Pohřben zaživa přehled

Pohřben zaživa https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4387/bmid_pohrben-zaziva-lFx-4387.jpg 4 79 79

Mitchellová a Markby série

Třetí případ Meredith Mitchellové a Alana Markbyho. Ve čtvrti, kde žije inspektor Markby, narazí bagrista při hloubení základů nového domu na tělo muže. Přivolaný policejní lékař zjistí, že vrah ho pohřbil ještě živého. Proč dělník, který mrtvolu objevil, náhle zmizel? A co má s vraždou společného tělo mladé dívky, nalezené v jednom z domů určených k demolici?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Cold in the Earth , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřben zaživa. Přihlašte se a napište ho.

rafan65
19.01.2024 5 z 5

Další příběh z této série je opět pěkné čtení. Děj mě docela zmátl, některé postavy nakonec v příběhu sehrávají úplně jiné dějové zařazení jak jsem čekal. Na druhou stranu to příběhu dodává náboj a napětí. Podle mě asi zatím nejlepší díl série.

pepa4081
12.02.2023 4 z 5

Žádné dlouhé začátky, vyšetřuje se hned od začátku. Dobrý díl série. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

moudivlacek
13.07.2021 3 z 5

Klasická detektivka podle vzoru Agathy Christie. Žádné velké násilí, vše v poklidu, trošku občas vzrušení, nic na velké přemýšlení. A do toho osobní příběh vztahu Alana a Meredith.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohřben zaživa v seznamech

v dalších seznamech1x