Čas pro vraždu

Druhá kniha nové řady klasických anglických detektivek Meredith Mitchellová se vrací do Cotswoldsu, kde se setkává se starým známým, vrchním inspektorem Alanem Markbym. Přijímá jeho pozvání na vánoční svátky a seznamuje se se svou sousedkou Harriet Needhamovou, s níž si hned padnou do oka. Avšak krátce nato se Harriet stane obětí osudové nehody. Mnozí jsou však přesvědčeni, že se jedná o vraždu, a vrchní inspektor s nimi souhlasí. Meredith nakonec zdráhavě připouští, že by mohl mít pravdu.....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4390/cas-pro-vrazdu-4390.jpg 447

Mitchellová a Markby 2.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Motto

A Season for Murder · 1991

Kniha Čas pro vraždu

martina.tim
23.06.2018

Příjemná odpočinková detektivka z anglického prostředí, která nenadchne, ale ani neurazí. Proto hodnotím průměrem.

agatha2
04.04.2018

Měla jsem chuť na klasickou detektivku z anglického venkova, miluji starou dobrou Agathu a chtěla jsem zkusit něco nového. Byly mi doporučeny detektivky od paní Granger. A jsem spokojená. Samozřejmě, že Agathu v mých očích nikdy nic nepředčí, nicméně tato kniha mi dokázala navodit podobnou atmosféru jako knihy od A.CH. Poklidný anglický venkov probuzený nějakým zločinem je pro mě vždy milé počtení. Jedná se o druhý díl série a opět se mi moc líbil, jsem spokojená.

Len2očka
30.10.2017

Opět hodnotím stejně,jako všechny ostatní autorčiny knihy.

jarin58
29.09.2017

Příjemná detektivka z přitažlivého anglického venkova.Fajn čtení.

konicekbily
07.12.2016

Stará dobrá anglická detektivka z venkovského prostředí napsaná klasickým stylem.

Ann Granger
anglická, 1939

všechny knihy autora

Kniha Čas pro vraždu je v

dalších seznamech1x