Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Opět dobrá kniha od této autorky, ale přijde mi to psáno podle šablony. Jiné knihy mě bavily více.

07.02.2016 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Detektivka dobrá, motiv a příběh zajímavý a promyšlený, jen mi to přišlo moc zdlouhavé. Uvidím, jestli půjdu do předcházejících dílů.

04.02.2016 4 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

Předvídatelná, ale přesto velmi zajímavá a čtivá kniha.

30.01.2016 4 z 5

Relikviář Relikviář Lincoln Child

Trošku zklamání. Čtivé, zajímavé, dobrodružné, ale na Relikvii to nemá.

29.01.2016 3 z 5

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Naprosto úžasná kniha a hned se vrhám na druhý díl.

24.01.2016 4 z 5

Hlubinná bouře Hlubinná bouře Lincoln Child

Moc napínavá a zajímavá kniha. Moje první od tohoto autora a určitě si přečtu další.

22.01.2016 4 z 5

Mnich Mnich Matthew Gregory Lewis

Kniha mě nezaujala, takže jedna z mála nedočtených.

20.01.2016 2 z 5

Pohřben zaživa Pohřben zaživa Ann Granger

Taková pěkná oddechová kniha, ale žáden trhák.

19.01.2016 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Hrozná, děsivá a fascinující. Přečtena za jeden den, nemohla jsem se odtrhnout.

17.01.2016 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Velmi silný a znepokojující příběh. Trochu mi vadila forma psaní, ale příběh za to stál. Je to naprosto šílené.

13.01.2016 4 z 5

Dědictví kostí Dědictví kostí Dolores Redondo

Skvělá knížka, řekla bych, že lepší než první díl.

10.01.2016 4 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Super kniha. Autor mě pokaždé překvapí a hlavně nezklame.

05.01.2016 5 z 5

Zlověstný podzim Zlověstný podzim G.M. Malliet

Dlouho už jsem se nenudila tak jako u této "krimi". Anotace byla naprosto skvělá, ale kniha je rozvláčná a nudná. Časem jsem se přistihla, že přeskakuji stránky a příběhu to stejně neublížilo. Opravdu zklamání, přitom krimi z anglického venkova mám ráda.

01.01.2016 2 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhý den opět skvělý. Celou knihu doprovázejí fantastické fotografie a opět je konec otevřen pro další díl. Už se těším.

25.12.2015 4 z 5

Než jsi zemřel Než jsi zemřel Camilla Grebe

Výborná a zajímavá knížka. Od autorek si určitě přečtu i další díly.

23.12.2015 4 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Ani třetí díl nezklamal, kniha je moc dobrá, napínavá a strašně dobře se čte - najednou zjistíte, že máte přečtenou polovičku ani nevíte jak.

17.12.2015 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Opět velmi zajímavý případ a hrdinové, kteří pobaví i nutí k zamyšlení. Moc pěkné.

13.12.2015 4 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Knížka se dobře četla a byla relativně zajímavá, i když mi přišla trochu naivní.

10.12.2015 4 z 5

Vodní labyrint Vodní labyrint Eric Frattini

Kniha mě tedy dost zklamala. Četla jsem, že je srovnatelná s knihami Dana Browna, ale to leda námět, který byl opravdu zajímavý. Kniha samotná byla velké zklamání, šroubované a nevěrohodné rozhovory, fádní a vlastně nijaké zakončení. Prostě fakt zklamání.

03.12.2015 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Výborná kniha. Velmi dobře se čte a vyústění bylo překvapivé. Už mám objednané další dvě knihy této autorky. Hodně mi připomněla Joy Fildingovou v prvních knihách.

20.11.2015 5 z 5