Ann Granger

Ann Hulme (pseudonym)

anglická, 1939, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Kořeny zla

Kořeny zla - Ann Granger

V lese v západní Anglii se objeví tělo Carla Finche s prostřelenou hlavou a vypadá to jako jasná sebevražda. Ale policie brzy zjišťuje, že přijít tomuto případu na kloub ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře k autorovi (6)

Ann Granger

Přidat komentář
syslomil
09.03.2018

Příjemné anglické prostředí, žádná krvavá jatka, žádné zbytečné násilí. Během dvou týdnů jsem přečetla 13 knih z 15. Kéž by jich bylo ještě jednou tolik. Ale s každým dalším dílem mi Meredith víc a víc lezla na nervy se svým sobeckým pojetím vztahu mezi mužem a ženou (pořád jenom já já já, i domluvit se na večeři s druhou osobou je pro ní zásah do svobody. Když má Alan špatnou náladu, půjdu domů a vrátím se, až bude v pohodě. Není divu, že se jí nechce do manželství, ve společné domácnosti by to mohla praktikovat těžko. Snášet dobré i zlé jí asi nic neříká. Téměř na konci série poprvé připustila, že Alan je její přítel. Co byl proboha do té doby? Opravdu vyzrálý postoj skoro 40leté ženy.).

janam63
29.11.2014

Nemůžu se vždy dočkat, až vyjde nová kniha Ann Granger, protože u ní si nejlépe odpočinu. Ukazuje krásu anglického venkova, je to klasická anglická detektivka, kterých je dnes málo. Pokud hledáte něco pro pohodu a odpočinek, je to opravdu kniha pro Vás.

kolacky
03.07.2013

Zcela souhlasím s kolegyní Bovinkou. Knížky od téhle dámy mám moc ráda, jsou dílem klasicky detektivní a dílem ukazují současný život na anglickém venkově, trocha lásky je tam taky - slovem, výtečná oddechová literatuta na úrovni.

Acionna
08.03.2013

Odeechové příjemné detektivní romány, kde nechybí ani soukromí hlavních hrdinů

bovinka
07.08.2012

Knihy Ann Granger jsou pro mě představitelky nynější anglické detektivky. Jsou inteligentní, napínavé

jita82
07.04.2012

Její detektivní romány mám moc ráda, člověka neurazí a jsou oddechové. :-)