Pohřben zaživa

Třetí případ Meredith Mitchellové a Alana Markbyho. Ve čtvrti, kde žije inspektor Markby, narazí bagrista při hloubení základů nového domu na tělo muže. Přivolaný policejní lékař zjistí, že vrah ho pohřbil ještě živého. Proč dělník, který mrtvolu objevil, náhle zmizel? A co má s vraždou společného tělo mladé dívky, nalezené v jednom z domů určených k demolici?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4387/pohrben-zaziva-4387.jpg 446

Mitchellová a Markby (3.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

Cold in the Earth (1992)

Kniha Pohřben zaživa

alnahu
06.09.2018

detektivky s Meredith a Alanem z anglického venkova se mi líbí čím dál víc. Již mám připravenu ke čtení další.

agatha2
10.04.2018

Mám ráda klasické detektivky z anglického venkova, miluji starou dobrou Agathu, a proto jsem se pustila do této série. Byly mi doporučeny tyto detektivky od paní Granger. A jsem spokojená. Samozřejmě, že Agathu v mých očích nikdy nic nepředčí, nicméně tyto knihy mi dokáží navodit podobnou atmosféru jako knihy od A.CH. Poklidný anglický venkov probuzený nějakým zločinem je pro mě vždy milé počtení. Tentokráte se o třetí díl série a opět se mi moc líbil, jsem spokojená. Když mám dost drsných thrillerů, zarelaxuji si u těchto detektivek.

Len2očka
30.10.2017

Kniha mě bavila.

TeaPeter
13.04.2017

Bylo to dost slabé a jako detektivka nevěrohodné. Možná by autorka měla spíše psát romantické příběhy do Harlekýnek.

konicekbily
27.03.2017

Průměr.

Pavlnka
19.01.2016

Taková pěkná oddechová kniha, ale žáden trhák.

evasamankova
02.05.2013

Hodně průměrný, nijak překvapivý příběh. Nijak mě nenalákal, abych si chtěla přečíst i jinou autorčinu knihu.

Kakajko
29.04.2013

Trochu pomalejší rozjezd začátku knihy, prvních 40 stran jsem četla zhruba 14 dnů.. Pak jsem si řekal, že to musím dočíst, a najednou to šlo, děj měl spád.

Ann Granger
anglická, 1939