěr knihy jsem tedy opravdu nečekala. Za mě prostě 4 hvězdy :)

31.10.2018 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Zatím nejlepší ze série :)

21.10.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Příběh se začíná docela hezky rozvíjet a nabírá na tempu. Jsem zvědavá na další díly.

13.10.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Velmi jsem překvapená, nečekala jsem od Cinder vůbec nic, ale za mě naprostá spokojenost, super oddechovka i když některé momenty knihy byly velmi předvídatelné, ale celkový dojem to nezkazilo.

03.10.2018 5 z 5

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

Upřímně, Vteřina poté byla prostě o 100% lepší, zajímavější, akčnější ... Ale i Rok poté stojí si za to přečíst, již znáte hrdiny, víte co od nic čekat ale zase přicházejí nové protivníci .....

24.09.2018 4 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Nejsem čtenář postapo, ale tohle teda byla jízda. Řadím tuto knihu do mého žebříčku mezi 10 nejlepších knih, co jsem četla. Určitě doporučuju. I když myšlenka, že se to může stát, je více než děsivá.

05.09.2018 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

To byla jízda ! Napínavé, Maggie jsem chtěla několikrát profackovat, aby se probrala z toho jak nelogicky uvažovala. Ale za mě, prostě dobrá kniha :) Určitě ten čas stojí za to!

28.08.2018 5 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Velmi vtipné, velmi čtivé a velmi romantické. Jako oddechovka prima :-)

27.08.2018 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Námět dobrý, mnoho postav - velmi chaotické, někde jsem se až dokonce ztrácela, že jsem musela listovat zpátky - za mě nuda.

27.08.2018 3 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Nejlepší díl ze série, strašně moc jsem se nasmála. Velmi se těším na další díl :)

21.08.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Velmi zajímavý námět knihy. I když jsem čekala “něco” malinko více. Některé úseky mě až nebavili, ale určitě to stojí za zamyšlení. Knihu doporucuji všem, co mají rádi tyto knihy.

20.08.2018 3 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Upřímně, mám Noru ráda, ale z této série jsem tedy četla pouze tuto knihu, ale dle mého názoru je to nejnudnější kniha od Nory. Samé svatby, velmi popsané detaily svateb, akce žádná, otravné telefonáty nevěst v jakoukoliv denní hodinu. Za mě prostě trošku podprůměr.

20.07.2018 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Upřímně, Baxterová mě baví, ale já Vám nevím, vražda za vraždou, je to velmi čtivé, ale Hadrový panák se mi líbil o něco více. Ale ten konec, ksakru, kdy bude další díl? :D

09.07.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Od začátku až do konce jsem to četla jedním dechem. Super kniha! Konec neuvěřitelně překvapil. Jedním slovem pecka!

26.06.2018 5 z 5

Je možné Harryho nemilovat ? Podle mě to možné není. Mě se tato kniha velmi líbila i když je psaná jako scénář. Vrátit se do světa Bradavic a to všechno okolo. Prostě super :-) Na Harrym jsem vyrostla, takže je to prostě taková srdcovka :-)

18.06.2018 5 z 5